NOL מומחים
   
 
צילום אילוסטרציה
 
 
 

"אין כמו אמא"

 
 
 

NOL שלום, אתם לא יודעים כמה התלבטויות היו לי לפני שהעזתי לכתוב אליכם ולהחליט שהסיפור שלי מספיק מעניין ושאני מבולבלת כל כך שהייתי רוצה לשמוע מאחרים מה דעתם ומה היו עושים במקומי.
יחד עם זאת אני מבקשת שהפרטים ישמרו חסויים ואשאר אלמונית גם אחרי המכתב.

מזה שלושה וחצי חודשים שאני סוחבת עול כבד, כל כך כבד עד לכדי שאפילו מחשבות אובדניות עברו בראשי לא פעם.
אני בת 25 לומדת באחת המכללות כאן באזור ויש לי חבר שעובד במפעל בקריית גת.

את האמת אנחנו משפחה ממוצעת לפחות כך חשבתי לפני המקרה אנחנו גרים בראשון, יש לי עוד שני אחים (קטנים ממני) אבא שעובד קשה במשמרות ואמא שעובדת במשרה ממשלתית באחד ממשרדי הממשלה.
לי יש חבר כבר שנתיים כמעט והתחלנו לדבר על חתונה (אם היה גם כלב היה מושלם לא???)
אך את אותו יום ראשון לא אשכח לעולם, החבר שלי שישן אצלי בשבת אמר שהוא יוצא למשמרת צהריים ומעדיף שלא לנסוע הביתה ולהיות עוד קצת במיטה זה לא היה חריג, החבר מידי פעם נשאר אצלי גם אחרי שיצאתי, לי לא היה מה להסתיר.
בשעה רבע לשמונה לערך יצאתי מהבית שתינו אכלנו עוגה שנשארה מהשבת. החבר ליווה אותי וירדתי במעלית. נכנסתי לרכב שלי ונסעתי ללימודים.
עברה כרבע שעה של נסיעה ושיחת טלפון שגרתית מחברה טובה שלי העירה אותי מזיכרונות השבת המתוקים, החברה אמרה שאין לימודים היום ושהשעות הראשונות התבטלו לנו וווואאאווווו חייכתי שמחתי קודם כל כי אין שיעור עם המרצה הזקן הזה שמשעמם אפילו ביצי תנין בשלב השבוע הראשון וגם מהסיבה שיש לי עוד כמה שעות של כיף עם החבר שלי.
המחשבה הראשונה הייתה להתקשר אליו ולהגיד לו שאני בדרך ושיחכה לי במיטה ושלא יזוז עד שאני באה אבל השטן אמר לי משהו אחר הוא אמר לי להפתיע.
נסעתי בהתרגשות הביתה החניתי את הרכב ועליתי חזרה במדרגות פתחתי את מנעול הדלת ונכנסתי בשקט לכיוון החדר כמה צעדים לפני שאני נכנסת שמעתי אנחות של עונג שבוקעות מהחדר שלי, מהמיטה שלי היה זה הבום הכי גדול שיכולתי לחשוב עליו את הקול של הנאנחת זיהיתי בעצם אני מכירה אותו כבר 25 שנים הייתה זו אמא שלי עם החבר שלי על המיטה שלי בחדר שלי. קפאתי השתתקתי רציתי למות ולא יכולתי להיכנס כדי לעמוד שם מול השטן.
יצאתי דרך פתח הדלת שוב במעלית כבר פרצתי בבכי וברחתי משם נסעתי כמו מטורפת רחוק משם לא להיות שם לא רוצה להיות שם.

אמא שלי בוגדת באבא שלי בוגדת בי החבר שלי בוגד באבא שלי שאוהב אותו כל כך, בוגד בי שאת חיי חשבתי שאתן לו, ואני שעד היום לא אמרתי דבר ורק אוכלת את עצמי ולא מסוגלת להביט בשום עיניים של האנשים שהיו לי כל כך קרובים.
אני יודעת שאם אספר לאבא הוא ישבר והורי יתגרשו אז אולי עדיף שלא ידע? מה שלא יודעים לא כואב, עם אמא החשבון פתוח אך היא לעולם לא תהיה אותה אמא אם בכלל אסלח לה ואת החבר אני אוהבת אולי הוא לא אשם אני לא יודעת.

בקיצר אנשים אני לא מאחלת לכם להיות במקומי אבל אני כן רוצה שתגיבו ותייעצו ופליז לא לכתוב דברים שטחיים בשפה זולה אני באמת סובלת גם בלי זה.

המתלבטת

לעיתים התשובות אינן ניתנות מבעלי מקצוע ואין לקחתן כהמלצה מקצועית.
שאלות למדור בכל נושא ניתן לשלוח לכתובת: ask@nol.co.il
 
 
 
   
תגובות  
   
1. חמודה...
קודם כל צר לי על מה שקרה לך... לא מגיע לאף אחד להגיע למצב הזה.
אני שמחה שגילית את זה מוקדם, יש לך ברירה, את יכולה לבחור להשאר איתו למרות שלדעתי מגיע לך מישהו יותר טוב, את יכולה לבחור להתעמת איתו רק שלא יכאיב לך יותר...
אבל, את לא יכולה לבחור אימא. אני חושבת שחשוב שתפתחי לפני אימא שלך את כל הקלפים ותתעמתי איתה. איך שלא תרצי היא תמיד תהיה חלק ממך, לטוב ולרע. אומנם כרגע את פגועה אבל לחיות עם כאב כזה, אין טעם. כרגע את צריכה לחשוב על עצמך איך את ממשיכה את החיים שלך בלי ה" פצצה" הזאת עם כל הנזק שהיא עשתה ועוד תעשה...
לגבי אבא שלך, אני חושבת שזה מתפקידה של אימך לספר לו, לכן בשיחה שלך איתה חשוב שתדברי איתה על זה.
אני לא אומרת שהמצב יחזור לקדמותו אבל כך או כך יהיה בסדר. רק תהיי חזקה ואם את בוכה זה בסדר, יש לך את כל הסיבות לכך... בהצלחה!
(09/02/2007 )

