סיקור הופעות
   
 
 
 
 

שלישי בצ'יקה עם אבי נוסבאום וארז שלם

 
מאת: ליאור לרנר -  
 
עוד שלישי הגיע ואיתו עוד מופע סטנד-אפ בצ'יקה, הפעם היו אלה אבי נוסבאום וארז שלם.
קצת רקע - אבי נוסבאום מוכר יותר כפליט התכנית האקדמיה לצחוק, נוסבאום אמנם לא זכה במקום הראשון אבל הוכיח מההתחלה את יכולתו וכישוריו, היום יש לנוסבאום תכנית רדיו יחד עם חברו הטוב אורי חזקייה ושניהם יחדיו גם הקריינים בתכנית מכת מדינה בערוץ ביפ.
ארז שלם התפרסם לפני חמש שנים כמו רבים וטובים בפינה בתוכניתו של יאיר לפיד, כבר אז ניתן היה לראות את אופן ההגשה ואת התזזיתיות של ארז.
הטרנד החדש בעולם הסטנד אפ הוא מופע שכולל בתוכו מופע חימום של אמן מוכר פחות, הפעם היה זה אבי נוסבאום שנכנס לנישה הזו.
מיד בהתחלה ניתן היה לראות את האנרגיות הגבוהות כאשר נוסבאום עשה חימום "באגרוף" לפני שעלה לבמה, פן חדש בנוסבאום גיליתי כאשר מיד עם עלייתו לבמה החל באלתורים יחד עם הקהל, לא בצורה מעליבה ופוגעת כמו אמנים אחרים אלה בשיתוף ויחד עם הרבה הומור.
מבחינת סגנון נוסבאום משלב בשנינות בין כל סוגי האוכלוסייה, הוא מציג את הרגעים הקטנים בחיים ואת הסיטואציות השונות שקורות לכל אדם באשר הוא, חבל רק על מיעוט בחומרים, מי שהיה בהופעה של נוסבאום לא ימצא הרבה רענון מה גם שבשביל מופע יחיד נוסבאום חייב להוסיף עוד קטעים כתובים כי יכולת האלתור לא תמיד תעזור.

מיד אחרי נוסבאום עלה ארז שלם, מודה, בהתחלה (משהו כמו שתי הדקות הראשונות) לא הבנתי מה הוא כל כך רוצה, המון רוח וצלצולים ופחות מידי בדיחות, אבל מהר מאוד זה השתנה והופעתו של ארז הפכה להיות אחת ההופעות הטובות שהיו פה בזמן האחרון, שוב ארז הביא איתו לבמה המון אנרגיה ושלף במהירות פנצ' אחרי פנצ' ונגע כמעט בכל חלק מההוויה הישראלית, נשים וגברים, זוגות צעירים, חיילים, יתושים, חתולים ואפילו המנהגים שלנו בסקס ובשירותים, ארז שילב בדיחות שנונות עם אלתורים ועם המון הומור שחור, ללא ספק, ארז שלם הוא אחד האנשים המוכשרים יותר בתעשייה ועתיד ורוד מצפה לו.

לסיכום חברים, נוסבאום ושלם בהחלט הרכיבו ערב מוצלח מאוד של סטנד אפ ובכלל המסורת של המופעים בכלל ובימי שלישי בצ'יקה בפרט הוסיפו גוון צבעוני לחיי הלילה אצלנו, למי שעדיין לא היה שיגיע במהרה ולמי שהיה שימשיך לבוא כי כמו שאומרים צחוק בריא לנפש!.

 
 
 
   
תגובות  
   
1. נפתח פורום לליין הסטנדאפ בצ'יקה
חבר'ה אז ככה נפתח פורום שיוקדש לליין הסטנדאפ..
כל שאלה שיש התענינות או כל דבר אחר אפשר להעלות שם..ואף לזכות בזוג כרטיסים שבועיים וכמובן מוזלים לכם ולחברים...
http://www.netonegev.co.il/forums/index.php?s=b483170b10721c0e6e14a5596efcdeb5&showforum=60
(08/12/2005 אלעד אוריין)

2. אבי נוסבאום
איפה אבי נוסבאום מופיע?
(24/07/2006 ליצ'י)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?