חלומות רטובים
   
 
 
 
 

זה לא האינטרנט - זה רק נענע!

 
מאת: טל בוחבוט -  
 

מי מאיתנו לא זוכר את היום בו הוא פגש לראשונה באינטרנט?, איזו חוויה מרגשת שעד היום מאז הפעם הראשונה בו גילינו את העולם הזה, אנחנו לא מפסיקים לגלות ולחקור עוד דברים מעניינים שכתובים אי-שם באתרים הזויים.
מי מאיתנו כשידע מה זה אינרנט דבר ראשון שהוא נכנס אליו זה: נענע, תפוז, וואלה, סקס דוט קום?, ועל הטעות הקריטית הזו ברצוני לדבר איתכם היום.

וכן, גם אני בפגישות הראשונות עם האינטרנט בערך בכיתה ד', הייתי נכנס באמצעות חיבור טלפון 56 קיי בייט לאתר ערוץ הילדים, וחושב שצ'אט וירטואלי הינו משמעות האינטרנט, ברור שהייתי אידיוט קטן, ברור שעברו כמה שנים טובות וההכרות שלי עם האינטרנט נעשתה עמוקה יותר וגיליתי אתרים שהשתיקה יפה להם, ועל האתרים האלה, שהם בשבילי האינטרנט האמיתי ברצוני לדסקס היום.

עוד משחר האינטרנט, מתחילת הכניסה שלו לחיים המודרנים (שנת 98' לערך), פורטלים ישראלים קטנים כמו :"נענע", "וואלה", "תפוז", הפכו להיות האתרים שבשבילם הומצא האינטרנט, או ככה לפחות ציבור הגולשים (שהיה קטן מאוד בארצנו) חשב.

ועד היום, יש אנשים רבים שהמילה אינטרנט היא שוות ערך למילה נענע, וזה לא אמור להיות ככה, אחוז תזזית יצא עבדכם הנאמן לבדוק על אילו מהאתרים הגלובלים נענע ממליצה.
והתשובות ברורות, נענע מסננת את כל מה שקשור באתרים אמיתיים ומגניבים ומשאירה אותנו בספק לגבי המשך העידן הזה שנקרא "אינטרנטיזם", משום שהאתרים שהיא מפרסמת שם הם לרוב אתרים שדומים לה באופן כל שהוא, אתרים עם תמונות וסירטונים שנועדו להנעים את זמנו של פעוט בן יומו, או לפעמים משחק מלא להורדה (משחק שהפסיקו להשיק בשנת 73' - ערב מלחמת יום כיפור).

ולכן, לקחתי על עצמי משימה: להראות לכם את מצעד האתרים שבשבילם הומצאה המילה "חופש הביטוי ברשת".
ונראה את נענע מתווכחים איתי.

והנה לכם מצעד האתרים שהקיום שלהם הוא תנאי הכרחי לביסוס מעמדנו כ-בני אדם,  וגם כדי שהצאצאים שלנו יוכלו לספר כמה איכותיים היינו כ-בני אדם בתקופה קשה ורצופת: כאב, מלחמות, ודם שכזו!.

**לפני הכניסה לאתרים חשוב לדעת שהם עשוים להכיל מידע פורנוגרפי\אלים\ביזארי\, והכניסה אלייהם דורשת ממכם ראש פתוח ולפחות גיל 18 על פי חוק!**

1.סקס פור פרי - פעם במילניום הקודם (שנת 99'), אתרי הפורנו הישראלים היו במצב קטסטרופלי, הם כמעט ולא היו, והיום בעידן המודרני הם קיימים באופן שטתי, ממש מדי יום נפתח לפחות אתר פורנו ישראלי אחד. וסקס פור פרי הוא הטוב ביותר, הוא פופולארי כמו "נענע" ו-"וואי-נט", אבל הוא כולו מוקדש לדבר שכולנו אוהבים לאהוב - סקס!. הטענה היחידה שלי נגד האתר זה שכל סירטון של 2 דק' שוקל 20 מגה, מנהלי סקס פור פרי: תקודדו יותר טוב את הסרטים! בשביל זה הומצא ה-"דיוקס", כדי שתוכלו לתת סרטונים איכותיים במינימום גודל לקובץ.
היה קצת מיותר לתת פה קישור לא? :)
www.sex4free.co.il

