חלומות רטובים
   
 
 
 
 

פרצוף סנוקר

 
מאת: טל בוחבוט -  
 

**הדברים הכתובים במאמר זה, יתאימו וישקפו רק את עלובי הסנוקר, האנשים שכל קשר ביניהם לבין סנוקר הינו מקריות חסרת כל בסיס. בקיצור: אנשים כמוני וכמוך!...**

כמה פעמים קרה לכם ללכת למועדון סנוקר, להזמין שולחן בשיא הכיף, ולנסות את מזלכם במשחק שכל-כך דורש חשיבה, אימון, היגיון?, מאות פעמים!

כמה פעמים הבחנתם בדבר הזה שנקרא פרצוף סנוקר?, אותו פרצוף דבילי שמשדר התעלות, ואי שמחת חיים לאחר הכנסת כדור בסיבוב 90 מעלות ימינה תוך כדי חישוב שטח השולחן, ומשקל הכדור? המון פעמים, פשוט לא שמתם לב לתופעה הזו, בשביל זה אני כאן!.

בכל מועדון סנוקר טיפוסי, בכל שעה הגיונית, תמצאו שולחן שהשחקנים בו הם לא בדיוק כמוני וכמוך, הם אנשי סנוקר, הם חיים עפ"י התנהלות סנוקרתית, תסתכלו עלייהם במשך יותר מ-2 דק', ואתם תזכו לראות אין ספור פרצופי סנוקר שהשתיקה יפה להן, והדבר הראשון שיעבור לכם בראש אחרי שתראו את אחד השחקנים מכניס כדור בזויית 183 מעלות (בקירוב) לחור הנגדי למכה, תוך כדי שהוא חישב באופן פיזיקלי את משקל המקל, הכדור, השולחן והמשקל שלכם (לא יודע איך הוא הצליח להכיס את המשקל שלכם לחישוב), זה: "איך המנייאק לא משתולל וצורח אחרי שהוא הכניס מכה שכזו?, התשובה ברורה! הוא משחק אותה שחקן כמו ב-Euro Sport, מכירים את הטורנירים של הביליארד והסנוקר שבהם תנאי הכרחי להיות שחקן זה: להיות בנאדם רע וציני?, אז כמעט כאלה אנשים יש כמעט בכל שעה, בכל מועדון סנוקר!

 אבל אין לי בעיה עם אנשים שיודעים לשחק סנוקר, ומרשים לעצמם לפצוח בפרצופי סנוקר, לאורך כל המשחק שלהם, הבעיה שלי היא נגד האנשים שלא יודעים לשחק סנוקר, ובפוקס מכניסים כדור, ועושים פרצוף סנוקר.

מה הבעיה בלחייך? כשאני מכניס כדור בפוקס (כמעט כל מכה שבה נכנס כדור כל-שהוא), אני מרביץ חצי חיוך, וממשיך לשחק, בהסתכלות הגיונית על הדברים זה עדיף מאשר לשחק אותה שחקן, ולהשאר עם פרצוף צהוב ואשכנזי גם אחרי מכה שלא מביישת את אלופי העולם!

 בשביל להבין למה אני כותב את הדברים האלה, הנה לכם סיפור אישי שקרה לי לפני כמה זמן, ועל פיו נכתב המאמר האידיוטי הזה (נול - נותנים במה גם לסתום שבסתומים!)

הסיפור נלקח הישר מיומני האישי (לא באמת!)

 "יומני היקר, היום הלכתי עם אחותי וחברות שלה ל-אינטר-פ**(שם המועדון צונזר, פרסומת סמויה), ואז קרה אירוע טראומתי, חברה של אחותי, אשכזנייה מהרמה הבחירה, ממש צהובה ופטאתית, החלה במסע פוקסים, ואני האמתי לה שהיא יודעת באמת לשחק, כי יש לבנאדם שיודע לשחק פרצוף סנוקר, ובואו אני יסביר לכם מזה, נכון כשאתם משחקים סנוקר, ואתם מתחילים להכניס בפוקס מלא כדורים כזה, אז אתם עושים חיוך מפגר ומאושר, שמסמל דבר אחד : אתם לא יודעים לשחק וכל מה שקרה במשחק נחשב בגדר פוקס, אבל בנאדם שיודע לשחק עושה פרצופי סנוקר, שזה פרצוף בלי שום הבעה גם אם הוא הכניס כדור בסיבוב של 90 מעלות ימינה לפינה השמאלית של השולחן תוך כדי שהוא חישב פיזיקלית את שטח השולחן ואת משקל המקל והכדורים, אבל עזבו הבנתם את הכוונה נכון?.

