סיקור הופעות
   
 
מרסדס בנד
 
 
 

מרסדס בנד בברקה

 
מאת: אדם תורג'מן -  
 

אוף זה היה דחוק צפוף רטוב ומלא פצעוני בגרות, והאמת שגם הייתי קרוע על החיים שלי ועייף עייף.

כששמעתי שהמרסדס שוב מופעים בברקה שמחתי, המון דיברו על ההופעה שלהם כ"מאסט" (חובה). הגעתי די מאוחר כ-10 דק לפני שהם עלו לבמה, מה שלא השאיר לי מקום לראיין אותם לפני ההופעה.
במהלך 10 הדקות חיפשתי איזה מעריצה שמכירה את חברי הלהקה וקצת היסטוריה אך לצערי לא עלה כלום בחכתי, חוץ מזה שיש להם שני דיסקים אף אחת לא ידעה עליהם כלום, טוב מה ציפיתי רוב הקהל שהגיע אלו בני 16 עד 18 שאת הלהקה רובם הכירו בעקבות הסדרה שהייתה בערוץ הכבלים.

לי מאוד הכאיב לראות את הנוער של היום לאיזה מוזיקה הוא מתחבר, שירים ללא מסר וללא מוסר השכל אולי רק מלמד אותנו שצריך ואפשר לזלזל בנשים, לקלל ולהתנהג בברוטאליות.

אבל שלא תבינו לא נכון, ההופעה הייתה מדהימה האנרגיות שעפו שם היו מטורפות, ההופעה מתחילתה ועד סופה הייתה מעניינת ביותר, עם המון "שואו", גל תורן, לא הפסיק לקפוץ ולרוץ מצד לצד, מלווה בזריקת הידיים לכל מקום, אפילו ענטוזים היו שם, ממש נתן לך להרגיש שהוא בבית והוא עושה מה שבא לו, וזה מתחבר לכל השירים שהם מאוד מאוד גסים ואגרסיבים.

אני חייב לציין שגם את הסדרה לא ראיתי אבל הגעתי להופעה בציפייה מאוד גדולה, וזה לא שהתאכזבתי פשוט ציפיתי ליותר.

גל תורן סיפר שהם עובדים על מופע אקוסטי שיתקיים ב- 13/11 בפסטיבל הפסנתר ועל אלבום חדש שיש להם כבר כמה שירים מוכנים, ובשאלה על ההופעות בבאר שבע הם אומרים שמפעם לפעם זה הולך ונהיה יותר כייף ומהנה.

הם רצו להודות ולומר שיוסי שני הוא מהמארחים הכי חמים בארץ והוא יודע לפנק יותר מכל בעל מועדון בארץ.

מועדון הברקה באר-שבע

מועדון ברקה באר-שבע
מרסדס בנד - מועדון ברקה באר-שבע

נחים ב-ברקה
נחים ...

 
 
 
   
תגובות  
   
1. .
למה אתם לא מעלים את התמונות מההופעה?
(23/10/2009 )

2. הייתה הופעה מדהימה
שירים דפוקים אבל הרבה אנרגיות
(25/10/2009 )

3. תודות למורן
(25/10/2009 אדם)

4. יש אפשרות שתשלח לי את התמונות?
(25/10/2009 )

5. אחד הלהקות היותר טובות
אחד הלהקות היותר טובות שיש בארץ.רוק בועט בלי חוכמות.ואינני מבין למה שירים דפוקים?שירים הכי כיפיים שיש.בטוח יותר טובים מי כל המוסיקה המעפנה שיש כיום,חוץ מרגאי שפתאום התגלה בשנתיים אחרונות.הכל קאוורים מעפנים או מזרחי שפתאום הפך למיינסטרים...
(25/10/2009 סטודנט)

6. בבקשה
בבקשה אדם:-)
(26/10/2009 מורן)

7. אדם יא שבור
אדם יא שבור
(29/10/2009 אדם יא שבור)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?