סיקור הופעות
   
 
 
 
 

צ'יקה, שלישי סטנדאפ עם בני ברוכים

 
מאת: ליאור לרנר -  
 

כמידי שלישי בערב מצאתי את עצמי (הפעם די מרצוני) מול דלתות הצ'יקה לעוד ערב סטנד אפ, הפעם היה זה תורו של בני ברוכים להצחיק את הקהל הדי תובעני אחרי עשרות הופעות סטנד אפ.
כיאה לטרנד החדש, לפני ברוכים עלה בחור אלמוני בשם ארנון למופע חימום. ארנון התחיל לא טוב וזה בלשון המעטה. ראשית ניסה לדובב ולא בהצלחה את הקהל ונראה היה שהבחור עלה לבמה ללא כל אנרגיה. לאחר מסע הבירורים הלא מוצלח החל ארנון לשלוף בדיחות אחת אחרי השנייה בסגנון שמזכיר מאוד את שגיב פרידמן, בדיחות אחת אחרי השנייה ללא שום קשר הגיוני בין אחת לשנייה לפעמים שקט רועם חדר מן הקהל ולפעמים, בעיקר לקראת הסוף כמה צחוקים מתגלגלים החלו להגיע מהסובבים.

ארנון ירד מהבמה מהר מאוד אחרי פחות מרבע שעה ולסיכום החלק שלו במופע ניתן להגיד שזה היה מספיק, מספיק בקושי. 

אחרי ארנון הגיע תורו של מסמר הערב, בני ברוכים. בני ברוכים בטח מוכר לחלקכם מהתוכנית עובר כל גבול, תכנית מערכונים שבא מופיעים בזה אחרי זה סטנדאפיסטים. אם גם משם אתם לא מכירים אותו אז בטח יצא לכם לראות אותו בפינות בתכניות ערב אדיר, או פספוסים.

ברוכים למרות שעדיין לא מוכר לכולם ולא נחשב בליגה של הגדולים גורר אחריו מוניטין גדול, אתמול הבנתי בדיוק למה.

ברוכים הוא סטנדאפיסט מהדור החדש, כשהוא על הבמה ישנה הרגשה כאילו אחד מהחבר'ה עלה להופיע ולא סטנדאפיסט ותיק. הוא תזזיתי, שנון, צעקני אבל מהסוג הנחמד, מאלתר כשצריך למרות שאני יכול להגיד שכל החומרים הכתובים שלו מעולים.

ברוכים מדבר על הכול ובלי בושה, כמובן שעל פרסים (כמוהו) ועל תימנים, רוסים, גברים ונשים, סקס, שירותים ובעצם מה לא. ברוכים גם מאוד מעורב וער למתרחש, הערות מהקהל לא עוברות אצלו ליד האוזן והוא מאוד זורם עם הקהל. 

אין ספק שהרגע המצחיק של הערב(לפחות שלי...) הוא כאשר ברוכים הביא סיטואציה שהייתה לו עם החברה הרוסייה שלו "נווווו בניייי, בוא תראה מאיפה באתייי, נווווו", כמו שצביקה פיק היה אומר "הרג אותי".

בקיצור חבר'ה כמו שהבנתם אני מאוד נהניתי מההופעה, שוב שם לא גדול שלא גורר אחריו קהל גדול, ושוב כמו בכל הפעמים האחרות מי שלא היה הפסיד אחלה ערב, מצחיק ומהנה. 

 תמונות מההופעה (כולל תמונות של קטי, נופר ובני מאחורי הקלעים)

 
 
 
   
תגובות  
   
1. יום שלישי הקרוב!!
שלישי 03/10

ליין הסטנד אפ מארח את חיים אלמקייס+מחמם
ערב של צחוק בריא.
הנאה אמיתית ממופע סטנד אפ מוטרף ופרוע...
(29/09/2006 ציקה)

2. 10\10 הפקת סוכות בציקה
שלישי 10/10
הפקת סוכות ענקית!!!
ערב של הופעות ומסיבה תחת כיפת השמיים.
כלא 6 מארחים על הבמה את הצל,אלון דה לוקו
,אמסטף,גיא מזיד(דורבנים)
djניר לזר (רדיו דרום) מארח את הרכב הטראנס הגדול בארץ!
astral projection
לאחר מכן במסיבה תחת כיפת השמיים שבה
יתארחו המועמדות של "מחפשים תגלית"
ההופעות מתחילות בשעה 22:30
(29/09/2006 ציקה )

3. למה אין סיקור להופעה של איתי שגב?
זה היה שבוע לפני ודילגתם
(02/10/2006 איתי)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?