סיקור הופעות
   
 
 
 
 

עידן מור ורועי לוי, צ'יקה סטנד-אפ

 
מאת: מקסים שמעונוביץ' -  
 

אהלן אהלן, פגרה של כמעט חודש מאז ביקורי האחרון בצ'יקה החזירה אותי היישר למופע מהמשובחים בארץ, של האחד והיחיד, מחלוצי סצנת הסטנד-אפ העברי לדורותיו (פה נסחפתי) רועי לוי.

הגעה מוקדמת מהרגיל לא הועילה רבות ושוב נאלצתי לחנות אי שם בפאתי המוסכים, כמות האנשים שגדשו את המקום איפשרה לי בקושי רב להדחק לשורת הספות הראשונה ממש מתחת לבמה, שמצד אחד קרוב וסבבה, ומאידך קצת נשבר הגב, הצוואר והראש מהבוקסות שדפקו קרוב לאוזני... אהה וגם יחס ממיסטר לוי אבל זאת בהמשך.

כיאה לאמן מהשורה הראשונה, זכה רועי לחימום מעידן מור, סטנדאפיסט מתחיל שמהתחלה הבדיחות שלו נשמעו לי מוכרות משהו, ורק אחרי כמה דקות נזכרתי שכבר ביקר האדון בצ'יקה מלפני 3 וחצי חודשים בערך. לכל מי שלא קרא את הביקורת הרלוונטית לא אוסיף בפרטים (זין! תקראו לבד לא כותב פעמיים בגללכם) עליו, רק אומר שאת רוב הבדיחות והקטעים הוא מיחזר וחידש מעט, עם זאת הוא עדיין הצחיק אותי ואת הקהל שבכלל נהנה ממנו בפעם הראשונה, יש לבן אדם יופי של פוטנציאל...

ולמנה העיקרית...

כהרגלו עלה רועי לוי, מסטול קצת הרבה על הבמה התערבב מעט על האורות ועל התפאורה של המקום.

אני מתאר לעצמי שאין צורך להרחיב בביוגרפיה על אחד מאמני הבידור המוכרים והמצליחים בארץ הקודש, בעל קרירה מפוארת ורבת פעלים ממופעי סטנד אפ עד להשתפפות במספר תוכניות בידור בינהן "של מי השורה הזאת", "משחק מכור", "דאבל דייט" וכו' ועד לרכישת מועדון הקאמל קומדי קלאב אשר שימש מאז ומעולם חממה לטיפוח כישרונות צעירים ביניהם בין היתר ישראל קטורזה, אורנה בנאי, שלום אסייג, שחר חסון ועוד רבים וטובים.

תראו, קצת קשה לספר לכם על ההופעה ולהעביר על דף חוויות, רועי לוי הוא מזן האמנים שהאינטרקציה שלו עם הקהל היא פשוט מופלאה והזרימה שלו עם הקהל היא כל הייחודיות בהופעה שלו, פעם שנייה שאני נוכח בהופעה שלו ושוב הבחנתי (בקלות יתרה) שהוא מגיע למופע עם מקסימום שניים שלושה קטעי מוכנים מראש וכל השאר הם אילתורים מוצלחים (לרוב) עם הקהל. ושוב זוהי לטעמי הגדולה שלו, הוא מצליח לזרום עם הקהל ולהזרים אותו איתו על אותו גל מעוות של הומור מיוחד במינו.

אם זאת אני מאמין שלא כולם הצליחו להתחבר להומור הזה, אלה הם אותם האנשים המקובעים שרגילים למערכונים המוכנים ולסטנד אפ יותר מיינסטרים ושמרני, לכן לדעתי רועי לוי מציע אלטרניטבה יוצאת דופן ומוצלחת ביותר לעולם הסטנד אפ.

אז שוב אני לא יודע כל כך לספר לכם יותר מידי על הצחוקים שרצו אתמול, מכיוון שקרוב לוודאי שאם לא נכחתם במקום לא תבינו מה אני רוצה ממכם, אבל לפחות אוכל לשתף אתכם בחוויה האישית של הסתלבטות שלו עלי, כן מה לעשות אני רוסי ובמקרה ישבתי ממש לידו ובמקרה הוא חיפש מבני העדה בקהל ובמקרה קלט אותי מרים את היד, ת'אמת ציפיתי או שמא חששתי שהוא יפול עלי יותר חזק אבל חוץ מכמה פרטים על חיי ובקשה ממישהו בקהל שידרוס אותי בטענה שהדבר יעשה עימי חסד הוא לא הרחיב בעניין.

בקיצור בקיצור אחזור ואומר שרועי לוי הוא אחד מאמני הסטנד אפ המובילים בארץ אם לא המוביל! אני אישית נהנתי עד מאוד מהאיש, הציניות והדפקה, וישנה הרגשה שכזאת שלא רק אני בעל דעה מפגרנת שכזאת, אז יאללה עד הפעם הבאה אני הייתי מקסים (הרוסי!)...

תמונות מההופעה

 
 
 
   
תגובות  
   
1. וואי מזמן לא צחקתי ככה
(12/05/2006 )

2. איכזב
ממש איכזב.. ציפיתי להרבה יותר.
לא שווה את ה65 ש"ח
(12/05/2006 )

3. יותר מידי גסויות
אבל מצחיק אין מה להגיד
(13/05/2006 )

4. ליין הסטאנד אפ
שלישי 16/05
מיקי גבע במופע סטנד אפ
במופע שאסור לפספס
(13/05/2006 ציקה)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?