סיקור הופעות
   
 
 
 
 

שלישי משולש בצ'יקה - אבי נוסבאום ארז שלם ושגיב פרידמן

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

ליין הסטנד-אפ בצ'יקה חוגג שנה, במסגרת החגיגות הגיעו לתת בראש שלושה סטנדאפיסטים שכל אחד בתורו כבר הגיע לגיחה אחת או שתיים בליין. השלושה הם אבי נוסבאום ארז שלם ושגיב פרידמן. כמידי יום שלישי מתחם המריפוסה היה מלא עד אפס מקום בקהל וראשון עלה לבמה אבי נוסבאום על מנת לפתוח את הערב.

נוסבאום הוא סטנדאפיסט מאוד מוכשר, מאלתר מצוין וגם בתחום החומר הכתוב עושה עבודה טובה. הדינאמיקה עם הקהל עובדת לרוב וגם כאשר הוא נתקע הוא יודע איך לשלוף פאנץ' מהשרוול ולצאת מזה. הבעיה היחידה שלי עם נוסבאום היא המיחזור של החומר, נראה שיש לו חומר מוכן למופע של חצי שעה פלוס מינוס וזהו, אין חידוש ואין גיוון. למרות שהתחיל טיפה חלש, עם הזמן מדד הצחוק עלה ובהחלט ניתן לומר שאת החלק שלו במופע הוא עשה טוב, הוא חימם את הקהל והכין את הקרקע מצוין לארז שלם שעלה מיד אחריו.

ארז שלם הוא סטנדאפיסט מצוין נקודה. הוא מביא איתו לבמה המון אנרגיות ומתעסק בעיקר בניואנסים הקטנים של החיים. מאלתר המון, ובניגוד לאחרים הדינאמיקה שלו עם הקהל חמה, לא נשכנית ופוגעת.

הוא התחיל בגישושים קצרים אצל הקהל, ומיד התחיל לחבוט כמעט בכל פרה קדושה שאתם יכולים לחשוב עליה. אני לא חושב שיש תחום מהחיים של כל אחד מאיתנו ששלם לא נגע בו, כמובן שזוגיות, סקס, גברים ונשים, נהיגה, רוסים ועובדים זרים, אפילו היו כמה בדיחות על חרא... אני לא מאמין שהיה מישהו בקהל שלא הזדהה עם משהו מדבריו. מדדי הצחוק במתחם שהרקיעו שחקים ומחיאות הכפיים בסוף הוכיחו את האהבה העצומה אותה הוא קיבל.

אחרון עלה לבמה שגיב פרידמן, אם לומר את האמת בתפקיד הכלב ברצועה ואפילו בפקקים פרידמן מאוד מצחיק אבל משום מה בהופעות שלו הטריק של לזרוק בדיחות אחת אחרי השנייה בטון מוזר כבר לא כל כך עובד.

נכון, פרידמן מוכשר מאוד ומביא איתו המון משחקי מילים לבדיחות (אם מישהי מתחתנת עם ערס היא מתחתנת או מתערסת?) ונכון שפרידמן מאלתר מצוין, אבל זה לא יכול להחזיק להרבה זמן, היו חסרות אנרגיות ומשהו שונה שירים את המופע וייקח אותו גם לכיוון אחר.

אם על נוסבאום אמרתי שחסר גיוון אצל פרידמן זה בלט הרבה יותר, גם הנשכנות הזו בקהל, הבוטות, למרות שהיא מאוד מצחיקה, לפעמים גם יכולה ממש להרגיז.

אני בטוח שמי שעדיין לא היה בהופעה של פרידמן יצחק והמון, השילוב של המראה החנוני יחד עם טון הדיבור המוזר, השנינות והציניות עושה את זה, מי שכבר היה בהופעה שלו, לטעמי לא יימצא הרבה ממה לצחוק וחבל.

לסיכום חברים, עוד ערב מצחיק עבר וההתרשמות הכללית שלי שהיה מצוין, גם העובדה שהערב היה ארוך יחסית (ארז שלם לא רצה לרדת מהבמה) הוסיף לאווירה. לפי כמויות הצחוק של הקהל אני בהחלט יכול לסכם את הערב כמוצלח ביותר. 

תמונות מההופעה

 
 
 
   
תגובות  
   
1. מסכים עם כל מילה
באמת שנוסבאום היה סביר ארז שלם היה מצחיק מאוד ושגיב פרידמן היה גרוע. אני וחברים שלי יצאנו מהבסיס במיוחד ולא התאכזבנו.
אחלה סיקור מסכים עם כל מילה
(12/04/2006 שלומי שידאוקר)

2. מה קורה עם התמונות?
המקום נראה מלא למה יש רק 20 תמונות של אותם אנשים?
(13/04/2006 אלי חיים)

3. יום שלישי הקרוב!!
18/04
ליין סטאנד אפ מציג:
"לילה של אלופות"
חצי גמר ליגת האלופות
מיד בתום המשחק
"פעמיים סטאנד אפ "
מופע בועט עם רודי סדעה ויאיר גרינברג "הברבור"(קאמל קומדי קלאב)
(13/04/2006 ציקה)

4. אחלה של סיקור
הם גם מופיעים בתוכנית פקקים בספורט 5
(13/04/2006 טל בוחבוט)

5. חבר'ה יום שישי יש הופעה של הגדול מכולללם
שלום אסייג האחד והיחיד!!!!!
יום שישי בהיכל התרבות.....................
(13/04/2006 )

6. אור דדון...
יצאו לך תמונות יפות!
כל הכבוד מתוקה!
נו, מה עם המצלמה של אבא? ;)
אם את צריכה קורס צילום או משהו כזה, אני פה...
תבקשי מענבל את האיי סיי שלי.
וכן, את יפיופה! :)
(13/04/2006 אלדד כפיר, צלם)

7. אלדד כפירר
חחחחחחח תודהה מותק

אחרי פסח בעזרת השם אני קונה כנראה מצלמה.
והמצלמה של אבא תישאר שלו..היא חשובה לו כמו איזה ילד חחחחחחחחח
חג שמח:)
(13/04/2006 אורוש)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?