מחפשים תגלית
   
 
 
 
 

מחפשים תגלית - יצאנו לדרך

 
 
 

זה קרה השבוע... יריית הפתיחה של פרויקט מחפשים תגלית, פרוייקט ענק בהפקת NOL ובשיתוף פורטל הדרום דרומי ורדיו דרום - יצא לדרך!

את הערב הנפלא מלא הבנות המדהימות ליוותה מוסיקה מקסימה, אוכל טעים פרי מעשי ידי מסעדות ה"מנזה" שסיפק את מטעמי הערב ואת בקבוקי היין הלבן והאדום שנמזגו לכוסות להרמת הכוסית.

בין הנוכחים במקום אנשי רדיו דרום, דרומי וכל אנשי צוות הפקת הפרויקט וצלמי NOL.

מזה שלושה חודשים נבחנו בסטודיו של NOL למעלה מ-600 בנות מוכשרות, יפות ומיוחדות ומתוכן נבחרו המועמדות הסופיות שיתחילו בפרויקט וישתתפו במהלכו במשימות תחרויות והופעות מעניינות במועדונים באזור וברחבי העיר.

אירוע הפתיחה יתקיים באחד המועדונים הגדולים באזורינו, לשם תגענה המועמדות כולן, וההצבעה תתחיל.

כן כן יש הצבעות, הפרויקט הינו תחרותי ובמהלכו יתקיימו הצבעות ע"מ שתוכלו לקדם את המועמדת שלכם ולגרום לה להמשיך בפרויקט.

ומה בסוף? אז בחרנו את המועמדת והיא זכתה בפרס מה איתה…?

ואללה יצאה לי שאלה טובה, אז הנה התשובה (רק שתהיה מוצלחת כמו השאלה…אני מקווה) הרי לא מדובר בתחרות יופי, מדובר בפרויקט מיוחד שיביא את הזוכה להיות מובילת דעת קהל, היא תסקר מסיבות, תתחכך עם אומנים, תהיה לה פינה ברדיו ואף בלוג ופורום משלה באינטרנט, תינתן לה במה, ועל הבמה מגש מלא אפשרויות, יפתחו לה דלתות לעולם הרחב.

 ...עוד קצת על הערב הנפלא, הכל החל בשעה 20:00 כל הנוכחים ישבו סביב כסאות ונאמרו שם מספר דברים (החלק הרשמי של הערב הסתיים מהר לאחר שכל הנואמים איחלו הצלחה לכל הבנות ולעצמם). ניתנו תשובות לשאלות.

הבנות, שלא יודעות כרגע כלום על תוכן הפרויקט ועל ההפתעות הצפויות להן במהלכו, קיבלו הסבר על שיטת הניקוד ואז.... כל אחת הגרילה את מספר המועמדת שלה כשהיא עצומת עיניים נושאת תפילת "הלוואי" שיצא מספר המזל שלה וכך אחת אחרי השניה זכו המועמדות למספר המועמדת הסופי שילווה כל אחת עד סופו של הפרויקט.

מי שהפריעה את הערב הייתה דווקא שקירה... (כן הזמרת שקירה) שנכנסה בפתאומיות בווליום אדיר שבקע מהרמקולים הקפיץ את הנוכחים אל הרחבה המרכזית וגרם לנוכחים להזיז את הישבן ולרקוד. אחרי שקירה, סקאזי צרח את hit & run והמוסיקה המשיכה והמשיכה והמשי.......

למערכת נמסר שהצלמים התלוננו על כאב חזק באצבע שלחצה המון על הדק המצלמה (את התוצאות תראו בגלריה שתפורסם בהמשך) וצולמו שם המון המון תמונות....וווואאאאאוווווו

לסיכום, כנראה שזה יהיה פרויקט מטורף משהו שאתם "לא מבינים"

נאחל הצלחה לבנות

"ב ה צ ל ח ה  ב נ ו ת " (הנה איחלתי)

 

 
 
 
   
תגובות  
   
1. בהצלחה לכולן!!
(10/09/2006 כריסטינה)

2. בהצלחה לנו!!!!!
בנות יפיפיות שלייי אני בטוחה שנצליח!! אוהבת כל אחת ואחת מכן מואה:-*
(11/09/2006 אושריתוש)

3. מתי תפורסם הגלריה?????
(11/09/2006 )

4. תשובה ל-3
הגלריה תפורסם ...ה י ו ם (12/9/06)
(12/09/2006 מערכת nol)

5. בהצלחה לכולן
בנות יקרות מקווה שתהנו מהחויה שאתה נכנסות אליה
תצליחו בגדול והעיקר תמשיכו להיות דרומיות גאות
ב ה צ ל ח ה
(13/09/2006 דרומית גאה)

6. איפה אני יכולה לראות את הגלריה?
(13/09/2006 )

7. שאלה
מתי מעלים עוד גליריהה אני ממש מחכה ליראות את הבנות הסופיותת שנישארוו
(15/09/2006 סתם מיתעניין)

8. בהצלחה!!!!
לכל הבנות המוןןן הצלחה אל תישכחו קודם כל את הכיףףף שבזה וכולכן מהממות מוואהה ענקית ותודה לכל האחראים על היחס הטוב והביחון שאני בעיקר מקבלת מימכם!!!
(18/09/2006 חן עזרן)

9. ???
כמה עולה כניסה ליום חמישי (ללא מוזלים) לבנות ולבנים?
(20/09/2006 )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?