סיקור הופעות
   
 
 
 
 

צ'יקה, סטנד-אפ עם חיים אלמקייס ובן אוסדון

 
מאת: גיא דוסיק -  
 

נכון, לא כל יום פורים (רק שבוע של מסיבות), אבל אני לשם שינוי אחד מאלה שדווקא חיכו כבר לחזור לשיגרה, אז אחרי שבשלישי שעבר פורים השתלט על כל חלקה טובה בעיר ובכלל זה גם על ליין הסטנד-אפ בצ'יקה שהושבת לצורך מסיבת פורים (טובה מאוד אגב - הייתי בה) חזר הליין בהופעה מצויינת לטעמי של חיים אלמקייס ובן אוסדון (עובר כל גבול).

הפעם הגעתי קצת באיחור כשהמקום כבר מלא באנשים שאוהבים שיורדים עליהם, מה שאומר שהייתי צריך לתמרן את עצמי לנקודת תצפית טובה, כמו נחש התפתלתי אל עבר נקודת תצפית טובה, התיישבתי והתחלתי לצחוק.
בן אוסדון הוא האיש שפתח את ההופעה והחל להזרים לנו ישר לתוך הראות את סם הצחוק שהתמכרנו אליו.

למי שלא מכיר ו/או לא קרא את הביקורת הקודמת על בן נזכיר כי הוא בחור צעיר בן 23 אשר התחיל את דרכו בקאמל קומדי קלאב ומשם המשיך את דרכו לקומדי-בר ומאז לא מפסיק להריץ הופעות ומערכונים.

בן הצליח מהר מאוד לסחוף את הקהל לצחוקים מתפרצים עם תיאורים מצחיקים מחיי היום יום שלנו, הקהל כך נראה הזדהה עם כל מילה וכל סיטואציה שהזכיר בן, מה שהתבטא בצחוקים בלתי פוסקים.

בן עלה וירד מהבמה דיי מהר יחסית, אך יש לשבח כל שנייה שלו על הבמה.

מייד לאחר כיכובו של בן אוסדון עלה האיש של הערב חיים אלמקייס, בפריצת סטנד-אפ מטורפת שרק חיים יכול להביא לנו, לא סתם אני אומר רק חיים מכיוון שאין הרבה סטנדאפיסטים שמגוונים במערכונים שלהם וזורמים עם ההופעה (מייד תבינו על מה אני מדבר).

חיים צחק לא מעט על ההבדלים בין בנים ובין בנות, שיתף אותנו במחשבותיו ולא הפסיק לפנק אותנו בטיפים לחיי הזוגיות, הוא זרם יפה מאוד עם הקהל במתחם הצ'יקה ואפילו מצא לו חבר למופע שאת שמו לא הספקתי לקלוט אך עקיצות אחד על השני רצו לכל אורך המופע. זה התחיל ב-"ודים ודים.." קטע הלקוח ממערכון מסויים והמשיך בירידות אחד על השני כמו "חיים הקטן" כשחיים התחיל לדבר על רצונו בילד.

"הבנים דבילים והבנות חכמות" זה משפט המפתח שחיים אילץ אותנו להודות בנכונותו, ומי שלא הבין/הסכים זכה לביקור אישי של חיים שירד מהבמה אלינו (הקהל) בכדי להסביר ולהדגים לנו מה בדיוק הכוונה.

לסיכום קיבלנו הופעה יחסית ארוכה מהנה ומצחיקה לעיתים עד דמעות תודות לחיים אלמקייס.

אני אישית נהנתי מאוד משני האמנים.
צחקתי, נהנתי, חזרנו לשיגרה. בכל זאת לא כל יום פורים אתם יודעים...
 
 
 
   
תגובות  
   
1. גיא שווה אחד
כתבה מעולה
הבנים דבילים הבנות חכמות
(23/03/2006 ...)

2. הבנים דבלים?
אותי זה לא מצחיק
(23/03/2006 לא הייתי שם)

3. הבנות חכמות
אותי דווקא זה מצחיק
(23/03/2006 אהרון)

4. שבוע הבא!!
יום שלישי 28/03
מופע "חממת הסברס"
עידן וגלעד מארחים את קובי מימון במופע שאסור לפספס!!
(23/03/2006 ציקה)

5. חיים אלמקייס
וואלה באמת הייתה אחלה הופעה דוסיק יגיבור ישראל!
(23/03/2006 עודה )

6. שחר חסון
שמעתי ששחר חסון מגיע עוד מעט זה נכון?
(24/03/2006 לירון)

7. נסיך סקסי
(24/03/2006 נסיכה סקסית )

8. המשך...
חח סחטן על הכתבה יש לך עתיד דוסיק!!
(24/03/2006 נסיכה סקסית )

9. חגיגות 4 שנים לציקה!!
במסגרת שבוע חגיגות 4 שנים לצ'יקה
יום שלישי 04/04
קבלו אותו הגדול מכולם... שחר חסון וכל מילה מיותרת
יום רביעי 05/04
"מטרופולין" במופע השנה
(24/03/2006 ציקה)

10. גיא!!!
כתבה מעולה
(24/03/2006 )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?