סיקור הופעות
   
 
 
 
 

דניאל בן ארי דופק הופעה ב- Black & White

 
מאת: אדם תורג'מן -  
 

יום חמישי האחרון בבלאק היה מיוחד ביותר, לפני מסיבת הרגאיי שיש בדרך כלל בימי חמישי, עלתה על על הבמה להקה בשם "ספונטאני בסלון", שנתנה הופעה יפיפייה עם אנרגיות עצומות, עוד ערב מפוצץ בבלאק.

בשיחה שלי עם הסולן דניאל בן ארי, הוא סיפר שהם כולם סטודנטים והם ביחד כבר 7 חודשים, הוא קורא לכל הבנות בהמונן להופעה הבאה שלהם שתתקיים בערב פתיחת שנת הלימודים בבן גוריון.

כששאלתי אותו אם הוא רוצה לספר לי משהו נוסף.... הוא פשוט אמר "לא לשתות משלוליות", שזה הרג אותי מצחוק, הוא לא רצה להסביר מעבר ורק חזר על זה שוב "לא לשתות משלוליות", חשבתי להתחכם, אז סיפרתי לו על הפדיחה האחרונה שלי, אבל זה לא עזר לי לקבל תשובה.

הוא רצה להודות לכולם ולומר שהייתה אווירה "בת זונה".

ועוד קצת על הבלאק & וויאט, גיליתי מקום בילוי מיוחד עם אווירה מדהימה של משפחה מבלה, שבו גם הצוות ממש מקסים ומבלה יחד עם כולם.
זה פשוט מקום בילוי אחר שלא דומה לאף מקום אחר בבאר שבע, ולבעלי המקום עופר וחנוך, שמהווים חלק חשוב במשפחת הבלאק & וואיט סחתין על המאמץ וכל הכבוד על הערבים שאתם בונים.
מצפים לעוד הפתעות! נפגש בקריוקי! (מומלץ ביותר אגב!)

תמונות מההופעה ב-Black&White

 
 
 
   
   
 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?