2. אז ככה
קודם כל זה פשוט לא יאומן, אני לא יודעת מה הייתי עושה אם זה היה קורה לי.
אבל בטוח הייתי נשארת בבית ומדברת על זה עם אמא שלי
מתוקה, לכולנו יש יצרים וכולנו עושים טעויות ואין לי ספק שזה מה שקרה גם לאמא שלך היא פשוט נשבתה בקסמיו של החבר שלך ולא עמדה בפיתוי.
וזה יכול לקרות לכל בן אדם גבר או אישה
אל תחמירי עם אמא שלך לדעתי היא כרגע אוכלת את עצמה ולא מאמינה שזה קרה לה
דברי איתה ואני בטוחה שהיא תפרוץ בבכי ולא תדע איפה לקבור את עצמה אבל מעל הכל היא פשוט תתנצל ואת חייבת לקבל את ההתנצלות הזאת
תזכרי כולנו עושים טעויות וגם את בטוח עשית טעויות בחיים. אבל אמא היא תמיד אמא וגם אם את עושה את הטעויות הכי גדולות היא הייתה ותמיד תהייה שם בשבילך! לכן סלחי לה. זה רק אנושי לעשות טעויות במיוחד כאלה המעורבים בהם יצרים בין גברים לנשים וכן גם אם זאת אמא

לגבי החבר כאן הסיפור לדעתי הוא יותר מורכב
במקרה הזה כדאי שתתעמתי איתו ואם יהיה רק קמצוץ של הכחשה או שהוא יעיז להפיל את זה עלייך רצוי שתעזבי אותו מיד!

למעשה אם הוא לא הופך להיות כמעט עבד ושפוט שלך ודואג להתנצל כל שעה אין עתיד ליחסים האלה. קשה לי להאמין שהוא באמת יתנהג ככה...
(09/02/2007 )

3. מה?????
את רוצה להגיד לי ששלושה חודשים מאז המקרה את עדיין עם החבר שלך?
שוכבים באותה מיטה?
לא להאמין
(09/02/2007 )

4. אז ככה
א. את החבר הייתי מעיפה קיבינמיט ומהר (כי זה לא משנה עם מי הוא בוגד..הוא בגד והוא צריך לצאת מהר מהר מחייך..)
ב. בקשר לאמא שלך- אין מה לעשות לצערנו משפחה לא בוחרים ולכן היא תמיד תישאר אמא שלך, מה שהייתי עושה זה מספרת לה שאני יודעת מה קרה ושאני מציעה לה לעשות אם זה מה שהיא רוצה, כלומר אם מצפונה ייתן לה להמשיך בחיים אז לבריאות לה ואם היא תחליט לספר לאביך, אז לבריאות לה שוב. היא אדם בוגר והיא צריכה לשאת בתוצאות של עצמה.. מה עוד זה שאולי הייתי ממשיכה לדבר איתה אבל בהחלט היא לא הייתה יודעת שום דבר על חיי ובטח שלא על החברים הבאים שלי...
ג. בקשר לאבא, לא הייתי מספרת למרות שאם הייתי במקומו הייתי רוצה שיספרו לי..עזבי..לפעמים מה שלא יודעים לא כואב ואם אמך לא תספר אז אולי עדיף שלא יידע, מספיק נפגעים יש בסיפור העצוב הזה שלך..
ממשתתפת בצערך לגבי האמא ובשמחתך-לגבי החבר שאני מקווה שתעיפי לעזעזל..
בהצלחה חמודה
(09/02/2007 נתי)

5. יש משהו שלא חשבת עליו
לפי מה שאני מבין את לא באמת ראית את אמא שלך והחבר במיטה שלך
את רק בטוחה ששמעת את הקולות של אמא שלך בוקעים מחדרך ועדיין לא בטוח שזה באמת אמא שלך הייתה שם

בכל מקרה בואי נצא מתוך הנחה שזאת הייתה אמא...... אולי אמא שלך שכבה שם עם אבא שלך במיטה שלך????? יכול להיות... לא?

ואולי החבר שכב בכל זאת עם מישהי אחרת..... ואולי אלו היו סתם קולות אולי הם צחקו שם וכאלה דברים?
בקיצור יכול להיות שאת טועה במסקנות שלך. עדיף שתבדקי את זה לפני שתחיי את החיים במחשבה שמשהו שלא קרה כן קרה
(09/02/2007 ארנון)

6. מזעזע
(09/02/2007 )

7. ואוו!!
תקשיבי.. זה ממש ממש ממש רע מה שהולך פה!
תראי, את חייבת לספר לאבא שלך מה שקרה.. כי אם אמא שלך עשתה את זה עם החבר שלך אז היא בטח עשתה את זה עם עוד אנשים! ואם את לא רוצה לדבר על זה עם אבא שלך.. את חייבת לשבת ולדבר עם החבר שלך.. ולספר לו שאת יודעת- אם את אוהבת אותו כמו שאת אומרת, את חייבת לעזוב אותו(בשביל שניכם זה עדיף)!! את בשום פנים ואופן לא יכולה להתחתן איתו אחרי דבר כזה.. את תביאי לאמא שלך נכדים ממישהו שהיא שכבה איתו!? זה לא נתפס! בכל מקרה את לא יכולה לשמור את זה בבטן.. תספרי לאחד מהם: אמא,אבא או החבר!
בהצלחה ילדה..
(09/02/2007 עינת)

