סיקור הופעות
   
 
מביא אותה בהופעה מצחיקה שנונה ומבדרת ביותר!
 
 
צילומים: אבי בן-גירה
 

צ'יקה, שלישי סטנד-אפ עם עופר חזון ואריק זילברמן

 
מאת: מקסים שמעונוביץ' -  
 
אוקיי, אז אתמול הפנמתי את הלקחים מהפעם שעברה והגעתי מוקדם.
ככה שמקומות חנייה היו לי בשפע וזה כבר טוב. גם בתוך המתחם עדיין היו מלא מקומת ישיבה ככה שהפעם היו לי את כל התנאים האידיאלים לצפייה במופע, כך שאין לי טענות וקיטורים חוץ מהבעייה שתמיד חוזרת על עצמה כשבאים מוקדם, צריך לחכות מלא מלא זמן עד לתחילת ההופעה.
הראשון לעלות אמש היה עופר חזון, שם אנונימי למדי, בשבילי בכל אופן. בכל מקרה עופר החל את המופע ברגל שמאל ולא בדיוק הצליח לסחוף את הקהל לתוך ההומור שלו, למרות שהיו לו די הרבה הברקות שהעלו חיוך על פני אבל שוב, מרבית הקהל לא זרם מי יודע מה איתו. בלטו אצלו מספר קטעי "מכירים את זה ש..." שהיו נחמדים ומצחיקים. אבל כאמור, בגדול הוא די אכזב והצדיק את העובדה שהינו סטנד אפיסט צעיר בראשית דרכו.

השני והעיקרי היה אריק זילברמן, דמות יותר מוכרת (השתתף באופן קבוע ב"אחורי החדשות") והרבה יותר מצחיקה. לא סתם סיים עופר חזון את הופעתו בהקדשה חמה ותיאורי הקנאה כלפי מי שצופה לראשונה במצחיקן עם הזקנקן ההזוי והדוקרני משהו.

זילברמן החל את ההופעה בהצגה עצמית שבה עידכן אותנו בגירושיו הבאים לטובה (מבחינתו), מצב החרמנות הגואה שלו וקינח בתיאור תקרית מביכה מעט בבית קפה עם בתו הבכורה בת ה-5.
משם, עבר באופן סיסטמטי על כל עדה ועם בארץ ומסביבה (החל בערסים, מרוקאים, טריפולטאים, רוסים, אשכנזים, אתיופים, הומואים וכמובן ערבים שקיבלו המון תשומת לב), סיפר בפרוטרוט על הבעיות הרבות שיש לו עם כל עדה ועדה, ויש לו המון אבל המון בעיות מצחיקות ומפילות שהעבירו לי קרוב לשעה מבלי לשים לב. אבל לא פה נגמרה ההופעה, אריק שלנו הוא בן אדם פרקטי ולכל הבעיות האלו הוא מצא פיתרון מקורי ואחיד: לשלוח את כולם לקפריסין שיעזבו אותו בשקט, וככה במהלך ההופעה כל כמה דקות שלח לאי השכן עוד קבוצה ועוד קבוצה של אנשים, לא סתם זכתה הופעתו לכינוי "לקפריסין באהבה"...
הפעם באופן נדיר אני לא ארחיב יתר על המידה ואסתפק בסיקור קצר וממצה של ההופעה, אך בכל זאת אסיים שוב בפינת ההמלצות המפורסמת שלי, אז ככה:

1. אריק זילברמן מביא אותה בהופעה מצחיקה שנונה ומבדרת ביותר! מומלץ בחום.
2. תמשיכו (אם בכלל התחלתם) להגיד לחבריכם לקרוא את המדור ולהשאיר תגובות גם כדי שנשפר את המדור וגם כדי לשפר את הביטחון העצמי שלי...
 
ומה בשלישי הבא שאלתם? באותו מקום יתארחו אמני הקאמל קומדי קלאב איציק ורדי יונתן ברק ואסף יצחקי.
 
 
 
 
 
   
תגובות  
   
1. מה עם קובי מימון
מתי הוא חוזר?
(08/02/2006 )

2. באיזה תמונה זה אריק?
(08/02/2006 )

3. לרשף לוי יש מופע פיצוץץץץץ
(08/02/2006 שניה רגע)

4. למה אין תמונות הפעם????
(08/02/2006 לא משנה)

5. אפרופו רשף לוי......
שימו לב הוא מופיע יום שישי בקונסבטוריון בב"ש.

סתם שתדעו!
(08/02/2006 )

6. מה קשור רשף לוי?
(09/02/2006 )

7. לרשף יש מופע קורע
באחריות!!
(09/02/2006 מה קשור?)

8. יום שלישי הקרוב!
שלישי 14/02 איציק ורדי, יונתן ברק, אסף יצחקי מהקאמל קומד קלאב!
בערב סטנד שאסור לפספס!
(09/02/2006 ציקה)

9. אריק זה התמונה התחתונה
(09/02/2006 )

10. אריק זה התמונה הראשונה!
חולצה כתומה..100% מכיר אותו
(24/07/2007 מישו שמבין!)

11. עופר חזוןןןןןןןן !! הכי מצחיק שיש!
(24/08/2007 דנוכה)

12. עופר חזון מצחיק בטירוף, כנראה השתפר משנת 2006
(05/05/2008 אני)

13. עופר חזון! אריק זילברמן?
עופר חזון הוא אחד הסטנדאפיסטים השנונים והמבריקים שניתן למצוא היום, ואילו אריק זילברמן..עולה חצי מסומם להופעות, שתוי ועם אותם קטעים מארץ נהדרת..הומור רדוד ולא שפוי..הקהל צוחק על הפיגור של הקומיקאי ולא איתו או מהבדיחות כיתה ג' שלו.
עופר חזון כיום נמצא בין הכותבים הטובים ביותר ואף משתתף בפאנלים בתוכניות רדיו.
(04/05/2009 קרנושה)

14. עופר חזון! תחמדו מה זה סטנדאפ איכותי
הבחור גם מצחיק גם חתיך גם מבין במחשבים גם מבין בנשים שזה בעצם כמו להבין במחשבים וגם שרירי.
כל הכבוד!
(04/05/2009 ג'ינג'ר)

15. עופר חזון אחד המצחיקים!
עופר חזון, אחד המצחיקים!!
היחידי בעולם הסטנד אפ שהוא גם חתיך וגם מצחיק:)
(18/12/2011 )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?