עדשה מורחבת
   
 
מיכאל, האיש שמאחורי הליין
 
 
 

מיכאל, מנהל ליין Silver

 
 
 

לקראת השנה החדשה ומסיבת ראש השנה של ליין Silver לקחנו לראיון קצר את מיכאל, האיש שאחראי על ליין המסיבות שמפציע על העיר מידי כמה חודשים בעיקר בחגים ומועדים שמחים אחרים. על מנת לתהות על קנקנו של האיש שחוץ ממסיבות נוער, מתעניין ועוסק כך מתברר בתחומים נוספים שגם הם מתקשרים כך נראה לאהבתו ודאגתו לנוער ולעיר באר-שבע.

מיכאל, בן 24 עלה לארץ מברית המועצות (גרוזיה) בגיל 10, לאחר סיום לימודיו, התגייס לשרות קרבי במג"ב, סיים את השירות כלוחם לאחר 3 שנים ומשם המשיך ללימודים גבוהים.
כיום הוא סטודנט לעבודה סוציאלית שנה ג' במכללת "ספיר", עובר הכשרה מעשית עם מטופלים בתחום העבודה הפסיכוסוציאלית בבית חולים סורוקה (מקרי טראומה וכו'). עד לא מזמן היה מנהל שיווק ויחסי ציבור בפאב "בלפאסט" וכיום מנהל תחום האירועים באולם כנסים ואירועים "מיראז'" שבקרית יהודית ב"ש. במקביל הוא יוזם ומפעיל את ליין מסיבות הנוער Silver שעובד בעיקר בחגים ואירועים מיוחדים ומופעל בשיתוף עם מועדון Absinthe. בנוסף הוא עובד בתחום נוער בסיכון ולוקח חלק במספר פרויקטים שקשורים לעניין ובמקביל עוסק גם בכמה תחומים נלווים שעוזרים לו להתקיים בחיי היום יום.

מיכאל, כמו שאנו רואים אתה עוסק בהרבה דברים ובנוסף גם לומד כסטודנט, איך משתלבים כל תחומי העיסוק שלך עם הלימודים ואיך אתה מוצא זמן לעסוק בכל העסוקים האלו?

התשובה היא מאוד פשוטה, אני מאמין במקצוע שאני לומד! הרבה פסיכולוגיה ועבודה עם אנשים, אני בוחר ליישם את כישוריי המקצועיים בתחום העסקי וחושב שזאת הדרך הטובה ביותר להגיע אל היעדים שאני מציב לעצמי בעתיד.
בקשר להספק אני מסכים שקשה מאוד לחלק את הזמן, לרוב זה הולך על חשבון היציאה עם החברים וישיבה על כוסית בפאב שזה הבילוי המועדף. שינה טובה של מספר שעות הגיוני היא גם בגדר שאיפה כרגע.

אתה גם פעיל גם בתחומים פוליטיים ובכלל בקשר עם הרבה אנשים בעלי יכולת השפעה בעיר, ספר קצת על סוגי האנשים שאתה פוגש בבאר שבע.

זה נושא שאני יכול לדבר עליו שעות אבל אני אנסה לתמצת כי זה באמת מורכב. כשאתה נמצא בתפקיד מפתח ויכול לדאוג ולעזור למי שצריך ממך משהו אז באופן אוטומטי אתה פוגש הרבה מאוד אינטרסנטים למיניהם, זה מתחיל בחברי ילדות שפתאום נזכרים שאתה קיים וצריכים ממך הרבה טובות ונגמר בכל אותם "כרישים" ואנשי עסקים שעובדים איתך בתחום כזה או אחר. הקושי הרב ביותר בעיני הוא להצליח לעשות את ההבחנה מי אכן עובד איתך למען עזרה הדדית ויכול לעזור לך באמת לקדם את האינטרס שלך ומי מחכה בפינה שתיפול או שרק אוהב לקבל טובות ועזרה ולא מוכן לתת כלום בתמורה. אולי זה נשמע קצת מורכב למי שלא בתחום אבל אני אדייק ואגיד שרוב האנשים הם אכן אוהבים לקבל ולא בדיוק אוהבים לתת, ורוב האנשים בתחום העסקי שאני פגשתי הם אינטרסנטים ממדרגה ראשונה כשהכסף הוא הדבר המרכזי שמניע אותם ולא קיים אצלם שום מוסר אנושי של יחס הוגן וראוי למי שנמצא נמוך מהם בהיררכיה. אבל אני אגזים אם אגיד שכולם כך, יש גם אחרים.
אתה יכול לתת דוגמה?
אני אתן דוגמא חיובית דווקא, מועדון אבסנט והבעלים של חברת "אבסטר" שמנהלים את המקום, ולא בגלל שאני עובד איתם צמוד כבר שנה שלישית, אלא משום שאני חושב שזאת דעתם של רבים. המקום הוא בין הבודדים שאם תפנו לכל עובד של המועדון, החל במנהל ערב וכלה באחרון הפיקולואים, כולם יגידו שכל דבר מתקתק שם בצורה הכי הוגנת, רצינית ואנושית, עם יחס הכי מעולה לצוות מצד ההנהלה ובתוכו עצמו, שזה אומר משכורות בזמן, עבודה מול הלקוח ברמה הכי מכובדת שאפשר ובכלל רמת שירות מן הגבוהות בארץ בכל הפרמטרים. אני אדבר כאן רק על פשה, שהרבה בזכותו הגעתי לאן שאני נמצא בו עכשיו, הכסף זה ממש אבל ממש לא הדבר המרכזי שעומד לנגד עיניהם וזה מתבטא לטובה ביחס ללקוחות ולמי שעובד עימם בתחום העסקי בכלל, וזאת מבחינתי ההוכחה שאפשר גם להיות הוגנים וגם בכל זאת להרוויח...
על הדוגמא השלילית אני אוותר כי זאת דעתי הסובייקטיבית...