8. .........
היי מותק, אני בהלם מהסיפור הזה אבל דבר אחד את חייבת לעשות-את החבר לעזוב ומהר!!!אם את לא מעוניינת שהא ידע מהי הסיבה האמיתית,את
תמיד יכולה לחפש אותו-בנות אלופות בזה-ואני אחת עם הרבה ניסיון.לגבי אמא שלך-זה החלק הקשה באמת וכואב יותר מעניין החבר.עדיף לשבת ולדבר ב 4 עיניים,אבא שלך לא צריך לדעת מזה-זה ייפרק את המשפחה.בהצלחה-
ממני-אחת שאיכפת לה.
(09/02/2007 טל)

9. תגובה
בהמשך למה שרשם ארנון בתגובה מס' 5, אני מסכימה איתו ויחד עם זאת, ני חושבת שלא תוכלי להמשיך לסחוב את זה בתוכך כ"כ הרבה זמן. דברי עם החבר שלך וכמה שיותר מהר, ואם מתברר שזה נכון, אז עם כל הכבוד לאהבה, את לא צריכה בוגד כי הוא יבגוד גם אחרי החתונה וכל החיים כי זה אדם בלי מצפון. בקשר לאמא שלך, אם אתן בקשר טוב, שבי ודברי איתה כמו אדם בוגר, תרגישי הקלה אחרי שתורידי את זה מהלב. אל תפחדי, הכל יהיה לטובה בסוף, את עושה את זה בשבילך . אני מאמינה בכנות ולהגיד הכל בפנים, אל תחששי, נראה לי שאת עדינה מידי, אבל מקרה כזה זה יוצא דופן ואני מקווה שתפתרי את זה על הצד הטוב ביותר ובסוף תצאי מחושלת וחזקה יותר. בהצלחה.
(10/02/2007 שירן)

10. עצה
מקרה קשה.. בגידה כפולה: גם אמא שלך בגדה בך (שזה הכי כואב) וגם החבר בגד.

א. תזרקי את החבר שלך לכל רוחות- בכל פעם שתסתכלי עליו את תיזכרי במקרה וזה יעשה לך רע. דבר נוסף- אם הוא עשה את זה פעם אחת אין סיבה לחשוב שזה לא יקרה שוב אם תשאירי אותו בסביבה של אמא שלך. אם את משאירה אותו אצלך את מגדילה את הסיכוי שזה יקרה שוב.

ב. תדברי עם אמא שלך שתדע שאת יודעת מזה (היא כבר יודעת שאת ראית אותם???). תתייעצי איתה ותגידי לה שאת מתלבטת אם לספר לאבא שלך. תשמעי מה יש לה לומר.

ג. רק אחרי כל זה ואם תראי שהתגובות שלה ממש לא מביעות צער על המקרה, תספרי לאבא שלך.

(10/02/2007 יועץ לענייני שקשוקה)

11. בסוף יהיה טוב
תקשיבי את נמצאת במצב הכי מסובך בעולם.. לא שאני מחדשת לך משהו פשוט זה סוג של סיטואציה שמאוד קשה לעמוד בה את נקרעת בין האהבה לחבר והרצון להוציא ותו צודק בכל דרך שהיא לבין האהבה לאמא שלך שבקלות הפכה לשנאה כי הרי כולנו יודעים עד כמה החוט דק בין אהבה לשנאה ..
לדעתיאת צריכה לעשות מעשה חכם ואמיץ מאוד אמיץ את צריכה לאסוף את כל הכוחות שלך וללכת להתמודד עם אמא שלך את אכן צריכה להעמיד אותה במקומה על מה שהיא עשתה .. אבל בכל זאת את צריכה לנסות להבין את המצב שלה..ובקשר למה שזה יגרום לאבא שלך.. הם לא בהכרח חייבים להתגרש הם יכולים ללכת לטיפול זוגות ולנסות לשכם את הנישואים שלהם בכל זאת הם נשואים לא פחות מ25 שנה זה לא סיפור שזורקים לפח כל כך מהר .
בקשר לחבר אין לו מקום בחיים שלך.. הוא עשה תאפדיחה שלו ואת צריכה להעיף אותו לעזאזל כי הוא לא בגד רק באמון שלך הוא הביא אותך לסיטואציה המבחילה הזו..
בסה"כ משפחה זה משהו שצריך לשמר לטפח ולאהוב והכי חשוב לסלוח למרות הכל ...
החיים לא תמיד מסתדרים על הצד הטוב ביותר ...
מקווה שעזרתי ...
(10/02/2007 אחת שמנסה לעזור)

12. תקישבי מתוקה
תגידי לאימא שלך שאת יודעת ותשחקי אותה שכאילו את מבינה כזה ומנסה להבין למה היא עשתה את זה ומה הסיבות ולא ליכעוס ואז לישאול את החבר גם לדבר למה איך מימתי והכל ולהיות זאת ששולטת בעינינים. תנסי להיות מהצד לשים את עצמך מחוץ לסיפור ולנסות לסדר את זה ולגבי אבא שלך אני לא יודע איך את אמורה לספר לו אולי עדיף שאימא שלך תספר לו ואין לי מושג באמת מה להגיד לך ניראה לי זה יכול להיגמר באסון כל המידע הזה
שיאווו ועוד לחשוב שאת שומרת את זה אצלך כל כך הרבה זמן לבד
ואני לא מבין איך נישארת עים חבר שלך , כאילו סבבה את עוד אוהבת אותו אבל את חיבת להגיד לו שאת יודעת חיבת
קיצר תגידי!
(אני מקוה שאת לא עובדת עלינו פה ושזה אמיתי לצערי באמת לצערי)
(10/02/2007 אני בהלם לגמרי )

