ביקורת סרטים
   
 
וידוייה של שופהוליק Confessions of a Shopaholic - 2009
 
 
 

וידוייה של שופהוליק Confessions of a Shopaholic - 2009

 
מאת: עומר אשכנזי -  
 

בימוי –  פ.ג'. הוגן
שחקנים – איילה פישר, לוק ברנדון וג'ון גודמן

וידוייה של שופהוליק הוא סרט חמוד ללא ספק. הוא מתחיל כמובן כשמו כן הוא עם שופהוליק רצינית וכבדה (אני יודע מה אתה חושב "חברה שלי יותר! – אז זהו שלא!.... טוב נו, אולי.) בשם רבקה בלומברג. רבקה בלומברג הלא היא איילה פישר החיננית והחמודה היא עיתונאית שידה קלה על הפלסטיק!

לאחר זמן מה שהרוכשת הסידרתית אינה מנהלת מעקב על הוצאותיה היא מגלה שהיא במינוס אדיר ועוד מעט היא תכריז על פשיטת רגל (לא נעים!). היא נרדפת אחרי פקיד שדורש ממנה חוב על חשבונות או שכ"ד וכשזה בא ומחפש אותה במקום עבודה חדש מול הבוס החתיך ( מותר לי להגיד חתיך על גבר לא?! בעקיפין???) והיא אומרת לו שמדובר במטריד סידרתי והוא מגרש אותו עם אבטחה.

הסרט ממשיך בעוד הגברת בלומברג הצעירה כותבת טור הנקרא "האישה בצעיף הירוק" (נשמע הרבה יותר חושני באנגלית), טור רכישות וקניות בעיתון פיננסים כושל שזוכה לפרסום ודחיפה מדהימה כשכל נשות העיר קוראות את הטור. וידוייה של שופהוליק ממשיך לצבור כל טוב אך מה לעשות שאז, באמצע ראיון לתוכנית טלוויזיה גדולה הפקיד המטריד (כזה שם של קולבודק) חושף את פזרנותה מול המצלמות ומול הבוס\חבר\מאהב חדש החתיך ובכך שם על הכף את אהבת חייה ואת העתיד שלה בעיתון...

מה יקרה? האם היא תצא מזה? האם יתברר שכל זה היה חלום? והאם רק האם הפקיד ימצא אהבה בזרועות הבוס החתיך?!

כל זאת ועוד בסרט וידוייה של שופהוליק

ציון – מדובר בצ'יקפליק אמיתי וככזה הוא טוב והוא יקבל את הציון 8.

טריילר של וידוייה של שופהוליק

עומר אשכנזי

http://www.facebook.com/OmerAsh

 
 
 
   
תגובות  
   
1. השחקנית ישראלית?
שם ישראלי משהו יש לה
(14/11/2009 )

2. השחקנית לא ישראלית... יש מצב שהיא יהודייה
(14/11/2009 עומר אשכנזי)

3. ציקפליק????? מה זה?
(14/11/2009 אור)

4. צ'יקפליק צ'יק=אישה, פליק=סרט
סרט של בנות, סרט נשים או איך שתקראו לזה...
קומדיה רומנטית שכזו
(16/11/2009 עומר אשכנזי)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?