מהו המקום היוקרתי ביותר בבאר שבע שאפשר להמליץ עליו לאורח שאף פעם לא ביקר כאן?

ללא ספק בתחום הפאבים זהו פאב ה-בלפאסט
וכמובן בתחום המועדונים זה ה-פורום, אני חושב שאין על כך עוררין.

מהם המגמות החיוביות והשליליות שאתה רואה בעיר?

חיובי ללא ספק זאת העובדה שהאוניברסיטה מתפתחת וגדלה מיום ליום וזה מושך לכאן סטודנטים רבים ויוצר קהל מבלים איכותי ברמה טובה וזה אכן משמח, העובדה היא שמקומות בודדים ביותר כגון בלפאסט, אינטרפול, ומיראז' בתחום המגזר הרוסי מתחילים להבין שהגיע זמן להעלות רמה ולתת מבחר רב יותר של אלכוהול, רמה גבוהה יותר של שרות, עיצוב יוקרתי יותר למקום הבילוי כי אכן בסופו של דבר אנחנו כבר במאה ה-21 ורבים יותר האנשים שלא מסתפקים במינימום.
הדבר השלילי הוא שישנה עדיין הגירה שלילית של קהל איכותי מהעיר, אין מספיק מבחר במקומות הבילוי, תעסוקה וכו' וגם העובדה היא כי הקהל המקומי לא יודע לפרגן למי שרוצה לתת לו הזדמנות לאלטרנטיבה ויישר פוסל כל מקום שקם בגלל שהתרגלו למשהו ולא מוכנים להבין שלא גדלים בשנייה ואכן צריך להתחיל ממשהו (וכאן אני יכול להציג אינספור דוגמאות של מקומות בילוי)

לבסוף, ספר לנו מה הן השאיפות שלך לעתיד?

יש לי הרבה שאיפות ומשאלות וביניהם אחת שאני ארצה לפעול למענה בעתיד: אני מאוד אוהב את העיר שלנו והשאיפה המרכזית שלי היא לגרום למצב שהעיר באר-שבע תהיה מפותחת ומתקדמת ברמה הארצית ולא תהיה נחותה ביחס למרכז. אני הייתי רוצה לראות כאן יותר מקומות בילוי, מקומות עבודה איכותיים ולא לכוח אדם זול, חינוך ברמה גבוהה  יותר וכמובן אנשים מהדור הצעיר שנשארים כאן ומגשימים את חלומותיהם בתחומים מגוונים.