13. תגובה...
טוב אז ככה לקרוא לך מסכנה ממש לא אז חברה אל תרחמו כמו מטומטמים כי מסכנה היא לא
לגבי החבר לא נגיד לך לזרוק אותו את השיכולים תעשי את ותביני מה באמת מגיע לך לחיות עם מישהו פגע בך ולא להעריך את עצמך או שפוט להמשיך הלאה ולשים הכל מאחור לגביי אימך הייתי פשוט שמה את הקלפים אל השולחן ומאוד מתחשב מצדך שאת לא מספרת לאבא שלך כדי לא להרוס את הנישואים מחזיקה ממך
מה שנותר לך מאמי זה להיות חזקה ולהאמין בעצמך שאת שווה יותר ממנו זה בטוח זה שהוא ירד לשפל המדרגה זה משהו אחר בסופו של דבר את לא צריכה עצות של אף אחד\ת כי את אדון ובוס לעצמך נשמה אל תשברי תיהיה הכי חזקה ותעריכי את עצמך
ותידעי שאם תמשיכי להיות איתו אז קחי בחשבון גבר בוגד תמיד בוגר לרוב המקרים
היום זה עם אמא מחר זאת תיהיה מישהי אחרת
תומכת ומקווה שעזרתי...!
(10/02/2007 )

14. הילדה התמימה והבגידה המגעילה...
קודם כול את חייבת לעזוב את החבר המנוול שלך.
בקשר לאימא שלך,אם היה אפשר להחליף אימא הייתי אומר לך להחליף מפני שאי-אפשר אז תשאירי אותה אבל לא לגור איתה באותה בית כדי שלא יקרה מצב שתחזרו להיות חברות כמו אימא ובת לא מגיע לך חברה כזאת...
בקשר לאבא שלך אני חושב שהוא לא אשם אז איחן שום סיבה שתגידי לו ואז הם יתגרשו וכך גם אחיות שלך עלולות להיפגע,אבל את חייבת לפתוח לו את העיניים כי עם חבר שלך זה בטוח לא יקרה אבל עם אחרים לכי תדעי, שיהיה לך בהצלחה בהמשך החיים והלוואי ולא תסבלי יותר... "לא לשכוח לזרוק את החלאה שיש לך בידיים"
(11/02/2007 איתי אורי)

15. איזו תמימה ואיזו שווה אמא שלך.
תזרקי את החבר המעפן שלך ותמסרי את עצמך לאימוץ.
בהצלחה בעתיד הקרוב.

בתודה אורנה..
(11/02/2007 אורנה שגב)

16. איזה חבר בן זונה אמן יימח שמו כוסאימא שלו
(11/02/2007 מיכאל)

17. וואו וואה
המצב אכן קשה...אני נכנסתי למין הלם כזה כשקראתי את הכתבה שלך..אני פשוט בשוק טוטאלי לא להאמין מה שהולך פה..מילא חבר אבל אמא!! איזו מין אמא תבגוד ככה בבת שלה?!איזו מין אמא תרצה להרוס חייה של הבת שלה ובמיוחד כשכבר היה מדובר בחתונה?!
מה שאני מציעה לך זה להשכיר דירה לבד או עם איזו חברה שותפה..במקומך בשבילי היה בלתי אפשרי לסלוח לאמא על כזה דבר, כך שעדיף פשוט שלא תחיו תחת אותה קורת בית..כי בכל זאת תהיה לך תמיד את החשש הזה להביא חבר הביתה (לא משנה אם זה אותו חבר או חבר חדש)...
בקשר לחבר - תזרקי אותו קיבנימט..אני לא מסוגלת להבין איך אפשר לצאת עם בחור שדפק את אמא שלך בזמן שהייתם זוג..
יש הרבה דגים בים..ואפילו אם את חושבת שאת אוהבת אותו לדעתי אין לך מה לעשות איתו..לדעתי זו בגידה כפולה..זה ממש מזעזע ובלתי נסלח מצידם של החבר שלך ואמא שלך..
אני משוכנעת שאת בטוח תפגשי את הבחור הנכון שלא יעיז בחיים שלו לפגוע בך ככה..(ואל תראי אותו לאמא) בכל אופן שיהיה לך המון בהצלחה!!
(11/02/2007 מישהי)

18. זעזוע אמיתי
אני רוצה להגיד לך שאת החבר הזה עדיף שתסימי את הקשר שלך איתו ותפני לחיים חדשים ולהכיר אנשים ששוים יותר וזה לא משנה מי פיתה את מי שנהם אשמים באותה מידה רק שעם אמא שלך את לא יכולה לעשות כלום
ולפני שאת מתחייבת תבדקי טוב את המערכת יחסים שלך פעמים ..
מאחלת לך רק אושר אמון וכבוד ואולי בחג האהבה הקרוב תמצאי את היעד שלך תמיד שי יותר טובים אל תחששי
(11/02/2007 דלית)

19. אמאלה.. עברה בי צמרמורת!
אני לא מאמינה שאמא ככה תעשה לילדה שלה פאקק בואנה היא סתומה ??! החבר עוד איכשהוא אפשר לקחת שמקרה שלרוב קורה שחבר בוגד בחברה שלו.. אבל עם אמא שלך?! תקשיבי את חבר שלך תזרקיי דחווווף אבל !!
ואמא שלך את חייבת לספר לאבא שלך לשתף אותו אין מה לעשות אמא שלך יצאה נבלה מגיע לה עונש וזה אומר שיהרסו לה החיים ותתפרק לה התשפחה לשקר יש רגליים מתוקה.. זה יתגלה מתשיהו לאבא שלך . את צריכה לקבל את זה שהתשפחה תתפרק כי אמא שלך יצאה זבל !
קיצר מאמי שיהיה לך רק טוב ותתחזקי וכל אחד ה' מעניש! הכי חשוב שתהיי חזקה מאוד
בהצלחה מאמי
(11/02/2007 מורי)

