ביקורת סרטים
   
 
היעד הסופי – The Final Destination 2009
 
 
 

היעד הסופי – The Final Destination 2009

 
מאת: עומר אשכנזי -  
 

בימאי: דיוויד ר. אליס
ז'אנר – אימה, מתח

להינצל ממוות זה דבר טוב או רע? האם יש גורל?

היעד הסופי הוא כנראה לפי כל מה שהצלחתי לגלות עליו סרט רביעי בסדרת היעד הסופי.
קבוצת צעירים במסלול מרוצים ניצלת ממוות אכזרי הודות לחזיון של אחד מהם שעל הדרך מצליח להציל מספר אנשים נוספים. הכל מעולה עד שהוא מבין שהאנשים שהציל מתים אחד אחרי השני בדיוק באותו סדר שנהרגו בחזיונו. מהנקודה הזו יוצאים הוא ובת זוגתו בנסיון לרמות את המוות ולהתחמק מן הגורל.

ככל שהסרט מתקדם מופיעים עוד חזיונות שאמורים לעזור לו לפרוץ את השרשרת כאשר אותם ניצולים ממשיכים למות מוות אכזרי וכל מה שדרוש להם הוא לעצור את השרשרת ואת המיתות המשונות על מנת להציל את עצמם...

האם הם יצליחו להציל את עצמם ממוות אכזרי, לרמות את המוות ולצחוק על הגורל?

סרט לא רע בכלל לטעמי שמזכיר את מלכודת מוות של טרנטינו רק ב-10 רמות מעליו. אני אהבתי את הסרט מאוד ושאלוהים יעזור יש עוד שלושה שכאלה!

ציון – 8

הסרט לא מומלץ לאנשים הבאים: כאלה שמיתות משונות ואכזריות מפריע להם. הסרט ללא ספק אכזרי בצורה מעוררת מחלוקת על האם באמת אנשים צריכים להחשף למראות שכאלה... אתם תחליטו.

טריילר היעד הסופי

אתר רשמי של היעד הסופי

למי שמעוניין להציע הצעות, שאכתוב על סרט ישן או מסויים, יש לו טענות, בקשות, מענות, ת"ש וכולה מוזמן לכתוב לי בפייסבוק:

עומר אשכנזי – www.facebook.com/OmerAsh

עומר אשכנזי – בלוג קפה דה מארקר

 
 
 
   
   
 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?