2.פנדורה - מי מאיתנו לא שמע שיר לועזי טוב, וחשב לעצמו, "אם השיר הזה כל-כך טוב, אז בטוח שהשירים של הלהקה הזו בם ברובם טובים, וגם שירים של אומנים שמזיכירם את הלהקה הזו הם טובים.." כולנו!, האתר פנדורה מאפשר לנו לשמוע באופן מכוון כמעט כל שיר בעולם, הוא כולל מאגר של מיליוני שירים וכולו בחינם, שווה כניסה!. (האתר כולל בתוכו רק שירים לועזים, ואין טעם לחפש בו שירים עבריים)
www.Pandora.com

3.אוגריש - מה אתם עושים כשאתם קוראים בעיתון על פיגוע במוסקבה לדוגמא? או על תאונת רכבות בהודו?, לא יודע מה אתם עושים, אבל אני רואה את הצילומים האמיתיים ומקיא על עצמי ועל עוד שותפים שלי לפלנטה את מיטב המאכלים שאכלתי בשעה האחרונה. האתר אוגריש הוא אתר שמציג באופן ריאלי תמונות וסירטונים מפיגועים\תאונות\רציחות\ועוד.
לאתר מומלץ להכנס ב-....בעצם לא מומלץ להכנס.
www.Ogrish.com

4.רוטן - אתר בדומה לאוגריש, מציג תמונות אלימות, חושף שערוריות, האתר אומנם באנגלית, אבל יש בו גם קישורים לעוד אתרים עשירים במידע ביזארי-פסיכוטי, בהחלט אתר ששווה לכם להעיף בו מבט או שניים.
 www.rotten.com

5.דרג את החרא - אתר מזעזע, שכל כולו תמונות של חרא, וכלן ניתנות לדירוג, ניתן לראות את החרא הכי מבוקש, החרא הכי מדורג, ולהעלות בעצמכם תמונות של החרא שלכם, אתר שאני אוהב לא בגלל החרא, אלא בגלל הביזאריות שפזורה בתוכו.
www.Ratemypoo.com

6.דרג את החזה - יש יותר טוב מזה? אתר שכולו תמונות של שדיים עסיסיות, בדומה לאתר הקודם, ניתן לדרג, לראות את החזה הכי מוערץ, ולהעלות בעצמכם תמונות של חזה, אתר מומלץ!
www.ratemyboobies.com

7.גופות של סלבריטי'ז - כשמו כן הוא, מבחר עשיר של תצלומי גופות אמיתיים!! ומידע על מפורסמים שהלכו לעולמם, כולל בתוכו את : סטאלין, טו-פאק שקור, היטלר ועוד', תריצו כניסה לשם, בהחלט מעניין.
www.celebritymorgue.com

8.בולנט - אתר ישראלי שמציע מגוון מתנות מהמזרח הרחוק, חולצות בוב מארלי, מציתים, לונגים, ביגוד שאנטי, ועוד', אתר שאני אישית רכשתי ממנו מס' פעמים, המחירים זולים והאיכות גבוהה, מומלץ. דרושה הרשמה לאתר, וניתן לשלם באמצעות כרטיסי אשראי או תשלום ישירות לחשבון האתר.
www.bolenat.com

9.או פי גיימז - אתר שכולו מפוצץ במשחקים מלאים ופרוצים להורדה במהירות גבוהה, תציצו שם לעומק, ותגלו שהאמיול לא רלוונטי יותר בשביל משחקים כשיש לכם ביידים מתנה כזאת
www.OPGamez.net

10.זו מאפ - אתר שהוא פרוייקט ישראלי מדהים, כולל בתוכו תמונות של כמעט כל הבתים בישראל, מקוטלג לפי עיר, רחוב, מס' בית, בהחלט אתר גדול ומושקע, הוא האחרון ברשימה לא כי הוא נותן את הפאנץ' הסופי, אלא כי הוא הכי חסר תכלית, אבל הוא אתר שקשה לביצוע לכן מגיע לו הכבוד להכנס לרשימה הזו.
www.ZooMap.co.il

בתגובות זרקו עוד אתרים שלדעתכם צריכים להכנס לרשימה השחורה הזו.