 
 
 
   
תגובות  
   
1. באיזה שעה מסיבה מתחילה
בראש השנה?
(10/09/2007 )

2. Interv'u prosto syper
Misha ochen' horoshee interv'u mne ochen' ponravilos'!
I priiatno slishat' to chto ti tak zabotishsa a noare!
Hot'ia ia eto i sama znay, vidno!!!
To ochen' storatel'nii i molodez ne kjdii a edinizi dobivaytsa takova yspeha v jizni i v takom molodom vozvrasti!!!
S uvajenie ot Janni Gul'taevoi.
(10/09/2007 Ot Janni)

3. le 1
Nira li she be shaa 11
(10/09/2007 )

4. מיכאל הפטיש
מיכאל רעיון מעולה.סוף סוף כותבים גם אליך וגם על השקעה הרבה שאתה משקיע בנוער.הלואי את ההישגים שלך לכל בן אדם ח"ח על החלפת תפקיד, אפילו לא ידעתי על זה. המשך כך..
(10/09/2007 אלכס)

5. מסיבות סילבר
אני חושב שברור לכולם שהמסיבות של סילבר הכי מושקעות
הלוואי תמשיכו עוד הרבה שנים ולא רק לנוער
(10/09/2007 )

6. אחלה בנאדם
באמת תורם פה בדרום.. !
(10/09/2007 )

7. כתבה לעניין אבל
אבל במה באות לתרום התמונות עם ראש השבכ לשעב ועם מאיר שיטרית?
בשביל הפוזה?
ממש מיותר .
(10/09/2007 בורקה)

8. פשוט בן אדם ענק
תמשיך כך! אתה בדרך הנכונה ושום דבר לא יעצור אותך! עוד נראה אותך עושה סדר בעיר הזאת, ומי יתן, גם במדינה הזאת!!!
(10/09/2007 מעריץ שלך)

9. вау
Ты такой красавчик
(11/09/2007 )

10. miwa ti takoi krasav4ik!
miwa ti takoi krasv4ik tkoi mili !ya hohu staboi pozmakomotza!
(11/09/2007 maliwka)

11. ...
מישה גאים בך!
אנשים מי שרוצה כרטיסים לסילבר ךפנות אלי באייסי: 252892843
(11/09/2007 ליזה)

12. ישר כוח
המון הצלחה. תמיד לצידך ותודה על הכל.
absintheclub@walla.com
(13/09/2007 צוות אבסנט)

13. koll hakavod
ani karega mitgorer b hull aval lerhot mhazad ah ata minar shunati kmo kulanu havahta le gever mecameh at hallev ale v tazliah from moscow
(14/09/2007 gutman michael)

14. ...
גבר גבר מג''ב איו''ש גאים בך!!
(14/09/2007 ...)

15. בתגובה
תודה לכל מי שכתב כאן, אני אתכם ולמענכם תמיד תמיד !
(16/09/2007 מיכאל)

16. חולה עליך
התגעגעתי
(17/09/2007 אמיר)

17. זה הסילבר האחרון?!
הסילבר של ראש השנה זה הסילבר האחרון לא?..
מי שיודע שיענה לי פליזז
(22/09/2007 מישהיי)

18. תגובה ל 17
יש אכן כוונות להפסיק את הליין , אבל אם המארגנים יקבלו מספיק בקשות ותהיה איזשהי התעוררות בקהל המבלים אז הנושא יבחן בשנית. שום דבר לא סגור סופית
(23/09/2007 מישהו שיודע)

19. vala
eize tomeh banoar allek, ve eize naalaim, kula ose kesef al ktinim
mishtamesh bamatsav she en laem mesibot ve lo mahnisim otam le shum makom

eladim, af ehad lo yaase bishvilhem avoda kaha stam ki oavim othem, kol ehad hoshev rak ve rak al atahat shelo
(25/09/2007 )

20. הבטחתי... קיימתי.
מיכאל, אני מכיר אותך 3 שנים מאותו יום של מסיבת סילבר הראשון (פורים) התחלנו לעבוד ביחד, ואני נהנה להיות שותף איתך בכל דבר אפשרי, בחסויות, בהפקות, בליין סילבר... ומי שלא יודע מיכאל אדם ישר אמין ונאמן... המון הצלחה. תמיד לצידך.
(26/09/2007 מרק קיסר)

21. תגובה ל 19
איך רואים שאתה "בקיא" בנושא איפה כן עושים כסף ואיפה לא... תחום הכי פחות משתלם בארץ זה מסיבות נוער, ואם כבר הכי הרבה כאב ראש דווקא שם.... אתה חולה מקנאה שיש מישהו שעושה משהו ומצליח ולא יכול לקלוט שיש גם אנשים שאומנם כן עושים רווח מסויים אבל גם הרבה תורמים ומפתחים תחום אפור בעסקי הבילויים...תתעורר חבר, אם כבר אתה מנסה לשחק אותה חכם ביציאות תבסס את הפליטות שלך על עובדות בדוקות והגיוניות עם טיפה לוגיקה.
(26/09/2007 אלי )

22. סילבר
תעשה עוד סילבר
הסילבר של ראש השנה
היה ענננק :)
אתה יכול לעשות עוד אחד כזזה ?)
(28/09/2007 מישהי)

