ביקורת סרטים
   
 
 
 
 

שני סרטים וחג שמח

 
מאת: ליאור לרנר -  
 
בפתחה של השנה החדשה אני ממליץ לכם על שני סרטים לדי וי די, אין כמו לפתוח את השנה עם שני סרטים טובים, ובשביל לפתוח את השנה ברגל ימין הלכתי על שני סרטים שאולי לא מורכבים מעלילות שוברות לב אבל בהחלט מספקות פאן ובידור טהור. 

חמקן – אני אתחיל בלהגדיר את הסרט, חמקן זהו סרט פעולה נטו. לא תמצאו פה משחק משובח למרות נוכחותם של שחקנים מהשורה הראשונה (גוש לוקאס, ג'סיקה בייל וג'יימי פוקס זוכה פרס האוסקר), גם לא תמצאו פה עלילה מסובכת או שנונה וקטעים דרמתיים קורעי לב ממש לא, מה שכן תמצאו בחמקן זה סרט פעולה מהנה ומבדר, קצת אקשן ישן וטוב מתובל בקצת טכנולוגיות ואפקטים מרהיבים.

חמקן מביא את סיפורם של שלושה טייסים מצטיינים מהעלית של חיל האוויר האמריקני, שלושתם טסים יחד במבנה משולש מזה שנים והוציאו אל הפועל פעולות מסוכנות ותמיד בדיוק של מאה אחוז, הבעיה מתעוררת כאשר אל השלושה חובר טייס נוסף בשם אדי, אלא שהטייס אינו אחר מאשר המטוס בעצמו שמופעל על ידי מכונה, תחילה ביצועיו של המטוס מרשימים אלא שלילה אחד לאחר פגיעת ברק במהלך אחת הגיחות מקבל המטוס אישיות משל עצמו ומסרב את פקודותיהם של השלושה, מהר מאוד הופך החמקן ממטוס ידידותי לאויב של ממש. לאורך כל הסרט אנו עדים לאינספור צילומי קרב של המטוסים וסצנות מרדפים ופעולה מרשימות, ושוב, משחק גדול אין אבל אקשן מצוין בהחלט יש ולפעמים אפשר להסתפק רק בזה.
 
משחק מכור – אם הגדרתי את חמקן תחילה אז אני אמשיך במסורת גם פה, משחק מכור הוא קומדיית ספורט שאותי אישית מאוד הצחיקה. הסרט הוא רימייק שני לסרט ישן משנת 1974, שני מכיוון שלפני שלוש שנים יצא הרימייק הראשון לסרט העונה לשם מין מאשין (משום מה בארץ נקרא גם משחק מכור). ראשית אציין שניים מרשימה ארוכה של שחקנים שמופיעים בסרט, אדם סנדלר וכריס רוק, ללא ספק שניים מהמצחיקים ביותר בתעשייה והשניים האהובים עליי ביותר (חוץ מזה סנדלר גם יהודי אז גם קצת גאווה יחידה. מה יש).

משחק מכור מגולל את סיפורו של פול כוכב פוטבול לשעבר שמכר משחק ומאז הדרדר לשכרות, פול מגיע לכלא לאחר שריסק את מכוניתה של חברתו, עוד לפני שרגלו של פול דרכה בכלא מבהירים לו היטב הסוהרים שאינם מעוניינים שיביא את כישורי הפוטבול שלו אל הכלא, לאחר "מסע שכנועים" אלים מצד מנהל הכלא מחליט פול להקים קבוצה שתורכב מאסירים שישחקו נגד הסוהרים משחק פוטבול, תחילה המשימה נראית בלתי אפשרית אבל עם מאמן מתבגר (ברט ריינולדס) ושחקן מהיר רגליים (הראפר נלי במשחק מפתיע) מפיח רוח חיים בקבוצת האסירים. האם האסירים ינצחו את הסוהרים? האם פול ימכור שוב את קבוצתו? את כל התשובות תקבלו בסרט שבנוסף יביא אליכם בידור משובח והמון פאן, סרט מומלץ מאוד לכולכם.
אז שתהיה לנו אחלה שנה של סרטים, דיסקים והופעות שעל כולם תוכלו לקרוא פה!

שנה אזרחית טובה לכולם!!!
 
קישורים:
 
 
 
   
תגובות  
   
1. משחק מכור
משחק מכור לא שווה את הדיסק עליו הוא צרוב!!
(01/01/2006 גבי)

2. לליאור
אני כל הזמן קוראת את המדור שלך ומאוד נהנית מהסיקורים
רציתי לבקש אם זה אפשרי לסקר עוד קומדיות שאפשר להשכיר בDVD
תודה ותמשיך בסיקורים
(02/01/2006 שירן)

3. מה עם עוד סיקורי קומדיות?
מצפה בכליון עניים
(14/01/2006 שירן)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?