 
 
 
   
תגובות  
   
1. -
אני שונא את כל האוגריש והרוטן
והחרא הזה
פשוט זוועה
פעם אחת נכנסתי לזה ולא יכלתי לישון בשקט שבוע שלם
(18/11/2006 אבי)

2. להוסיפ אתרים?
צריך למחוק את כל האתרים האלה מהאינטרנט בכלל
(18/11/2006 )

3. לאבי
אתה פשוט בחור עדין
אלה אתרים שמיועדים לאנשים דפוקים עם שכל של עכברושים
(18/11/2006 )

4. מסכים עם מספר 3
אבי אתה עדין, וכן, אתרים מסוג "אוגריש" ושות', הם אתרים לאנשים דפוקים בשכל! :))
(18/11/2006 בוחבוטולי)

5. ל-4
טוב שאתה מודה
(18/11/2006 )

6. -
טוב אז כנירא אני לא דפוק בראש שאני לא צופה בהם
:)
(18/11/2006 אבי פרילוצקי)

7. אבי..
למעשה אתה דפוק בראש בלי קשר לאתרים :)
(18/11/2006 בוחבוטולי)

8. האתר עם הציצים
סתם דפוק התמונות שם מעפנות לגמרי
(18/11/2006 אסי)

9. למה אוגריש דפוק?
מין הראוי לכותב לפחות להציץ באתר כדי לבדוק שאוגריש במכונתו הקודמת לא פועל כבר, וחבל, ובמתכונת חדשה כל מה שיש שם זה וידאו של סנייפרים עירקיים- RIP.
יש מספיק אתרים דומים מעניינים בסגנון, אבל הקהל הישראלי לא מוכן עדיין לחדשות מעבר למה שיונית לוי מספרת כנראה. מעבר לזה, חיזוק חיובי על הכתבה.
(19/11/2006 Rasputin)

10. למספר 9
אני כן נכנסתי לאתר אוגריש, וקיבלתי רי-דירקט לאתר אחר שמציג את התוכן של אוגריש הרודם, ויש עדיין תמונות מתאונות ופיגועים, ועדיין סירטונים מזעזעים, ותודה על החיזוק החיובי!
(19/11/2006 בוחבוטולי)

11. 10..
כן, אבל איכשהו האווירה השתנתה קצת. כבר אין את הבאנר הזה של הידיים הקטועות והכתובת של Can you handle life.
רוטן הוא גם אחלה אתר, אומנם לא מתעדכן אבל יש שם גם ספריה שיש בה דברים ממש מעניינים וכתובים בטוב טעם.
(19/11/2006 Rasputin)

12. 11
צודק בקשר לאוגריש, לא יודע מה נסגר איתם
בקשר לרוטן, פעם הוא היה מתעדכן, אני אישית אוהב את המדור שם של התלונות לאתר, חח חברת קוקה קולה אפילו הגישו תביעה נגד רוטן, פשוט אתר חזק
(19/11/2006 בוחבוטולי)

13. חחחחחחחח
איך שכחת תאתר הכי הזוי ???

www.break.com
(24/11/2006 )

14. ?
קבלו אתר www.el.nl
(27/11/2006 )

15. תעדכנו גם את האתרים הבאים
יש גם את האתרים הבאים למה לא צירפתם אותם:
www.satlan.co.il
www.balbala.co.il
(08/03/2007 )

16. אתר החרמן אחד המובילים בישראל
(12/11/2007 אלי)

17. אתר החרמן אחד המובילים בישראל
www.tensex1.com
(12/11/2007 אלי)

18. סחתיין על המידע
אגב, האוגריש כבר לא קיים לצערינו.
במקומו יש את ה"לייב ליק" שהוא נחמד
אבל לא מסתדר איתו.
האוגריש היה פצצה של דבר,
לראות באמיתי עריפת ראשים בעיראק ועוד..
חבל שהוא כבר לא קיים.
(14/09/2010 )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?