סיקור הופעות
   
 
 
 
 

צ'יקה, שלישי סטנד-אפ עם אורי חזקיה

 
מאת: ישי אטיאס -  
 

בשעה טובה ודיי מוצלחת מבחינתי הגיע לו יום שלישי או יותר נכון ערב שלישי, כהרגלי בזמן האחרון, ערב יום שלישי לא יכול להגמר בלי לעבור באיזה מופע סטנד אפ מצחיק בצ'יקה.

שמחתי לשמוע שאורי חזקיה (אחד הסטנדאפיסטים החביבים עלי) הוא הסטנד-אפיסט הערב. והוא כמובן לא אכזב...
הגעתי מוקדם! שלא כמו כתבים אחרים שבטח כבר הספקתם להכיר לא אני אגיע אחרי שהמקום כבר התמלא רק כדי לגלות שאין ממש מקום וצריך לשבת אי-שם מאחורי הבר. לכן הגעתי מוקדם על מנת להבטיח את מקומי קרוב אל הבמה.

חצי דקה לפני שהתחילה ההופעה עוד הספקתי להגניב מבט אחורי כדי לגלות שהמקום מלא בקהל רב ושטוב עשיתי שהבטחתי את מקומי, כך שהערב התחיל לפי התוכנית.

את המופע התחיל אורי בסקירה משפחתית קצרה וכך גילינו שאביו של אורי הוא לא אחר מאשר השדרן המיתולוגי מהרדיו מלאכי חזקיה (תודו שלא ידעתם!).

נראה שאורי חזקיה בניגוד אולי לסטנד-אפיסטים אחרים משלב במופע בעיקר חומר מוכן ורק חלק קטן מאוד מקורו באילתורים של הרגע, למרות שאחד הרגעים המבדרים ביותר במופע היה דווקא אילתור לפחות חלקי שאני בטוח שהקהל לא ישכח, היה זה כשאורי ביקש רעיונות למקומות מגניבים כדי לעשות בהם סקס. התגובה לא איחרה לבוא כשמישהו מהשורה הראשונה צעק "מכונת כביסה". כמובן שאורי הגיב בפרצוף מוזר ומיד שאל בתמיהה: "למה מכונת כביסה?" התשובה הגיע מיד "בגלל הרעידות!".
אורי הגיב בתשובה מצחיקה שלוותה ברעמי צחוק אדירים שאני בטוח שלא אשכח עוד הרבה זמן... "גם סבתא שלי רועדת ואני לא הולך להזדיין עם חברה שלי עליה!".

את ההופעה הוא סיים במופע קלאסי על גיטרה כשהוא מעביר לא מעט דחקות איתה.
הוא שר שירים של זמרים די מפורסמים אך בגירסא מעודכנת שלו. עוד הדגים לנו איך חברים מהשכונה או מהבית ספר מנגנים כשאין להם שום מושג בניגון על גיטרה ובטח שלא ניגון שוטף.

ברגעים אלו שוב מצאתי את עצמי מסתכל לאחור ומגלה כמה אנשים שנמצאים כבר מתחת לשולחנות ותופסים את הבטן מרוב צחוק.

לסיום, הופעה בהחלט מהנה ומצחיקה מאוד, אני, ונראה לי שבעצם כולם נהנו מאוד.
למי ששוב פספס את ההופעה שלו (הופעה שלישי באזור אם אני לא טועה), המלצה שלי לא לפספס בפעם הבאה! ההופעה פשוט כיפית ומהנה!

 
 
 
   
תגובות  
   
1. שבוע הבא
יום שלישי 28/02 "החברה הטובים" 4 סטנדפיסטים: יוסי טרבלוס, עמירם טובים, אדם שרון וירון בלדר באים לתת לכם בראש...אסור לפספס
(23/02/2006 ציקה)

2. כנסו לאתר של אורי חזקיה
www.oristandup.com
(23/02/2006 צי'קה)

3. חח ישי אחלה של כתבה
אללה גם כוסון גם כתב? מה ניהיה איתך?...
(23/02/2006 טל)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?