חלומות רטובים
   
 
 
 
 

פייסבו(מ)קושרים

 
מאת: טל בוחבוט -  
 

זה כבר מזמן לא באופנה, לבקש טלפון, כתובת, או במקרים עצובים - אייסייקיו!.

לפני כניסת הרשתות החברתיות לתוך החיים של כולנו בסערה, אנחנו נהגנו לצאת לבלות, ולנסות את מזלנו עם הכוסית התורנית שמענטזת כמו בובת מין!, היום - עם כניסת הרשתות החברתיות לחיים, אנחנו מוצאים את עצמנו מוקפים בתוך המועדון עם חברים מה"פייסבוק", כשאנחנו מנסים להבין מתי היינו מספיק-מטומטמים כדי ליצור לעצמנו חברי "נפש" דרך האינטרנט, אנחנו כבר נדע שהכוסית "לא פנוי\ה לקשר".

(זה נהיה כל-כך אבסורדי עד כדי שחבר טוב שלי מצא את האמא הביולוגית שלו ב"מקושרים").

אבל גם באתרי הרשתות החברתיות צריך לדעת איך להתנהג, לדעת מה לכתוב, ואיך להציג עצמך כי:
אם חבר רוצה להכיר לך כוסית, הוא לא מביא לך את המספר שלה, אלא את ה"פייסבוק" שלה,ואתה תבין שההכרות הראשונית שלכם לא תיהיה בבית קפה, או פאב, אלא ב"אינטרנט אקספלורר"

אז הנה לכם מדריך, שאמור להסתלבט על כולנו, ולשעשע את רובנו.
 

קודם כל נתחיל עם התמונות:

1. תמונות - התמונה הראשית היא הגורם המכריע בשאלת הכוסית הידוע "נכנס לפרופיל, או לא?..."
חובה עלייך לשים לפחות 3 תמונות שמראות את הקוביות, ובראשית לשים תמונה גם של הפרצוף וגם של הקוביות.
בעוד אתה מצטלם מול מראה עם מכשיר סלולרי מסוג Sony Ericsson (יש אופציה גם ל-Nokia), לאחר תמונת הריבועים הידועה, חובה עלייך גם להוסיף תמונה שקשורה לתחביב שלך, אם אתה אוהב כדורגל לדוגמה, חובה עלייך לשים תמונה שלך באמצע ספרינט או לחילופין מבכה את מר גורלך לאחר הפסד (בחורות אוהבות גברים רגישים).
אופציה לתמונה עם רכב\אופנוע תהווה פלוס גדול!.

2. פרטים אישיים - הפרטים האישיים שאתה תוסיף, יהוו את הבסיס לרצון של בחורות לשלוח לך הודעות פרטיות, חובה עלייך לכתוב שאתה "לא פנוי לקשר", אבל "בסטטוס קשר" לכתוב "רווק", על מנת ליצור אשליית בלבול (ביצים), אצל בחורות שהמושג חוכמה לא תקף לגביהן, החכמות שביניהן, יבינו שאתה סתם דפוק, אבל תעשה לעצמך את החשבון, מה עדיף? בחורה חכמה, או סתומה להיכרות למטרת סקס?.
חוץ מזה רצוי להוסיף ב-"חמישה דברים שאני לא יכול/ה בלעדיהם", דברים כגון : אמא, אוכל, מסיבות, חברים, כושר, בחורה שרואה שגבר לא יכול בלי "אמא" שלו, אוטומטית תאהב אותו יותר מאשר גבר שיכתוב: פורנו, עראק, ומעשי סאדו!.
ובקיצור עלייך לשקר בכל הנוגע לפרטים אישיים, חוץ מ-גיל, גובה, והעדפה מינית :)
ג'ובניק בקרייה? על הזין! במקושרים אתה עושה "שירות קרבי".
בעל כרס בירות? על הזין! במקושרים אתה "חטוב".

3. מוזיקה - בינינו זה ממש לא משנה מה אתה שומע, חיבור נכון בין בני זוג הוא דרך מוזיקה, אם שניכם תשמעו פחות או יותר, את אותו הסגנון המוזיקילי, הסיכוי שלכם יהיה יותר גבוהה, לכן אתה חייב להבין שאין צורך לכתוב את הטעם המוזיקלי האמיתי שלך, אם בא לך להכיר צפונבונית חמודה תכתוב במוזיקה "ניקלבק", "גרין-דיי", "טרי דורז דאון" וכו', אם בא לך להכיר "פריקית" ארצי-ישראלית, תכתוב אמנים כמו "היהודים", "אביב גפן", "איפה הילד", רק תזכור שגם יש סיכוי שאתה תפול על ערסית בדימוס, כן כן, אותן בנות שמשנות את השם שלהן מ-"רחל אבוטבול" ל-"רייצ'ל בר", הכי טוב זה לכתוב אמני ראגיי וטראנס, ככה תמשוך לעצמך גם כוסיות שאנטיות שחושבות ששנות ה-60 העליזות לא נעלמו מהעולם יחד עם אוסטין פאוורס.
אבל גם בטראנס צריך לדעת מה לכתוב, אל תכתוב אמנים כמו "אסטריקס", "סקאזי" או "אינפקטד", כי אתה תמשוך לעצמך שוב ערסיות במסווה, תרשום אמני טראנס כמו "סיימון פוספורד", "לוגי'ק בומב" , "מארק אלן" וכו'...