23. mishutka
ti ne izmenilca
(29/09/2007 anushka)

24. hg
מישה אתה פשוט חתיך
(30/10/2007 nb)

25. קצת באיחור
אוהב אותך אחי.
(02/11/2007 אילן וולקוב)

26. pozaist
misha ata kaza pozaist lyama mi ata bihlal klum ata efes!!!!!!!!!
stam tafasta ta zerem shelha ve zorem ito
aval ose pozot ioter mi ma she ata.....
(26/11/2007 ha ha ha)

27. :)
מישה קפוץ לבקר
יורה מנחל בקע.
www.yura-hizgilov.com
(27/11/2007 Yura_Hizgilov)

28. עושה הרבה בשביל החברה אבל...
מישה אני מכיר אותך וזה לא משנה מי אני אתה באמת עושה אחלה דבר לקטינים שיוכלו גם ליהינות ממסיבות ובילויים אבל בסך הכול אתה אדם רגיל ותסתכל על עצמך לפעמים מהצד את מרים את האף יותר מידי גבוהה.
(08/12/2007 &&&)

29. תעשה עוד סילבר ב-ב-ק-ש-ה...
מישה בבקשה תעשה עוד סילבר אני מתה לסילבר..זה מסיבות אחלהה..מסיבות כייפיות ושוות..בבקשה לא רוצה ללכת לפורום!
אני רוצה עוד סילבר....!!!
(18/12/2007 חמודונת :))

30. באמת מישה תעשה עוד סילבר
29 את צודקת באמת המסיבות כייפיות וכייף להעביר בסילבר את הזמן

ואגב הרבה חברים שלי מתים שיהיו עוד סילברים

כולם מבואסים מזה שאין עוד סילבר

מישה בבקשה תחשוב שוב על העניין עם המסיבות כי כולם רוצים
(18/12/2007 סוניה)

31. תגובה ל 28
מה זה לא מסכים איתך אחי , אתה שייך לעוד אחד מהקנאים וזה הכל. או שלאלה שלא מכירים אותו מקרוב ומתרשמים ממבט חיצוני שלא תמיד קובע...
(30/12/2007 חתיכון שתמיד כאן)

32. מישה אני מכיר אותך גם כמה שנים
לא משנה מי אני אבל באתי פעמיים למסיבות של סילבר ובאמת תעשה עוד מסיבות אין סילבר זה המסיבות הכי שוות לא כמו הפורום המסריח הדחוס מרוקאים אני באמת לא בשבליל להעליב אותם אבל זה באמת ככה אז על תוותר יש לי גם עוד הרבה חברים שאוהבים ללכת לסילבר שזה הכי כיף
(14/01/2008 מיכאל)

33. בקשר להפקות
קודם כל אני חייב שוב להודות לכל מי שמפרגן כאן. אני מאוד מעריך את ההתלהבות של חלק ממי שמעריך את מה שאני והצוות שלי עושים כאן למענכם. אני חייב להגיד לכם שהקהל שלנו וזה אתם אלה שקוראים את ההודעות האלה הוא הקהל הכי מיוחד,חם , מגניב ומבוקש בכל העיר ותהיו בטוחים בזה במאה אחוז. בהקשר למסיבות אני לא יכול לתת כאן הבטחות מסויימות כי כמו שחלק מכם יודעים אני קצת עברתי תחום כרגע, אבל אני גם לא אשקר ואגיד שבעקבות פניות רבות מאוד שקיבלנו יש תכנון מסויים לחג הקרוב ובמיוחד לקהל הבוגר של סילבר שאותו אנחנו מעריכים במיוחד. אני מניח שברגע שתגיע החלטה סופית שקשורה לא רק ברצון הטוב שלי אז תיצא הודעה רשמית ובטוח רובכם המוחלט ידעו על זה. עד אז שיהיה לכולם שנה טובה ומוצלחת והרבה הצלחה במרטונים של הלימודים והבגרויות !!! איתכם תמיד מיכאל !
(16/01/2008 תגובה כללית )

34. אהממ...
המסיבות של הסילוור הכי שוות...וכול הכבוד על ההשקעה
(08/05/2008 ...)

35. מגניב...
ואי כול הכבוד על כול הדברים שאתה עושה בעיר. לדעתי זה ממש נחמד שמישהו סוף סוף מתעורר ומשקיע טיפה בנוער. תמשיך כך!
אתה מגניב:P
(05/10/2008 מיכל)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?