סיקור הופעות
   
 
חקיין מצויין, מיקי גבע
 
 
 

שלישי בצ'יקה עם מיקי גבע.

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

עוד שלישי הגיע והביא יחד איתו את ריחות תפוחי האדמה מן המדורות ואת המרשמלו הצלוי והטעים ויחד איתם הגיע מיקי גבע למופע בידור "אינטימי" בצ'יקה במסגרת ליין הסטנד-אפ. 

מה השם מיקי גבע אומר לכם? מנחה בערוץ הילדים? נכון, השר מאיר שטרית ב-"רק בישראל"? נכון, זה שהמציא את המשפט "אני יכול לנסות"? נכון. כל אלה נכונים אבל מה שהכי חשוב וכנראה אף אחד לא זוכר הוא שמיקי גבע בראש ובראשונה הוא בדרן.

במודעה שקידמה את המופע היה כתוב "מופע בידור אינטימי בליווי 4 נגנים" ואני חשבתי לעצמי איזה מן הופעת סטנד-אפ יכולה להיות אינטימית שלא לדבר על משולבת עם 4 נגנים.

אולי הזיכרון שלנו לגבי מיקי בתור מנחה בערוץ הילדים או סתם בגלל עייפות ממדורות ל"ג בעומר, מתחם המריפוסה היה די ריק, אולי 10 שולחנות היו מלאים שזה מראה מאוד נדיר בימי שלישי אבל מי שלא היה הפסיד ובגדול.

נתחיל בזה שגבע לא עושה בדיוק סטנד-אפ אלה יותר מופע בידור שפתוח לכל הגילאים והמינים.

כבר מן ההתחלה ניתן היה לצפות במופע "שונה", לא עוד סטנדאפיסט שעומד זורק בדיחות וכמה מערכונים אלה גבע, שמפורסם גם בזכות חיקוייו ומשלב גם קטעי שירה עם פאנצ'ים מצחיקים וקטעי מעבר מוצלחים כל זה יחד עם החומר הכתוב והאלתור עם הקהל.

מיקי נגע בהכול, גברים, נשים וההבדל ביניהם, זוגיות ומערכות יחסים, בעלי חיים ובעיקר המון בדיחות על שירותים, חרא ונפיחות, שוב אותו מתכון ידוע אבל שתמיד עובד.

גבע הוא אמן מאוד מוכשר, בקטעים הכתובים היה אפשר לראות את הפוטנציאל והיכולת המרשימה שלו להסתכל על הדברים הקטנים בחיים ולהוציא מהם את הכול, גם כאשר פנה אל הקהל ואלתר אפשר היה לראות שגם בתחום זה הוא שולט, הוא אמנם לא רועי לוי או שחר חסון אבל בכל זאת הוא עשה עבודה טובה.

מה שהכי מצא חן בעיניי במופע היה כאמור השילוב עם קטעי השירה, קודם כל מיקי גבע הוא חקיין מצוין, מספיק לשמוע אותו מחקה את אביב גפן, עברי לידר ובועז שרעבי כדי להבין את זה אבל מעל כולם התבלט החיקוי של יהונתן גפן אבא של אביב גפן שאם לא הייתי יודע הייתי בטוח שזה הוא. כל שיר הפך גבע למיני מערכון כאשר שינה מילים או סיפר את סיפורם של הזמרים באור שונה וכמובן מצחיק עד דמעות. 

מה שקצת העיב על הכול היה הכמות הקטנה של האנשים שהגיעו, מגיע למיקי גבע למלא את המריפוסה כי באמת שהוא לא פחות טוב משאר האומנים שהתארחו אם לא יותר טוב מהם.

אז חברים אם הייתם אני בטוח שנהניתם ואם לא אני ממליץ לכם בחום לתפוס את ההופעה הבאה של גבע (בצ'יקה מבטיחים שהוא יגיע שוב) הופעת בידור שונה מהופעות אחרות אבל מהנה ומצחיקה מאוד.
מומלץ!

תמונות מההופעה

 
 
 
   
תגובות  
   
1. איזה פאדיחות היה מה זה ריק...
(17/05/2006 )

2. הופעה שונה וממש נחמדה
הייתה הופעה ממש נחמדה.. שילוב של מוסיקה וסטנד-אפ ..דווקא היה כיף!
(18/05/2006 אפרת)

3. יום שלישי הקרוב
שלישי 23/5
ליין הסטנד אפ מתכבד להציג בפניכם את האחד והיחיד
רוני ששון במופע מפיל מצחוק
בתוספת מופע של מני עוזרי
(21/05/2006 ציקה)

4. חחחחחחחחחח....גם כן
מי אלה בכלל?????
(23/05/2006 )

5. יווואווו מיקי!!!!!!!!@@@
אני מתה עליך חתיך שלי .... חיימ'שלי אתה יפיפ...
(14/05/2007 טוטי..)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?