מבלים
   
 
 
 
 

Mister I & Shai - צמד המוזיקה השחורה והישראלית החדש, מבאר-שבע!

 
 
 

Mister I & Shai - צמד המוזיקה השחורה והישראלית החדש, מבאר - שבע!

שניהם בני 21 מבאר-שבע, שניהם בעלי עבר רחוק וחזק במוזיקה, ועכשיו שניהם באים לפוצץ לכם את המערכת!
Mister I & Shai הם שני חבר'ה באר-שבעיים שבאים לתת לכם מוזיקה טובה, בין כל הבלאגן.

Mister I & Shai
עם צוות ההפקה של הקליפ החדש - שהופק במועדון האבסנט

אז, קצת רקע:

עידן מירו בא מרקע עשיר של מוזיקה, כ12 שנים הוא עוסק במוזיקה שחורה, הופיע בתל-אביב, דימונה, קרית - גת, ירושלים, חיפה וכמובן בבאר-שבע, בעדלאידע, יום העצמאות, מקיפים ברחבי העיר ובכל הארץ, כל הזמן דאג לכך שהמוזיקה השחורה תישמע בכל פעם שהוא באזור.

שי בן דוד גם בעל רקע עשיר במוזיקה, היה חבר בלהקת צעירי באר-שבע כ-5 שנים ושם את חותמו על כמה מהסולויים שעד היום מבצעים בלהקה, והוא היה גם דמות לחיקוי ולדוגמא לחברי הלהקה הצעירים שהגיעו אחריו.
והופיע בחו"ל פעמיים, בשוויץ ובצ'כיה,והופיע יחד עם הלהקה בכל הארץ,מצפון ועד דרום, בימים אלו עובדים השניים על דיסק משותף שבו תהיה מוזיקה שחורה וישראלית אם נגיעה של קצת ים תיכוני במיוחד בשיר "את לא בשבילו"
שבו הם מארחים את הזמר בר כהן והשיר יצא בחודשים הקרובים כסינגל לכל תחנות הרדיו בארץ וצפוי להיות להיט !

Mister I & Shai

הם רוצים להביא לקהל בארץ שני סיגנונות שונים שכולם אוהבים ובכך הם בטוחים שהם יצליחו לכבוש את הקהל הישראלי!

הם כתבו והלחינו והם גם מבצעים את השיר : "סניוריטה" - שמושמע כבר חודשיים ברציפות במועדון הפורום, האבסנט ובצ'יקה ובבארקה וגם בפאבים, אינטרפול, זיגי ועוד !
והם גם אלא שמבצעים את הגירסה העיברית לשיר "Low" שכבר כולם מכירים!!! שבמקור השיר הוא של T-pain & Flo-rida והגירסה שלהם מושמעת בימים אלא כמעט בכל המועדונים בארץ !

ובהמשך תשמעו עוד הרבה שירים מקוריים שכתבו עידן מירו ושי בן דוד שירים טובים שיעשו לכם נעים באוזן וטוב על הנשמה.

עידן ושי תמיד היו חברים אך לא עבדו ביחד בתחום המוזיקה, כי שניהם אוהבים סגנון שונה אך הם למדו לשלב את שני הסיגנונות ולהוציא מהשילוב את הטוב ביותר !
תמיד שי אמר לעידן בוא נקליט שיר ביחד ועידן הבטיח לשי שנקליט שיר ביחד, עברו הזמנים והימים והנה, אחרי 5 שנים של הבטחות סוף סוף השיר "סניוריטה" הוקלט ובעצם הוא הסינגל החדש,  בימים אלו הם עובדים לקליפ לשיר "סניוריטה" לערוץ 24 וממשיכים לעבוד על הדיסק שעוד מעט ההקלטות של הדיסק מגיעות לסיומם.

הם הופיעו בעדלאידע - חיממו את הראל מיואל, ביום העצמאות חיממה אותם מיכל אמדורסקי,והם חיממו את חיים משה, ובמקיף ג', חיממו את הצל ואת איציק שמלי גם את התקווה 6 והם הופיעו כמובן במגה קלאב פורום באר-שבע בפורים וקיבלו תגובות טובות מהקהל שאהב אותם מאוד ופירגן, השניים משתפים פעולה עם אמנים מבאר-שבע, כגון: בר כהן,דייג'יי דני די, אושר בר-טוב, נאור חתוקה, דייג'יי דידי ושי מבטיח לעשות דואט עם נועם דדון,
מי שעוד לא שמע, ישמע בהמשך, את זה שי מבטיח!

הם כבר קיבלו כתבה בעיתון כל-בי וזמן הנגב והם לא עוצרים אפילו לדקה!!!
אין להם מנוחה והם עובדים בלי הפסקה על מנת להראות לכולם שהמוזיקה בדרום היא המוזיקה הטובה ביותר והיוצרים הצעירים הם היוצרים הטובים ביותר וחשיפתם לקהל הרחב מהווה פריצת דרך גם לאמנים אחרים שבאים מאזור הדרום.

Mister I & Shai
אלבום הבכורה

קישורים:

המייספייס הרשמי של הצמד.
קטעים מהופעות וקליפים מהופעות מצולמים.

רוצים לקבל עידכונים לפני כולם? עם יש לכם מקושרים או פייסבוק, גם שם הם נמצאים,הנה הקישוורים:
הדף בפייסבוק.
הדף במקושרים.

בהצלחה!!!

 
 
 
   
תגובות  
   
 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?