4. תגיב על כל דבר - בין אם זה סקר כושל, אם סתם כתבה חובבנית של כוסית ממצועת על מצב הבגדים ב"קסטרו", כל תגובה שתוסיף אי שם, תזכה אותך בתגובות חזרה, ובעשרות כניסות של בחורות חושניות!
נסה להגיע למצב שאתה מגיב בבמוצע כל יום ללפחות 3 סקרים שונים, 2 כתבות הזויות (כמו זו לדוגמה), ועל לפחות, שמונה תמונות של בחורות חמודות כל-שהן.
**לעולם אל תגיב בפרופיל של עצמך, לא בפרופיל, ולא באלבומי תמונות, וזה על מנת ליצור רושם של אדם-שרגיל לקבל כל היום פידבקים...**

5. תאשר הכל - בין אם זה בקשה לצירוף של "הכונאפה של השכבה\שכונה\פלאנטה", לבין הזמנה לאירוע שכולל בתוכו, את מיטב הדברים שאתה לא רוצה שאירוע יכלול בתוכו, תתפלא אבל בחורות במסגרת היותן חופרות, אוהבות לחפור גם באתרים, לכן אם אתה תופיע בהרבה רשימות חברים של הרבה אנשים (ולא משנה איזה אנשים), או בהרבה רשימות מוזמנים של אירועים, אתה תזכה להרבה צפיות בפרופיל, ועם הצפיות באות ההודעות.

6. מחמאות - הגב לחברייך\ידידותייך, תגובות מחמיאות ומפרגנות בפרופיל, כאילו והעולם לא יצליח להחזיק מעמד יום בודד בלעדייהם, ובתמורה תבקש שיגיבו לך בלפחות 6 תגובות באלבומי התמונות, ותגובה מחמיאה אחת בפרופיל הראשי, במקרה של ידידה, בקש ממנה לכתוב "ואוו איזה גוף" , "ואוו איזה עיניים", "ואוו איזה [הכנס שם של איבר מועדף]..".
אם הגבת למישהי בפורפיל משהו בסגנון "פשש אחלה גוף...", והיא באקראי הגיבה לך באחת התמונות שלך "תודה מאמי, גם לך..."
חובה עלייך למחוק את התגובה המפדחת ולהכות נמרצות את אותה הבחורה!. ולמה? כי זה נראה שהחלפתם מחמאות ביניכם, וזה לא נראה טוב!

תכתבו בתגובות עוד סעיפים שהיו צריכים להכנס למאמר המפוקפק הזה,
ובברכת שבת שלום - שלכם בוחבוטולי!.

 
 
 
   
תגובות  
   
1. הרגת אותי
זה כזה מצחיק
(27/06/2008 )

2. ממממ...
אמנם מנופח אבל נכון
הפכנו לדור של אינטרנט ...
(28/06/2008 סטודנט27)

3. אחייייייייייייייייי
666666666666 אחיייייייייייי
(28/06/2008 אביעד 666666)

4. רשתות חברתיות זה
הדבר הכי דבילי שהומצא, זה הרי אדיוטי לאסוף חברים וירטואלים
(29/06/2008 )

5. אתה גדול.
קראתי את כל הכתבות שלך פה..
חייבת לציין שאתה מוכשר ;)

אביה
(30/06/2008 אביה אסרף)

6. כתבה נחמדה סך הכל, אבל....
חסר עוקץ
סיכמת כאן דברים שכולנו פחות או יותר יודעים
ההומור לא ממש מעניין וסך הכל הכתבה דיי משמימה
הכתבות הקודמות שקראתי היו הרבה יותר מעניינות

סך הכל נחמד
(01/07/2008 סטודנט)

7. כתבה
כתבה ממש מצחיקה, כול מה שאמרת על המקושרים נכון מאוד....
(03/07/2008 שמרית)

8. נ ק ר ע ת י! וזה כזה נכון D:
(06/07/2008 מת)

9. זה נכון עצוב
אבל גם לצאת כל החיים למסיבות זה כבר עיבד מהערך אנשים אתם עסוקים יותר מדי באיך להסיג תבחורה מאשר להבין אותה ואת החיים שלה חיים על פי תבנית אין סופית שכל נער שנולד לעולם הזה מעניין אותו רק סקס סמים הגזמתי אם הסמים אבל תחיו תחיים יש עוד דברים מעבר מלהשתכר ולהקפיץ בחורה חבל שככה אנחנו תופסים תחיים שלנו
(06/07/2008 רפצו)

10. אחלה כתבות
אתה אשכרה מצליח לגרום לי לצחוק מול המחשב.
וזה לא קורה לי הרבה בדרך כלל
(09/07/2008 סתם אחת)

11. וואלה
יש פה את כל הטיפים הנדרשים כדי להצליח רק דבר אחד לא הבנתי

איך לעזאזל אני יכול לשבת מול האתר המעפן הזה יותר מ2 דקות תהרוג אותי אני לא יודע

יותר מעניין לתלוש שיערות מהאף עם פינצטה ולמרוח שמן זית על האגודלים ברגל כסגולה למשיכת יתושים לאורגיה אצלי במרפסת !

מה זה האתרים המעפנים האלו ומה זה הכוסיות המעפנות האלו שגולשות בהם ?!?!?!?!?!?
(31/07/2008 שי)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?