מחפשים תגלית
   
 
 
 
 

מחפשים תגלית - מסיבת השקה ענקית במיראז'

 
 
 

דרומי -NOL  מתנצלים בפני כל אותם מאתיים בליינים שנאלצו להשאר מחוץ  למועדון

מסיבת ההשקה של פרוייקט מחפשים תגלית היתה ותישאר המסיבה שלא תישכח לעולם, כ-1500 בליינים מכל אזור הדרום מילאו את המתחמים המפוארים של המועדון ועוד כ-200 נוספים שלא הצליחו להיכנס פנימה וכולם באו לצורך אחד......להכיר מקרוב את עשרים וחמש המתמודדות של פרוייקט מחפשים תגלית. 

לפני זמן מה נוצר החיבור המנצח בין אתר הבילויים מספר אחד NOL לבין פורטל האינטרנט דרומי השייך לרדיו דרום ויחד איתו נולד לו פרוייקט "מחפשים תגלית"  

שערי המיראז' נפתחו בשעה 21:00 ואף אחד לא ציפה לנהירה הראשונה שהחלה כל כך מוקדם בשל המכירה המוקדמת של הכרטיסים וכך במהירות מסחררת התמלא המועדון ובשעה עשר וחצי השתרכו להם תורים ענקיים בכניסה. 

את הערב, האווירה והאורחים חימם די ג'י הבית עידן חגג' שניגן את המוסיקה . 
כשהבארים התמלאו והקהל הסקרן לגם את ה"נגלה" הראשונה זה התחיל, עשרים וחמש המתמודדות יצאו מהמתחם הסטרילי כשהן לבושות, מאופרות, ומסורקות כל אחת ע"פ אופייה וסגנונה האישי ונבלעו במהירות בתוך הקהל המשולהב. 

כל אחת מהן חילקה את כרטיס הביקור שלה והכירה באופן אישי את אנשי הדרום . 
בשלב מסוים במהלכו של הערב (לא זוכר את השעה...נראה לי שלא הייתי בהכרה מלאה) לקח את המיקרופון שדרן הרדיו התותחי והגדול מכולם המאסטר די גי' ניר לזר מרדיו דרום ועל פלטת התקלוט השתלט די ג'י רם שוורץ שהגיע מהמרכז ויחד הכינו את הקהל המשולהב והמתודלק לכניסתן המחודשת של בנות מחפשים תגלית ולהצגתן כל אחת בשמה. 

 לא יאמן אבל בשנייה בה הוחלשה טיפה המוסיקה ועלה האור על רחבת הריקודים פינו המבלים את הרחבה והצטופפו סביבה כמו ילדי גן ממושמעים מבלי שתאמר מילה, את שולחן "פאנל" השיפוט תפסו השופטים של אותו ערב. 

בוב סינקלר נוגן כשבנות הפרוייקט היפיפיות עלו וכבשו את הרחבה בשנית. זו אחר זו הציגו עצמן בדרכן המקורית והמיוחדת ע"מ להרשים את הקהל ואת השופטים ולגרום לכולם לבחור ולהצביע בעדן. 

לקחו שניות מעטות כדי להבין שלא מדובר בעוד תחרות יופי אלא מדובר בבנות יפיפיות שמתחרות  בתחרות שונה ומיוחדת כזו שלא נראתה בשום מקום. 

 די ג'י ניר לזר שראיין במהלך כל השבוע שעבר את המתמודדות שהגיעו אליו לאולפן להתארח בתוכנית הרדיו של רצועת הצעירים "רדיו אקטיבי" הציג את המועמדות ואף פרץ מספר פעמים בפריצות שידור לתוך הרדיו שניגן באותו ערב התרחשויות מהמסיבה. 

הקהל המשולהב יחד עם השופטים צפו בסבלנות בשיתוף צעקות ומחיאות כפיים לכל המתמודדות כשאלה שרו, רקדו, עשו קסמים, עלו בבגד ים ואף ביצעו קטעים מהתעמלות אומנותית

משנגמר החלק "האומנותי" שב והשתלט על המוסיקה די ג'י הבית עידן חגג' והקפיץ את הקהל עם המתמודדות במוסיקה שבנתה את שיאו של הערב ופתיחתה של המסיבה של אותו ערב. 

כל באי המקום קיבלו הזמנה אישית גם לכניסה למסיבת יום שישי כשהובטח ע"י אנשי מועדון המיראז' כי מי שיגיע ביום שישי יקבל הזמנת כניסה למסיבה הבאה של יום חמישי המסיבה של אבי ואלירן במתחם החדש של המירז' באותו ערב ינגנו dj idob - blace music , dj idan hadjaj freestyle & electronic  

ולסיכום זו רק ההתחלה צפויות לנו מסיבות נוספות ואירועים שטרם נראו באזורינו במקומות בילוי אחרים  וכל זאת במסגרת פרויקט מחפשים תגלית פרוייקט הפתיחה של פורטל הבילויים  " דרומי -NOL" הפורטל מספר אחד.  

סיכום בשלוש מילים: שיחקתם אותה  ובענק.

תמונות מהמסיבה במיראז'

 
 
 
   
תגובות  
   
1. ללא ספק מסיבת השנה
הייתי שם ואני המום ללא ספק שיחקתם אותה בענק וזו הייתה מסיבת השנה ....אין אין עליכם נול
(23/09/2006 בליין מסיבות)

2. ענק
אני אישית הייתי במסיבה ומזמן אבל מזמן לא נהנתי ככה!
פשוט היה ענקקקקק!!!!!!!
בהצלחה :]
(23/09/2006 שירני)

3. אירוע סוף וזו רק אות הפתיחה!
בליינים יקרים!
אין ספק שהערב היה פשוט נפלא!
אחלה מוסיקה, אחלה קהל, ואחלה ניר לזר...!

וזוהי רק ההתחלה!
במסגרת הפרוייקט צפויים אירועים נוספים שעוד לא נראו בשום מקום בארץ!

אבל הכי חשוב בליינים יקרים לא לשכוח להצביע ב-sms
למספר 9797
ובגוף ההודעה לרשום: תגלית 3

ועד הפעם הבאה שניפגש ... שיהיה לכולם חג שמח ושנה מתוקה וכמובן גמר חתימה טובה...

באהבה גדולה הילה
(23/09/2006 הילה אודי)

4. אסור לפספס יום חמישי ה-28/09/06 בראקה!!!
בליינים יקרים!!
כמו שהובטח לכם במסגרת הפרוייקט מתקיימת הפקה נוספת שאסור בהחלט לפספס!
זה קורה מ-ח-ר בבארקה באר שבע, ערב מטורף עם 25 המתמודדות המהממות שיחממו לכם את הרחבה ויכבשו לכם את הלב!!!!
אם אתם לא שם חבל לכם על הזמן!
והכי חשוב זיכרו להצביע ל-9797 תגלית 3!
(27/09/2006 הילה תגלית 3 שאוהבת אותכם המון!!!)

5. יפה לכם.
שיהיה לכם בהצלחה חמודיםםם!!!!
(27/09/2006 אנה )

6. היה לפנפנים!!!
קודם כל ההשקה במיראז' הייתה סוףף היה כיף רצח וזה מה שהכי חשוב שנהנתי מכל רגע וכל מי שאהב אותי לישלוח sms תגלית 25 למספר 9797 מוואהה ענקית חג שמח ושבת שלום!!!!!
(29/09/2006 חן עזרן!!)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?