20. אמאאאא
יוו זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לבחורה!!
שחבר שלה בוגד ועוד עם אמא שלה..
אני חושבת שהייתי משתגעת
אבל בכל זאת כל הכבוד לך שלא התפתת לספר לאבא שלך וחשבת טוב על התוצאות של המעשים שלך!!
במקומך...הייתי תופסת את אמא שלי ואומרת לה שראיתי אותה ואת החבר...ושאני הולכת לספר לאבא..בכל זאת בן אדם שעובד קשה ומשקיע במשפחה שלו לא ראוי לאישה כזאת(עם כל הכבוד)
ובקשר לחבר שלך..הייתי מחפפת אותו מ-ה-ר בטוח שמגיע לך יותר טוב..ואני בטוחה שיש טובים ויפים ממנו!!!
בהצלחה מאמי..
(11/02/2007 מישהי)

21. לאן הגענו.....
אז ככה בסיפור הזה אמך אשמה וגם הבחור...
אמא אמיתית לא הייתה בוגדת בבת שלה או עושה לה דבר כל כך שפל בשביל זין...אני לא מבינה איך המצפון שלה נותן לה לחיות ככה.
לגביי בחור הייתי זורקת אותו מבלי שהוא יבין שאני יודעת מהסיפור ,פשוט להגיד שנמאס לך ממנו.
את צריכה להגיד לאמא שלך אם חוץ ממנו היא לא מצאה אף גבר,פשוט תשאלי ככה שהיא תאכל את עצמה,ותתנהגי אליה כראוי לאם בוגדת ולא איכפתית...ואבא מסכן עדיף שלא ידע כלום.מה שלא יודעים לא כואב.
(11/02/2007 מירי)

22. חפיף
בקטנה נו מה....
(11/02/2007 מזה משנה)

23. תקשיבי לעצה הכי טובה
דבר ראשון את החבר שלך תעיפי ומהר, פעם בוגד תמיד בוגד.
לגבי אמא שלך תגידי לה את הכול בפנים תתחילי לחסוך לעצמך כסף ותעופי מהבית הזה אמא שקוראת לעצמה אמא לא תעשה דבר שכזה לבת שלה תעשי לעצמך טובה תתנתקי ממנה וכך זה יהיה העונש הכי טוב תאמיני לי .
לגבי אבא שלך תגידי לאמא שלך יותר נכון תציבי לה עובדה שאם היא לא תספר לו את תספרי לו כמו שאת יודעת את האמת גם לו מגיע לדעת אם מי הוא נמצא.
ולגבייך את תעברי את זה אני מאמינה שאת בחורה חזקה תחשבי שהכי טוב שגילית את זה לטוב ולרע אבל הכי חשוב לי ובמיוחד לך שתעיפי את הבן אדם הזה שקוא לעצמו "חבר שלך" לא מגיע לו בחורה כמוך תפסי את עצמך בידים ותתחילי חיים חדשים את צעירה ויש לך חיים שלמים לפנייך.
ואל תרחמי על עצמך זה הכי גרוע,הפתרון הכי טוב בשבילך זה להתחיל חיים חדשים אם סביבה חדשה ואנשים חדשים אני מבינה ויודעת עד כמה זה קשה אבל באמת תאמיני לי זה יעשה לך הכי טוב.
(11/02/2007 אירית)

24. אם את אוהבת אותו
תקשיבי, אם את אוהבת אותו באמת ורוצה שיהיה לו טוב (כי זוהי משמעותה של אהבה ) את שוכחת בזה הרגע את מה שהיה. הוא ואמא שלך כנראה נמשכו זה לזו מינית ואין בכך שום פסול. תזכרי מה שאני אומר לך , אם את אוהבת אותו תזכרי שהוא נהנה וכנ"ל לגבי אמא שלך . תחשבי על עץ שנהר זורם לרגליו . המים שזורמים דרכו עכשיו לעולם יהיו שונים ברגעים שאחר כך ! אז עכרת חוויה "קשה "לכאורה אבל טובה ומחשלת!
(12/02/2007 פילוסוף)

25. או אה או אה
אממ טוב אז ככה נראה לי שאת הולכת להיות מליונרית לכי לאמא ותסחטי אותה שתביא לך כסף והמון (אין כמו טיול בלוס אנג'לס ככה.. אה?) אם יש לה שכל היא תבין לבד והמצפון שלה יורה לה ככה..החבר? פיייי אותו בכלל תפרקי... תרעילי אותו ... תשתקי אותו הכל כשר. לאבא תשאירי מכתב... אל תדאגי את תהיי כבר רחוקה לא תצטרכי להיתעמת(לוס אנג'לס לא)
(12/02/2007 מנשקת חושנית)

