סיקור הופעות
   
 
 
 
 

שישי עם שחר חסון בקונסרבטוריון באר-שבע

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

ידוע לכולם שסצנת הסטנד אפ גדלה והתרחבה למימדים עצומים כאן בבירת הנגב, אתמול שוב יכולנו לראות את מימדי התופעה כאשר שחר חסון הגיע להופיע בקונסרבטוריון העירוני.

יש לי וידוי קטן, עד אתמול לא נכחתי מעולם בהופעתו של שחר, הייתי בעשרות הופעות של כל האומנים בארץ אבל משום מה את מר חסון לא יצא לראות, השמועות תמיד אמרו שהבנאדם מצחיק בטירוף ואתמול גם אני הבנתי את זה.

אין כמו לצאת למופע סטנד אפ טוב, לצחוק עד כאב ואז לצאת למסיבה, חברים אני ממליץ לכם על המתכון הזה לימי שישי, סטנד אפ ומסיבה זה אחלה שילוב.

ב-22:30 זה התחיל (טוב נו יותר קרוב ל-23:00 אם אתם מתעקשים) ראשון עלה בן אוסדון, אותו בחור שהופיע באמצע השבוע על בימת הצ'יקה. אוסדון הוא סטנדאפיסט מאוד מחונן, אמנם הגיחה שלו אל הבמה הייתה די קצרה, אבל בזמן הקצר קטף אוסדון את אהדת הקהל עם שלל בדיחות על חיי היומיום ועל זוגיות. מה שניתן להבחין אצל אוסדון הוא קצב ההופעה, שלא כמו אמנים אחרים, אוסדון מתנהל די באיטיות, הוא לא תזזיתי אך יחד עם זאת מביא איתו המון חום ואנרגיות. מכיוון שאוסדון נחשב ל"מופע חימום" בהחלט ניתן לומר שהוא עשה את עבודתו נאמנה, הוא השאיר אחריו שובל של צחוק מתגלגל והרים את הקהל לקראת ההנחתה של חסון ותאמינו לי שהייתה הנחתה!

מהטיפה שכן ראיתי מחסון לפני ההופעה ידעתי שמדובר בבחור שמביא איתו אנרגיות עצומות עד גבול הטירוף לבמה, אחרי אתמול אני יכול להגיד לכם שהבנאדם לא על סף הטירוף אלא מטורף, הרבה זמן לא ראיתי כל כך הרבה אנרגיות מאומן, אין מה להגיד, שחר חסון פשוט אוהב להצחיק!

אין כמעט תחום אחד מהחיים בו חסון לא נוגע, הורים, ילדים, זוגיות, גברים ונשים וההבדלים ביניהם, אתיופים, רוסים, תימנים, ג'וקים ומה לא, מגוון כה רחב, כל כך הרבה חכמה מזמן לא ראיתי אצל סטנדאפיסט.

את ההצלחה העולה של חסון בסצנת הסטנד אפ ניתן היה לראות במרקם הקהל, אנשים שהיו כבר ב-3 או 4 הופעות לפני זאת, עדיין קנו כרטיס והגיעו, ולפי מדד הצחוק הם לא התאכזבו גם הפעם.

ההופעה נמשכה למעלה משעה וחצי וכאשר התקרבה לסיומה הציג חסון עוד פן שונה ומגוון בהופעת סטנד אפ, חסון קרא אל הבמה את חברי להקת הפליז ובעזרת מתנדבים מהקהל ביצע כמה שירים שלו ושל להקתו ושיתוף הפעולה עם הקהל היה מושלם ונתן סיום נהדר לערב מופלא של צחוק.

אז חברים וחברות כמו שכבר הבנתם אני מאוד התרשמתי משחר חסון, אני ממליץ לכולכם לתפוס את הופעתו הבאה (שלפי השמועות תתקיים כבר עוד שבועיים), פשוט 100 דקות של צחוק מתגלגל וחיוך שלא ירד לכם מהפנים, מומלץ בחום!

 
 
 
   
תגובות  
   
1. שחר חסון
לא כל כך ברור מהכתבה וגם לא הייתי בהופעה הספציפית הזאת. אבל הבן אדם שופך מצחוק ברמות שאתם לא מתארים לעצמכם! ממש הורג מצחוק
שווה כל שקל
(25/03/2006 אלעד)

2. שבוע הבא!!
יום שלישי 28/03 מופע "חממת הסברס" עידן וגלעד מארחים את קובי מימון במופע שאסור לפספס!!
(25/03/2006 ציקה)

3. מצחיק וחתיך
שחר חסון אחד האנשים היפים שאני מכירה בנוסף על זה שהוא מצחיק מאוד
יופי של כתבה תמשיך ככה.
(26/03/2006 אורית)

4. נאלצת להסכים
שחר חסון אחד האנשים המצחיקים ביותר במדינה אין בכלל ספק והוא באמת כוסון שווה ביותר
(26/03/2006 )

5. חגיגיות 4 שנים!!
במסגרת שבוע חגיגות 4 שנים לצ'יקה יום שלישי 04/04 קבלו אותו הגדול מכולם... שחר חסון ולהקת הפליז וכל מילה מיותרת יום רביעי 05/04 "מטרופולין" במופע השנה
(26/03/2006 ציקה)

6. הנוסחה המנצחת של סטנד אפ ומסיבה!!!!
אין ספק זו נוסחה מנצחת ובגלל זה אנחנו ביום שישי הקרוב ב"מה קשור" בהיכל התרבות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(27/03/2006 )

7. מה חתיך בו בדיוק
(27/03/2006 לא מבין)

8. מטרופלין
באיזה שעה ההופעה של מטרופלין?
(27/03/2006 שירן)

9. לשירן.מה קשור מטרופולין
זאת כתבה על שחר חסון מה הקשר
(27/03/2006 )

10. מטרופלין
ראיתי שהציקה רשמו על מטרופלין ואני ממש אוהבת אותם אז רציתי לשאול מתי זה?
(28/03/2006 שירן)

11. אחלה כתבה!
גם אני הייתי בהופעה עם החבר שלי. . . היה מצחיק!! אהבתי את הכתבה!! יום שישי מה קשור. . מעניין עם מי אני אלך..
ערבים ערבים חשבתי טוניסאים ;-)
(28/03/2006 אפרת)

12. מטרופולין
לשירן!
באמת לא קשור פה מטרופולין אבל בכל זאת בגלל שאת ש י ר ן נדמה לי שזה שבוע הבא בצי'קה
(28/03/2006 רועי)

13. יופי של סיקור...
ממש עושה חשק להיות בהופעה של שחר חסון...!! מצויין!!
(28/03/2006 טל בוחבוט)

14. אם כבר..
לא שאני בקטע של חוסר פירגון או משהו כזה..חחח סתם סתם אחלה כתבה תמשיכו ככה..
אבל...את המילה "אלא" כותבים עם א ולא עם ה
סתם זה מציק בעין.
(04/04/2006 :))

15. לא הכי מצחיק
הוא לא הכי מצחיק שיש ושאני הייתי בהופעה שלו לא צחקתי בכלל אפילו עלוב. מצחיק לצחוק על הקהל? מה אין בדיחות משלך. כל הזמן צריך להזכיר את המוכרת תותים? לא מצחיק אפילו מאוד משעמם . תגוון, די!! תחדש כבר משהו חדש.
(06/04/2006 אליהו)

16. אני פותך
(16/05/2006 רונן המצריץ של שחר חסון)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?