מחפשים תגלית
   
 
 
 
 

ארט קפה - הקרב על האוכל

 
מאת: השד -  
 

ווווואאאאאוווו! זה קרה בחמישי בערב, חמש עשרה בנות מחפשים תגלית "הקרב על האוכל" מי שהיה לא נשאר רעב ומי שלא הגיע, בהחלט הפסיד. (ראה גלריה)

ערב משגע שהתחיל באירוח הבנות בארט-קפה בשעה 22:00 את המקומות תפסו כל באי המקום והשתלטו על השולחנות והתפריטים של הארט קפה.

בסביבות השעה אחת עשרה הכריז שדרן הרדיו ניר לזר לקהל הרוקד ולצוות השיפוט לתפוס את מקומותיהם ליד השולחנות.

בזו אחר זו נכנסו הבנות והתיישבו אל השולחן ואכן ביצעו את המשימה בחינניות ומקוריות כל אחת בדרכה.

צוות המלצריות המורחב של המקום הניח את מנת הבית על השולחנות וכאילו היה זה אות לקהל המשולהב לקום ממקומותיהם ולהתקרב קרוב ככל האפשר לשולחן כדי לא לפספס אפילו מקרוני אחד שיכנס אל פי הבנות.

המשימה... לאכול את מנת הספגטי המגרה במיוחד (גם לי היה קשה להתאפק ופחד גדול הציף אותי שלמרות המוסיקה שבקעה מהרמקולים מישהו ישמע את קרקורי הקיבה שלי) הכי הכי הכי מהר וכן לחסל את הצלחת עד תומה.

כשניתן האות, החלו הבנות  ל ז ל ו ל את המנה, זו בסכין ומזלג וזו עם כף ואפילו בעזרת הידיים, (מחזה מרהיב במיוחד).

 

את המנה סיימה ראשונה מועמדת מספר 8 נטלי אברמוב, וזכתה מיד ב3000 נקודות, שניות ושלישיות סיימו יחד שתי המועמדות, מועמדת מספר 18 אלינור קרופ ומועמדת מספר 20 נופר בוקובזה וכל אחת מהן זכתה ב1500 נקודות.

ועכשיו הקינוח, עם סיום פרק א' הוגש הקינוח ע"י שף הבית של NOL - שלומי אמסלם (בעל טור אישי כאן באתר ושף בעל שם בהכנת מטעמים וסושי שחבל"ז לכם) הוגש "המשקה"

 

בעצבנות רבה ערבבו הבנות בעזרת קש את המשקה הסמיך וחיכו לאות ההתחלה. הייתה להן דקה וחצי לסיים את המשקה עד תומו, ותתפלאו הן עשו זאת ללא בעיה מיוחדת למרות הטעם המוזר משהו (לא העזתי לטעום) ומלבד שלוש בנות שלא סיימו את המשקה גם המבצע הזה עבר בהצלחה וזיכה בבונוס 1000 נקודות.

מיד לאחר מכן ישבו ושקדו השופטים לתת ניקוד למתמודדות ולסכם את התוצאות, קצת לפני חצות נפתח הקריוקי והקהל המשולהב נכנס כדי להביע את כישרונו בשירה יחד עם בנות פרוייקט מחפשים תגלית.

ללא ספק אחד הערבים היותר מעניינים שראיתי אני נהניתי מאוד ומי שלא היה... הפסיד.

תודה ל: שלומי אמסלם, עומר עטר מלונה טורס, טרבלסי חיים, גילי קנטי, חיים אבוטבול, חיים הפקות וזאב סניטמן וכמובן לכל צוות ומנהלי הארט-קפה

ולקינוח... הגלרייה מהערב בארט קפה

10/10/2006 כל המתמודדות מגיעות לצ'יקה למסיבת סוכות מטורפת לגמרי!
אל תפסידו!

 
 
 
   
תגובות  
   
1. קטיייייייי
קטי סליבנוב את הכייייייייייייי יפה מכולן
(09/10/2006 מישהי מנחל עשן)

2. לכתוב חותר על ארט קפה
מקום יפה ומעניין
(21/10/2006 ססססס)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?