26. אני בשוק
אף אחד לא היה רוצה להיות במקומך במקרה הזה...הייתי בשוק כשקראתי חשבתי שהוא בוגד בך אבל לא עם אמא שלך...אני במקומך הייתי מדברת עם אמא אומרת לה כל מה שאני חושבת עלייה...לא נראה לי שהייתי סומכת עלייה אחרי זה...את החבר כמובן הייתי מעיפה...אין פה על מה לדבר בכלל...ולאבא הייתי מספרת את כל האמת...נכון שזה קשה אבל לדעתי זה עדיף מאשר לשקר לו...אם אמא שלך בוגדת בו עם החבר שלך...אז היא תבגוד גם עם אחרים...ואבא שלך צריך לדעת מזה ומה לעשות בנידון שהוא יחליט בעצמו...המצב באמת לא קל וקשה להתמודד עם זהאבל אני חושבת שאם אבא שלך היה תופס את אמא שלך והחבר שלך ביחד את היית רוצה לדעת מזה ככה שלפי דעתי עדיף שתשתפי אותו...גם ככה כל שקר מתגלה בסופו של דבר...וזה יהיה הרבה יותר כואב כשהוא יגלה וידע שכולם ידעו מזה חוץ ממנו...אני מאחלת לך המון בהצלחה תיהיה חזקה וזה טוב שגילית את זה אחרת זה היה נמשך עוד הרבה זמן נראה לי...
(13/02/2007 נטלי)

27. אוי.
קשה לי להאמין שדברים כאלה קורים..כמה רוע יכול להיות בקומבינציה אחת??
הרס של משפחה שלמה בו במקום על שטות כזאת??
לא יאמן.
קודם כול..כואב נורא לשמוע את זה,אני ממש ממש מצטער שנקלעת למצב הזה
אמא שלך והחבר שלך,שניהם אשמים
אמא שלך אפילו יותר..ולמה?
החבר גג הורס לעצמו חיים משותפים איתך
אבל האמא..הורסת את הקשר בינה לבין האבא,בינה לבינך ובינך לבין החבר..
צר לי להגיד לך,אבל אמא שלך היא יצור אגואיסטי ומטומטם להחריד.
איזו אמא תפגע בבת שלה,ועוד בכוונה??

קשה לי באמת לחשוב מה להגיד במצב כזה כדי לנסות לעזור..כי תאכלס אני לא חושב שמישהו פה יכול..אבל בכול מקרה צריך לבדוק את כול הדברים לפני שעושים מעשה,כמו למשל האם יש לך אחים קטנים ממך בהרבה שלא יכולים לצאת לחיים עצמאיים.
אחרי שראית שמעבר לזה שאבא שלך יזרוק אותה לא יפגע שום דבר במשפחה (עד כמה שאבסורד להגיד את זה),ספרי וספרי הכול.

מגיע לזונה הזאת לסבול.


בהצלחה..
(13/02/2007 רועי)

28. כנראה שהעולם הזה עד כדי כך בוגדני
לכי לפסיכולוג נשמה..
גמני לא חושבת שאנשים פה יוכלו לעזור לך במצב כזה, כי זה פשוט נורא !!
תתעודדי אבל, יהיה טוב בע"ה..
בסופו של דבר הכל החלטה שלך
אני מציעה- לדבר עם החבר להגיד לו שבמילה אחת הוא הרס לך את החיים ולהעיף אותו..
אמא!? זו אמא לכל דבר גם אחרי הדבר הנוראי הזה..
אני אישית לא הייתי סולחת כלכך מהר.. וכן היתי מספרת לאבא, מי שבוגד בוגד תמיד לא משנה מתי ובאיזה סיטואציה

אני מקווה שיהיה טוב
בהצלחה האני!
(13/02/2007 ...)

29. תודה לך אבל אל תשפטי
מאמי בגידה לעיתים היא צורך בלתי נשלט והסיבות והנסיבות לבגידה הן שונות ומשונות אל תשפטי אף אחד תתעלמי מהכל , עזבי את החבר שלך כי יהיה לך קשה בעתיד אבל אל תשפטי את אמא ולא אותו את לא יודעת מי התחיל ובעצם למה הם היו יחד באותה מיטה .
תסמכי עלי אני יודעת על זה טיפה ואם תרצי ניפגש ונדבר .
נגעת לליבי חמודה היי חזקה האנשים כאן נפלאים הם יעזרו לך להבין מה לעשות ויפתחו בפנייך מחשבות עליהן לא חשבת .
שלך נירית
(13/02/2007 נירית מהכתבה הקודמת)

30. אמאל'ההה
וואייייי אמא איזה סיפור עצוב..
שמעי חמודה לדעתי תעיפי את החבר שלך כמה שיותר מהר..
אבאא שלך נורא מסכן שמעי אני לא חושבת שאת צריכה לשמור הכול בבטן תגשי לאבא שלך תגידי לו מה קרהה מה היהה אבל תסברי לו בצורה שהוא יבין וינסה לא להתעצבן מהמצבב..
שמעי חמודה בקשר לאמא זה נכון שיש רק אמא אחתת אבלל על מה שהיא עשתה לך אנייי לא יודעת אם אני הייתי סולחת לה אבל זה שיקולים שלך נשמהה..
אני מקווה שתמצאי לך גבר חמודד דמר שיהיה נאמן...
ביי חמודה..
(14/02/2007 נטלי)

31. וואיי
שלוםם..
שמעי לעצה טובההה..
את החבר שלך תעיפיי חמודה מספיק שהוא בגד בך פעם אחת אז הוא יבגוד בך עוד מיליון פעם..
צודק המשפט שאומר נותנים אצבע ורוצים את כול היד..
אמא?!?! תגידי לה הכול כול מה שיש לך בבטן תוצאי אותוו החוצה..
אבא?!?!אני אישית רחמת על אבא שלך על המעשה הנבזי שאמך עשתה לו..:)
בקשר אלייך תבני לך חיים חדשים אם גבר נאמן חמוד לאא בוגדני..
החיים עוד לפנייך תנצלי אותם לפני שיהיה מאוחר..

