מבלים
   
 
המנצ'ילה
 
 
 

ביקור במנצ'ילה

 
מאת: אדם תורג'מן -  
 

סתם ככה, אני מרגיש צורך לספר לכם על המנצ'ילה - הפאב הסטודנטיאלי.

אומנם שמעתי המון דברים טובים על המקום, הרבה חברים גם יוצאים לשם, הרבה פעמים שמעתי מנצ'ילה ברקע אבל לא שאלתי באמת מה המקום הזה וגם לא יצא לי להגיע לשם מעולם (כמו גם לאף מקום בילוי אחר בשנים האחרונות), בכניסה ראיתי תיירים והתחלתי להרגיש מין הרגשה מוזרה של משהו אחר.

המנצ'ילה פאב, באר-שבע

דילוג קליל ואנוכי יחד עם נועה שני, שזו הזדמנות להודות לה על שהיא באה איתי כמעט לכל מקום, אנחנו נכנסים, אני מסתכל מסביב ולוקח לי איזה חצי דקה להבין מה קורה, האמת שממש הופתעתי מהמקום, בכלל לא חשבתי על זולות ועל מקום כזה ענק.

חשבתי לעצמי שבטח זה פאב סטודנטיאלי לא גדול במיוחד, לא מעוצב במיוחד שום דבר לא במיוחד אבל עם הקסם שיש בכל הפאבים הסטודנטלים. אז זהו, המנצ'ילה זה קצת יותר, או יותר נכון, הרבה יותר מזה.

המנצ'ילה פאב, באר-שבע

קצת פרטים על המקום - הוא מעוצב בשיק אחר לגמרי, זולות ונרגילה ברחבה הגדולה והמרכזית עם גג חצי פתוח שזה אזור למעשנים, בשתי הקצוות יש אולמות, אחד מהם זה בר ישיבה גבוה ובאולם השני זה שולחנות גבוהות עם כסאות בר, כך שלא משנה מה אתם מעדיפים, המקום נותן מענה לכל אחד ולכל העדפה, ברחבה הגדולה על יד כל הזולות יש בר מיוחד שהוא שקוע באדמה והמבלים יושבים על כיסאות זולה והם על הבר, משהו הזוי ומגניב, ממש אווירה קסומה ומרגיעה עם ריח מתקתק באוויר.
והרבה סטודנטים

נותר לי רק לברר מה מקור השם מנצ'ילה, את התשובה למקור השם קיבלתי מאחד הברמנים.
מה זה מנצ'ילה..???
אז מנצ'ילה מורכבת משתי מילים, שהם  מנצ'ס ונרגילה. שתדעו

אני ממש אהבתי את המקום ובהחלט ממליץ!

 
 
 
   
תגובות  
   
1. אחד המקומות המדהימים
מקום שכל הזמן מחדש ושתמיד כיף לבוא אליו
(09/10/2009 סטודנט)

2. מצטרפת ל-1
ומסכימה עם הכתב. מקום שונה ומהנה עם אוירה מיוחדת שאין בשום מקום אחר
לפחות לא שאני מכירה
(09/10/2009 סטודנטית)

3. אחלה מקום
אני הייתי עובד שם כמה חודשים , ווואלה אחלה של מקום כדאי לבוא לשם ,
(10/10/2009 נתי)

4. הדבר הכי טוב שם
זה הבר זולות
לא ראיתי משהו דומה בשום מקום
(למרות שאני לא יוצאת כל כך הרבה)
(10/10/2009 יעל)

5. לא ממש מתחבר לנרגילות
אני ממש לא מתחבר לנרגילות ובכל זאת המקום הזה מושלם בשבילי
לא יודע לשום מקום אחר
(10/10/2009 )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?