אז האשכנזייה מכניסה כדור אחר כדור, בפוקסים מוחלטים, ואני מסתכל עלייה, ואין שום הבעה על פנייה, ממש לא טיפת אושר, עד שבמשחק השני כבר אני הגעתי למצב שאני יותר טוב ממנה ואז הבנתי את רמת הפטאתיות שבה, וזה הוביל אותי למסקנה אחת ברורה: אל תעשה פרצוף סנוקר אם אתה לא באמת שחקן אמיתי, כי בסוף האמת תצא לאור, ואתה תצא מפגר יותר מהפרצוף שהוביל אותך למצב הזה מלכתחילה.

יאללה! מי בא לזיגי? :)

 
 
 
   
תגובות  
   
1. יפה אטחיייייייי
(07/01/2007 אביעד לוי)

2. 66666
את 6666666666666666666666666 אש
(07/01/2007 6666666)

3. אחת הכתבות המפגרות
(07/01/2007 )

4. לא מובן מה רצית להגיד בכלל
מה הבעיה שלך עם אנשים כאלה ומה הבעיה שלך עם אשכנזים?
(07/01/2007 אשכנזית אלופה בסנוקר)

5. אינטר-פ**
אינטר-פול ?
זכיתי ?!?
ישששששששש
כמה כסף מגיע לי ??

חחחח סתם.
מכיר ת'קטע, בפעם הראשונה ששיחקתי עשיתי פרצופי סנוקר אבל עכשיו אני סתם, צוחק או מחייך(או בוכה אם לא הולך לי).. :)
(07/01/2007 רוסי למהדרין)

6. חחחח ירידה ברמה
אחי היו לך כתבות יותר טובות
זה פשוט סתם
(07/01/2007 )

7. לאחותך יש חברות אשכנזיות??
ועוד כאלה שיודעות לשחק סנוקר?
(07/01/2007 )

8. זיהיתי את עצמי
זה כל הכיף במשחק הזה-הפוזה!
ואם אין פוזה אז גם אין כיף
(08/01/2007 )

9. מספר 8
חח יש משהוא במה שאמרת...
(09/01/2007 )

10. כתבה מטומטמת
אחת הכתבות היותר גרועות שקראתי
(10/01/2007 עובדת בסנוקר)

11. חחח אין על הזיגיייייי
חחחחחח כתבה לא מובנת בכלללללללללללל אבל אהבתי תצנזןר של האינטרפול ו יאללה לזיגי אני חושבת שאין דבר רע בפוקסים אבל מי שבאמת רוצה לראות מקצוענים שיבוא שישי שבת בצהרים לזיגי לשולחן 23 ו24 אלופי סנוקר אמיתיםםםםםם!
(11/01/2007 שירן ביטון מלצרית לשעבר בסנוקר)

12. 11
את סתומה לגמריי....
(11/01/2007 )

13. 12 חחח
אתה כנראה צודק..
(12/01/2007 )

14. פיי
כמה פרצופי סנוקר היו אתמול בזיגי... :)
(13/01/2007 )

15. כתבה משעשעת
אם תיקח את כמות השטויות שרשמתה ביחס ישיר לכמות הסנוקר שלא שיחקתה בחיים שלך יצאה לך כתבה משעשעת אם כי לא נכונה בעלילה שחקני סנוקר לא עושים פרצוף סנוקר הם פשוט נישארים מרוכזים בסוף כל תחרות אתה יכול לראות על פניהם של השחקנים אושר,שמחה,עצב,לפעמים אפילו בכי אבל כול עוד המשחק מתנהל המלצרית הכוסית המוזיקה המחרידה(שמקשה על המשחק) או החברה החרמנית של אחותך שיושבת בשולחן לא מענינות אותנו אנחנו באנו לשחק ולנצח
נ.ב
כששחקן סנוקר מכניס כדור ב"פוקס" הוא כל כך מתביש בעצמו שהוא מבקש סליחה
להכניס בפוקס בסנוקר זה כמעט כמו לרמות ואין שחקן שגאה בזה
(09/02/2007 )

16. פדיחה
ליפני שאתה נהייה מבקר שחקנים בוא ונראה אותך לפי איך שאתה כותב אתה לא מבין כלום בסנוקר אתה אחד מאלה שאתה כותב עליהם בקיצור הכתבה על עצמך
(12/04/2010 דניאל)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?