בהצלחה חמודהה..
(14/02/2007 ליאם)

32. ....
בכנות
איזו מין אמא עושה דבר כזה לבת שלה?!?!
ותחשבי על אבא שלך
היית רוצה להיות במקומו ולחיות בשקר כל כך הרבה שנים??
(16/02/2007 מישהי)

33. זה המצב
לכל אדם יש תקופות קשות וקלות בחייו ,ואת עוברת בדיוק בתקופה הקשה ואני מחזיק לך אצבעות על מנת שתעברי אותה בשלום..
טוב שעשית שיצאת מהבית באותם רגעים מביכים,וטוב שלא סיפרת לאף אחד ממה שעינייך ראו.ההתמודדות שלך עם המקרה לא קלה,לכן עלייך להגיד שלום לחבר שלך{בגד בך} למצוא כמה שיותר מהר חבר חדש,על מנת שתצאי מהמשבר הזה,אחרי שתתאוששי אני מציע לך שתפני לאמא ותגלי לה מה שאת יודעת..
אסור לך לספר לאבא,אולי זו היתה מעידה חד פעמית,תני לזמן לעשות את שלו..את חיבת לשמור על המסגרת המשפחתית..
מאחל לך הצלחה והחשוב ביותר שכל הזמן יהיו לך רק מחשבות חיוביות ולא שליליות.
(16/02/2007 מוחמד)

34. אין כמו אמא
אי אפשר שלא להגיב.
בהנחה שאכן זו האמא שלך. קודם כל אני מניח שזו לא הפעם הראשונה. היו בודאי סימנים שאת לא הבחנת בהן. ומדוע? משום כשיש אהבה בין שניים אי אפשר להפנים זאת להרבה זמן. לדעתי כדאי ורצי שתגשי לייעוץ משום שזו טראומה שאולי עדיין לא נתנה את אותותיה. ועוד משהו קטן וטוב תפרדי מהחבר שלך מיד. אני חוזר ואומר שהאמא והחבר שלך אם כל הצער שבדבר זאת לא הפעם הראשונה שלהם.
(17/02/2007 איציק)

35. לא לאבד את הראש
קודם אני חושב שזה לא כל כך נורא,הרי הכל נשאר במשפחה.דבר שני,מה הרי קרה,שתיכם אהבתם את אותו הבחור..וזה קורה.
לי קרה מקרה דומה, היתי בביקור אצל חברה שהכרתי בארץ אירופאית,בלילה,הלכתי לישון בחדרה של הבת כמובן..מאוחר יותר,שאלה אותי,אם אני לא מתנגד שאמא שלה תצטרף אלינו. היתי המום..אבל,בסוף אמרתי למה לא..וכך זה היה.לי נדמה שהיתה זאת חוויה שמעולם לא אשכח.אז,אם תשאירי זאת בפרופורציות , ולא לעלות על המנטליות הלוונטינית שלנו,תרגישי עם זה נוח.
לא צריך להחליף לא את האמא ולא את החבר.
(20/02/2007 אחד שהיה במיטה כזאת)

36. אני בהלם
טוב תקשיבי מתוקה הסיפור שלך ממש ממש זיעזע אותי את לא מבינה,
תקשיבי אז ככה תהיי חכמה תזריקי את החבר שלך אני לא חושבת ובטוחה שלא תוכלי לחיות אם מישהו ששכב אם אמא שלך תעיפי אותי וא לא שווה אותך ובקשר לאמא שלך תדיברי איתי אני פשוט לא מבינה את אמא שלך איך היא יכולה להתנהג בצורה כזאת ללכת אם החבר של הבת שלה איזה מין אמא יש לך בטוח שהיא אמא שלך?ובקשר לאבא שלך עדיף שלא תספירי לו ותכיאבי לו תחשיבי עליו הוא יפגע ואם את אוהבת את אא שלך על תגידי כלום ממי אני מקווה שהכול יעבור לך וזה יעבור את בטח מרגישה שעולמך נפל עלייך ואני מבינה תהיי חזקה...אורטל
(23/02/2007 אורטל)

37. אהה....
חסר שאת היית מיצטרפת,ממש עלילה לסרט פורנו:))
(23/02/2007 badman)

38. דאתייי
זה מאודדד כואב אבל אין לך ברירה את חייבת להמשיךךך...רק ככה תתגברי על זה...את החבר את צריכה להעיף למרות כל הרגש שלך כלפיו כי הוא אותך לא שווה....
וההורים לדעתי עם תספרי יהיה סיפור ואת עוד יותר תכנסי לדיכאון...
לאבא שלך אל תגידיי היום שלה עוד יבוא וזה עוד יתגלההה...
(26/02/2007 )

39. ואיי ואחחדד מככהה!!
מתוקה , את חייבת אבל _חייבתת_ להיפרד מהחבר שלך ו=ל=ת=מ=י=ד=!
את לא יכולה להמשיך להיות איתו כך! ,זאת עברה על החוק נשמה! ,

ובקשר לאמא שלך אמא יש רק אחת ת'דברי איתה ותיראי מה יש להגיד להגנתה ואז תישקלי בעצמך אם להגיד לאביך או לא ..

בהצלחה בחיים [מקווה שעזרתי..]
(05/03/2007 )

40. :\
אמממ...קודם כל עדיף לך לספר את זה ..
להיפרדד מחברר שלך הגועליי הזההה..:-!
ועם אמא שלךךךך?! אין לי מה להגידד..
ועדיף שתספרי למרות שההורים שלך יתגרשו וכל זה ...שאת זה אבא שלך יחליטט...
את לא תוכלי לחיות בשקר כל החיים שלך ולשנוא את ההכי קרובים אלייךך..למרות שזה כואבבב נוראא..
דברי איתם תראי איך הכל התחיל ואח"כ עדיף שתשפטי למרותת שש...
בקיצור שיהיה לך בהצלחהה מכל הלבבב...

