ביקורת סרטים
   
 
ג'יימס בונד - קאזינו רויאל
 
 
 

חדש בקולנוע - ג'יימס בונד - קאזינו רויאל

 
מאת: טל בוחבוט -  
 

את סרטי ג'יימס בונד לדורותיהם כולנו מכירים, אנחנו מכירים את הגבר המסוקס שמגלם אותם (שון קונרי, פירס ברוסנן), גברים היו מלאים בשיער חזה, אלגנטיים בכל מצב גם אחרי קרב עקוב מדם, בלי טיפת שריר, אבל בכל זאת באופן שיטתי הרגו בכל סרט כמה עשרות אנשים, הפעם המצב קצת אחרת.

סרט הג'יימס בונד החדש שמגיע עלינו, מגיע בעטיפת השחקן דניאל קרייג', שמראה לנו צד אחר בג'יימס בונדיות, הוא בלונדיני, מגולח, שרירי, וכן, הוא גם עלול למות בניגוד מוחלט לפירסן ברוסנן, שהיה יוצא עם שריטה קטנה אחרי שהוא שרד פיצוץ גרעיני.

הסרט החדש, הוא למעשה תחילת דרכו של ג'יימס בונד, אחרי שקיבל את התואר "007" והוא מוכן ומזומן להכנס לתוך האקשן האמיתי של הסוכנות הבריטית, מנגד המפעילים שלו לא ממש סומכים עליו כי הוא די טירון, אבל בהמשך הסרט הם לומדים לסמוך עליו כמו שצריך, והוא לא מאכזב אותם.

הוא נשלח לאיי הבאהמה, במטרה להפיל בעל קזינו, שמלבין כספים בשביל טרוריסטיים, ומשתמש בכספם במשחקי הפוקר שההימורים המינימלים שם הם כ-מיליון דולר, כאשר ג'יימס בונד מרוקן את כספו במאמצים קשים (תראו כדי להבין), המאפיונר מוצא את עצמו מוקף טרוריסטיים צמאי דם  שרק רוצים את הכסף שלהם חזרה, וג'יימס בונד מוצא את עצמו מרומה על ידי האנשים שהכי סמך עלייהם, אבל יוצא מזה כמו גדול.

הפעלולים פנטסטים, פיצוצים, התנגשויות, יריות, אפילו בניין שלם בונציה שקרס מאופן הלחימה הנוקשה של ג'יימס בונד, אבל כל זה לא מפריע לגיבורנו שמראה שהוא גם יודע לאהוב, ולהיות רגיש כשצריך, אנחנו רגילים לג'יימס בונד ש"דופק וזורק", והפעם אנחנו מקבלים פחות או יותר את ההפך ממנו!.

מלבד שטחיות האנשים שדי מפריעה לריכוז (בנות שמצחקקות, אנשים שמתעסקים עם הסלולארים יותר מאשר בסרט), אני די נהנתי מהצפייה בו, הוא מיוחד, מלא אקשן וחוכמה, וכן "לאביעד לוים" שביניכם: יש בו גם כוסיות!

שווה צפייה: 8 מתוך 10.

קישורים:
האתר הרשמי
הטריילר
משחק אסטרטגיה

 
 
 
   
תגובות  
   
1. זה לא זה
לפי מה שאתה מתאר זה לא גיימס בונד זה איזה סרט רומנטי לנשים שיש בו גם כוסיות
(28/11/2006 )

2. אז מה?
(12/09/2007 )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?