ביקורת סרטים
   
 
רובוטריקים 2 - Transformers 2 : Revenge of the Fallen - 2009
 
 
 

רובוטריקים 2 - 2009

 
מאת: עומר אשכנזי -  
 

רובוטריקים 2 - Transformers 2 : Revenge of the Fallen - 2009

בימוי – מייקל ביי

תראו... תשמעו... מממ... אני מאוד חצוי. מצד אחד אני מת על רובוטריקים, כאילו זה הילדות שלי ומן הצד השני אני מבואס אבל מתלהב. טוב אני מבין שאני מבלבל אתכם יותר ממה שאני מבולבל, חסר לי יותר אלמנטים כמו הרעשים של הסידרה, המפיקים והיוצרים עשו את רוב הרובוטריקים די אותו הדבר וזה חבל כי בסידרה ידענו מייד לזהות מי זה מי, צבעים ואפילו הצורה שהם הופכים בה מרכב לרובוט, הסרט איבד את זה וחבל.

מבחינה עניינית הפרק הזה הוא אההה... אפילו אין מילה בשביל לתאר את הבינוניות שלו. התסריט מנסה להיות שנון או קול ופשוט החטיא בשניהם. האפקטים כמו תמיד גדולים מהחיים, אחרי הכל מדובר ברובוטריקים.

לסיפור, הסרט מדבר על הפריימס (כמו אופטימוס פריים) שהם בית המלוכה של הרובוטריקים. כאשר אחד בוגד במועצה הקדומה ונשלח לגלות עולמים באיך לא, כדור הארץ. הוא תר אחר חפץ מסויים שיכול להרוס את הכוכב שלנו ולהפוך אותו למושבת רובוטריקים, כן, כן... כדור הארץ בסכנה (אמא'לה זעקתי!).  כמובן שהיחיד שיכול להרוג פריים הוא פריים אחד... ואופס אופטימוס מת!

האם עכשיו ללא שום פריים שיעמוד מולו יצליחו הגזע האנושי והרובוטריקים וכמובן סאם המחונן?
אם לא לפחות נהנה מלהסתכל על החברה המדהימה שלו – מגאן פוקס.

ציון – 7 – בינוניות לשמה

לטריילר של רובוטריקים 2

לאתר הרשמי של רובוטריקים 2

עומר אשכנזי

 
 
 
   
תגובות  
   
1. סרטי המשך
סרטי המשך אף פעם לא יכולים להגיע לרמה של הסרט המקורי וזאת עיקר הבעיה אבל בכל זאת הסרט לא כל כך רע
(03/11/2009 )

2. אני לא מסכימה
בסרט יש הומור, אפקטים וכוסית. למי איכפת אם רואים איך הרובוטריק הופך לאוטו או לרובוט?! אני מאוד נהנתי ממנו!
(08/11/2009 יוליה)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?