(05/03/2007 יאאאאווו ..:\\ עצובבב..)

41. עצה שלי
לדעתי? תספרי לאבא שלך..כי כמו שאת לא היית רוצה לחיות בשקר גם הוא לא..

תחשבי על זה -
מה עדיף, שקר שיגרום לך לחייך או אמת שתגרום לך לבכות?
(05/03/2007 ..)

42. בבקשה תנסי .. ותקראי עד הסוף .. אני מקווה שזה יעזור לך איפה שהוא
מי שקורא את התגובה הזאת אני מבקשת ממנו מתחננת ממנו לא לרשום דברים שיפגעו .. כול מילה שאתם אומרים קובעת את העתיד שלה.. מה יעזור לכם לעושת רע לאנשים ? תחשבו על זה בבקשה ....אז ככה אני יודעת מה עברת .. אולי לא בדיוק מה עברת .. אבל בבקשה תתיחסי לתגובה הזאת ברצינות ..
חבר שלי בגד בי .. והיתי שבורה מיזה .. לא אכלתי ימים שלמים .. הרבה אמרו לי שריזיתי..
היתי כול יום עם פרצוף של מתה .. כן .. זה הרס אותי.. לא עבר יום בלי שבכיתי 5 פעמיים..
הילד שכ"כ אהבתי .. שעברתי איתו כ"כ הרבה .. שסמכת עליו.. הילד שנהפך להיות חלק ממני ..
נגע במישהי אחרת כמו שהוא נגע בי..
כמו שהוא נישק אותי ..
אבל אני מרוב כול הכאב הזה .. שהסתרתי בחייוך אחד גדול שכולם האמינו לו ..
אני סלחתי לו .. מרוב שרק רציתי שנהיה שוב ביחד .. לחושב שהוא שלי..
לא היה לי למי לשבת ולבכות .. ולספר את כול זה ... למרות שיש לי את החברות הכי מדיהמות בעולם .. לא רציתי אף אחד ידע לאיזה רמה הגעתי..
אני מסתכלת עכשיו על איך שהיתי .. ובא לי לבכות אני מרחמת על עצמי ..
אני לא רוצה ששתגיעי לזה גם .. ובטח שלא תחיי עם זה כול החיים .. זאת אמא שלך .. והיא חלק ממך.. מהחיים שלך .. לפעמיים אנשים עושים דברים שבאים ממקום של תיסכול .. של כאב.. אולי היא אפילו קינאה בך..
זאת אמא שלך .. הית בתוכה 9 חודשים .. חיית איתה 25 שנה .. היא נתנה לך אהבה כול החיים .. ולדעתי.. את צריכה לשבת איתה ולדבר איתה .. אם לא תדברי הכול ישאר בתוכך..

בקשר לחבר שלך .. אני לא חושבת שאחרי שהוא ידע שאת יודעת את כול זה יהיה לו אומץ עוד להסתכל לך בעניים .. אל תחזרי אליו .. אם את יודע שכתשני לידו את עוד תחשבי
על אותו יום ..
את צריכה זמן .. תתרחקי מכולם.. תשכחי אותו.. תשכחי ממנו .. אני בטוחה שאת בחורה מקסימה .. ויש עוד מליון גברים שהיו רוצים להיות איתך..
(06/03/2007 )

43. עצה שלי..
מכל הלב אני אומרת לך... נכון שזאת אמא שלך.. אבל אני במקומך לא הייתי יכולה לראות תאישה הזאת אחרי המקרה...
ואת החבר בכלללל... זרקי אותו לקרשיםם.. ורצויי עם כפה מצלצלת...

עצה שלי... תעזבי את הבית... תתחילי חיים חדשים.. אמא כזאת לא מגיעה לך..
את כבר גדולה ויכולה להסתדר את לא צריכה אותך...

מקווה שתתגברי מאמי...
(11/03/2007 אחת שכואב לה הלב עלייך..)

44. דעתי..
ואו זה נשמע ממש כמו טלנובלה..
אז ככה לדעתי אין שום ספק בכך שאת החבר את צריכה לעזוב ומיד..לא מגיע לך אדם כזה..במיוחד אחרי שהוא בגד בך ועוד עם אימך..
ההתחלה תיהיה קשה אבל בסוף זה ישתלם..ואני בטוחה שתמצאי אחד יותר טוב!

לגבי אימא שלך..זה כבר בעיה אחרת..זאת החלטה אך ורק שלך..קודם כל לדעתי תשתפי אותה תגידי לה שאת יודעת..תשמעי את הצד שלה למרות שהוא לא כלכלך משנה..ורק אחר כך תעשי את השיקולים שלך אם לספר או לא..בכל אופן אני במקומך הייתי מספרת לאבי כי לא הייתי רוצה לחיות בצביעות כזאת במשפחה במיוחד שהוא חושב שהכל טוב ויפה..תחשבי מה יקרה אם הוא יגלה וידע ששאת ידעת מכל הסיפור..עדיף מוקדם ממאוחר!
(16/03/2007 אני..)

45. עצה
אני מציע לנסות לתפוס אותם על חם, תשאירי אותם לבד ואז תראי אם זה יקרה שוב.
אם לא, אז זאת מעידה חד-פעמית ומכאן תוכלי להמשיך הלאה.
אם כן - את בת-זונה, תרתי משמע.
(17/03/2007 *)

46. זה כואב
זה היה כואב לקרוא את זה, אני לא כל כך הבנתי, אבל ידעתי את הפרוש, כאב לי הלב מהבום הזה , אני נבהלתי כילו שמעתי את הפצצה, אני ממש מאוכזבת, אני מאחלת לך המון אושר ובריאות ממני:פז מכאלי
(19/03/2007 פז מכאלי)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?