סיקור הופעות
   
 
 
 
 

צ'יקה, שלישי סטנד-אפ עם אמירם טובים ובן אוסדון

 
מאת: דוד גלזר -  
 
כמו בכל ערב שלישי או כמעט כל ערב שלישי, התפקדתי כהרגלי בצ'יקה לערב שלישי המצחיק והמשגע שלא מפסיק לדעתי להביא בידור נפלא לעירנו.
בערב זה הכינו לנו בצ'יקה הופעה של שני תותחי ליגת העל של אזור תל אביב ומועדון הקומדי באר והם בן אוסדון (המחמם המלהיב) ואמירם טובים (הסטנדאפיסט המרהיב).
 
בן אוסדון בחור צעיר גם בגיל (23) וגם בסטנד-אפ (כמעט שנתיים) אבל עם המון פוטנציאל לדעתי לעתיד מזהיר בתחום, בן התחיל את דרכו בבמה פתוחה בקאמל קומדי קלאב, ומשם מהר מאוד עבר (התקדם) לקומדי באר, שם הוא לא רק מופיע אלא גם כותב קצת מערכונים לחברה.
הסגנון העיקרי שבו בן מתרכז הוא "חיי היום יום וסיטואציות החיים המצחיקות". בן גם ביקש שכולכם תדעו ובעיקר הבנות "אני בן 23 ויש לי אוטו" (אם לא הבנתם, בנות הוא פנוי).
בהופעה זו הגיע בן על מנת לחמם את אמירם טובים ועשה זאת בצורה מדהימה! שיתף את הקהל ברפטואר שלו וגם קצת ירד על העדות ועל שטויות היום יום בארץ, זאת הייתה הופעת חימום די קצרה אבל מצוינת. (תמשיך בדרך הזאת, אני אמליץ לכם להגיע להופעת יחיד שלו, שווה).
לאחר החימום של בן אוסדון עלה על בימת הצ'יקה האיש שכולם חיכו לו, אמירם טובים. בחור בן 31 עם ותק של 9 שנים בסטנד אפ שהחל את דרכו בקאמל קומדי קלאב ועכשיו הוא מופיע בקומדי באר בתל-אביב. אמירם נתן גם הופעות אורח בטלויזיה בתכניות כמו exit, בתוכניתו של אסף הראל ואף גם הופיע אצל דודו טופז. בסגנונו האישי הוא מתמקד בעיקר באמת החיים או כמו שהוא אומר "כל מה ש-in בחיים".
אני חייב להודות שהמון זמן לא ראיתי כאן אומן שמאלתר כל כך הרבה קטעי סטנד-אפ ביחד עם הקהל ועל הקהל כך שגם הקהל משתף עימו פעולה במלוא המרץ.
במערכונים שלו דיבר אמירם על בית הספר, על הצבא, המשפחה, עדות ישראל, וכל דבר שסובב אותנו בחיי היום יום ועשה זאת בצורה מדהימה! הרבה זמן לא נהנתי ככה בהופעה וזאת גם הייתה הפעם הראשונה שבה לא הייתי חלק מהירידות של הסטנדאפיסט, שינוי מרענן גם בשבילי.
לסיכום, כפי שאולי אתם יודעים, אני חייב להודות שאני כבר לא יכול להעביר שבוע בלי איזה ערב סטנד-אפ מצחיק. ולמי שעוד לא היה אמליץ מכאן להגיע לפחות פעם כדי לצחוק על החיים ועל עצמנו, את החוויה הזאת לא כדאי לכם לפספס.
נפגש בפעם הבאה.
 
 
 
   
תגובות  
   
1. אחלה הופעה!
ממש נהנתי..
(15/12/2005 גיא)

2. היה חזק רצחח
באמת צמד של תותחים שיגיעו רחוק מאד..
מי שלא הגיע הפסיד
שבוע הבא הצמד יוסי וטירן מאקדמיה לצחוק..
מומלץ לכולם
(15/12/2005 אלעד)

3. איפה יש??
איפה יש מופעי סטנדאפ?!?!
(17/12/2005 אירה)

4. כל יום שלישי מתקיים סטאנד אפ בפאב הציקה!
(19/12/2005 ציקה!!)

5. תעקבי גם אחרי ה.התרבות וכאלה
יש שם מופעים יותר חזקים (וארוכים)
(20/12/2005 )

6. היה זוועה, איך נותנים לפרימיטיב כזה במה ?
(29/01/2007 רועי לוי)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?