סיקור הופעות
   
 
 
 
 

סטנד-אפ, החברה הטובים בצ'יקה

 
מאת: ליאור לרנר -  
 
לאחר שהמלצתי לכם מפה לתפוס את ההופעה אתמול, טבעי היה שהיום אני אתן פה את רשמיי מאותה הופעה.
ובכן אתמול כמידי יום שלישי נערכה בצ'יקה הופעת סטנדאפ במסגרת הליין המשובח, האחראים על הצחוק הפעם היו ארבעה סטנדאפיסטים צעירים שנחשבים לדור הבא של תעשיית הבידור בארץ, יוסי טרבלוס אדם שרון אמירם טובים וירון ברלד.... אז זהו שלא!, למרות שהמופע כלל גם את ירון ברלד הוא דווקא לא הופיע וחבל כי מי שהספיק לקרוא את ההמלצה שלי למופע בטח הבין שהפייבוריט שלי היה ירון ברלד, אחד האנשים המטורפים ביותר שאני מכיר עם הומור הזוי אבל מפיל מצחוק.

השעה הייתה 23:00 והמריפוסה הייתה מלאה בקהל בנים בנות ושאר ירקות, אל הבמה עלה ראשון יוסי טרבלוס (כן נו זה שדומה לעודד מנשה), לטעמי הוא היה מהפחות טובים אתמול למרות שגם אצלו ניתן היה למצוא שנינות וכישרון, טרבלוס כמו שאר המשתתפים בערב דיבר בעיקר על ההבדל בין בנים לבנות שילב קצת אקטואליה ושיתף המון את הקהל. אני בטוח שאתם עוד תשמעו עליו.

שני עלה אדם שרון, סטנדאפיסט די ותיק בסצנה עם אנרגיות מטורפות, לעומת טרבלוס לפניו שרון גם כן שיתף את הקהל אבל בעיקר צחק "עליו" ולא איתו. אדם שרון הוא מהסוג הבוטה יותר, המון דיבורים על סקס והרבה קללות, המון חומר על עדות, בעיקר רוסים (טרף קל לכל סטנדאפיסט) אותי הוא מאוד הצחיק למרות שמי שכבר ראה הופעה שלו מבין שהחומר די חוזר על עצמו, למרות זאת עדיין רוב החלק שלו במופע גרר תגובות מצוינות מהקהל.

שלישי עלה "המחליף" של ברלד דדי הגולש, מי זה אתם שואלים? האמת שאני גם לא ידעתי אבל ללא ספק הוא נחשב לטעמי להפתעת הערב. אי אפשר שלא לדבר על העובדה שדדי הוא נכה בכיסא גלגלים, עובדה שמרתיעה לפעמים אנשים אך מיד כשפתח את הפה גם אלה נשבו בקסמיו, די יהיה אם אני אצטט את משפט הפתיחה שלו "תודה לשתי הנכים שהיו לפניי" להבין שמדובר פה באיש מצחיק שיודע לצחוק על עצמו ויודע לתת שואו לקהל. החומר של דדי די מקורי, המון הומור שחור, לא משהו שאתם תמיד שומעים מסטנדאפיסטים אחרים ולמרות הזמן הקצר שהיה על הבמה דדי השאיר רושם מצוין וגרר אחריו מחיאות כפיים סוערות מהקהל המרוצה.

אחרון בחבורה היה אמירם טובים, אולי המוכר מכל הארבעה. מיד בתחילת ההופעה החליט טובים "לערב" גם את השורות האחרונות במופע ובעזרת פנס הגיע גם לאחרוני היושבים. טובים משלב במופעו חומר כתוב והמון אלתור, היכולת שלו להוציא מכל מצב לפחות בדיחה אחת טובה מוכיחה שיש לנו פה עסק עם מקצוען. ההופעה הייתה קצרה מעט בהתחשב בעובדה שהיו 4 משתתפים אבל בכל זאת אני אסכם ואומר שהיה ערב מאוד מהנה ומצחיק, אמנם קצר מעט אבל השאיר טעם של עוד...
 
 
 
   
תגובות  
   
1. שבוע הבא!!
הפרסי חוזר!! בני ברוכים מגיע שוב למופע מטורף!!
(01/03/2006 ציקה)

2. מופעים
לבעלי הצ'יקה... יש מצב שתפרסמו את המופעים הקרובים שלכם?
(01/03/2006 אורלי)

3. יש פרסומים
מידי יום מתעדכנות ההופעות בבאנר השמאלי באתר
את גם יכולה להתעדכן מידי שבוע במדור סיבה למסיבה
(01/03/2006 ליאור)

4. חחחח
לך תלמד לכתוב כבר נמאס מהכתבות השכונתיות שלך
(02/03/2006 לך תלמת לכתוב)

5. מחסור באינו' לגבי מופעים
אינני יודעת היכן לקבל אינפו' לגבי המופעים המתקיימים בציקה
(03/03/2006 מירב)

6. קישור לאתר הצ'יקה
http://www.chika.co.il/

הנה הקישור לאתר הצ'יקה
(03/03/2006 צ'יקה)

7. דייי
חפרת על הציקה! מה אתה מיחצן להם?
(04/03/2006 דודאור)

8. הצ'יקה השווה
(21/06/2009 ה100ממת)

9. הצ'יקה הכי ש!!!!!!!!!!!ה
(21/06/2009 יובל מולינה)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?