סיקור הופעות
   
 
 
 
 

צ'יקה. שלישי סטנד-אפ עם קובי מימון

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

זה חזר, אחרי הפסקה קצרה בעיקר בגלל משחקי המונדיאל ליין הסטנדאפ המוצלח חזר אלינו (האמת כבר לפני שבועיים) לחמם עוד יותר את הקיץ החם.

הפעם הגיע אלינו בפעם השלישית מי שאני כיניתי כהפתעה הגדולה של ליין הסטנד אפ, קובי מימון, מימון למי שלא יודע או כבר הספיק לשכוח הוא סטנדאפיסט מנתניה שנחשב בעיני רבים כ"קרוע ביותר".

אני חייב להודות שהגעתי למופע עם ציפיות בשמיים כי בפעם האחרונה שראיתי את מימון בהופעה (סיקור ההופעה מופיע פה במדור) יצאתי עם חיוך מרוח שלא ירד לי מהפנים המון זמן.

לראשונה הגעתי בשעה הרשמית של פתיחת המופע 22:30 ואת מתחם המריפוסה מילאו לא יותר מכמה זוגות בודדים, התיישבתי ובמשך חצי שעה ראיתי את המריפוסה מתמלא, כנראה גם ציבור הבליינים הבין שהשעה הנקובה היא רק המלצה.

אחרי המתנה ארוכה מימון סוף סוף עלה כאשר ביד אחת בקבוק בירה וביד השנייה כוס ערק.

מימון התחיל שוב עם החיקוי המופלא לשלומי סרנגה ובדק מהר מאוד את ערנות הקהל. מימון הוא לא סטנדאפיסט נושך, הוא לא מהסוג ש"יורד" על קהל אלה להפך ההופעה של מימון תלויה הרבה בהשתתפות של הקהל, באנרגיות שמגיעות ממנו, כאשר האנרגיות חלשות כמו שקרה בתחילת הערב ההופעה טיפה צולעת כשהאנרגיות מהקהל גדולות כמו שקרה בהמשך האנרגיות של מימון עולות ומתחיל טירוף. מימון הוא סטנדאפיסט מאוד מוכשר, לוקח סיטואציות קטנות מחיי היומיום ומוציא מהם המון הומור ובדיחות טובות, מימון הוא גם מאלתר טוב מאוד אולי אפילו זו המומחיות שלו אבל מה שהכי מצא חן בעיניי אצל מימון שהוא פשוט נהנה על הבמה, הוא מגיע לגרום הנאה לנו ועל הדרך הוא נהנה גם כן מה שמוסיף לערב את האנרגיות החיוביות.

לקראת סוף המופע העלה מימון, לטעמי באקראיות את רוני ששון, עוד אחד שנחשב "קרוע" וששון מצדו לא נשאר חייב ונתן בראש בזמן הקצר שהיה על הבמה, בסוף המופע התנהל דו קרב בין מימון לששון לגבי מצבים מוזרים מחיי היומיום שנתן חותמת לעוד ערב מצחיק של סטנדאפ, מומלץ מאוד.

בשבוע הבא יגיע לצ'יקה שחר חסון שנחשב בעיני רבים לאחד הגדולים יהיה שמייח!

קישורים:
תמונות מההופעה

 
 
 
   
תגובות  
   
1. סתם חוזר על עצמו
(10/08/2006 חסוי)

2. הופעה נחמדה
סך הכל היה נחמד ההופעה לא טיפסה לשיאים גדולים מידי אבל הייתה אוירה נחמדה ולא צפוף כמו שהיה בהופעה אחרת שהייתי בא לפני כמה חודשים
(10/08/2006 )

3. היה ממש טוב!
אני חייבת להגיד שאני ממש אהבתי!
(10/08/2006 לילך)

4. מי זה שם בתמונה?
זה הצל?
(10/08/2006 אורח)

5. ציקה
לא לשכוח שחר חסון מגיע ביום שלישי אסור לפספס!!
יום רביעי הופעה של דנה ברגר!!
(13/08/2006 ציקה)

6. ויה
רוני ששון תותח
(01/08/2007 )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?