על הבר
   
 
לירן ויצמן
 
 
 

על הבר - פשוט פשוט פשוט אבסנט באינטרפול

 
מאת: אדם תורג'מן -  
 

הברמן הוא לירן ויצמן בן 25, מברמן באינטרפול כבר חצי שנה, לירן המליץ לנו על המשקה "שוט של אבסנט".

טוב אין בדיוק מה להסביר פשוט מוזגים אבסנט ומקפיצים בשוט, בהמשך קצת על האבסנט.

במבחן התוצאה...משקה קטלני רצח ומסוכן חזק חזק וממסטל ברמות קשות, אני זוכר פעם אחת שהחלטתי לשתות למוות מהמשקה הזה, טוב אני לא זוכר מה היה אחרי ששתיתי.

עוד קצת על לירן:
הוא סטודנט שנה שנייה בבן גוריון, מדעי המחשב ומתמטיקה, במקור הוא מהגליל, בצהל הוא שירת כלוחם בנחל, את הזמן בבאר שבע הוא מעביר בין היתר באימוני ג'ו ג'יטסו, כבר הבנתם שהוא לא בן אדם של קוקטילים הוא אוהב לבלות באינטרפול ולפאבים סטודנטיאלים, וכמובן שלשתות הוא מעדיף את האבסנט.

וקצת על האבסנט:
על-פי רוב גוונו של האבסינת ירקרק (באופן טבעי, או כתוצאה מתוספת צבעי-מאכל) והוא זוכה תכופות לכינוי  la Fée Verte (הפיה הירוקה). בשל אחוז האלכוהול הגבוה וריכוזי השמנים שבו, האבסינתרים (לוגמי האבסינת) נוהגים למהול מנת אבסינת ב-3-5 מנות מי-קרח (כלומר, בערך 17-25% אבסינת), דבר הגורם למשקה להיעכר, דבר המכונה 'לאוצ'ינג '; תכופות, המים הנוספים אף משמשים להמסת סוכר שנשפך למשקה, להמתקתו. ההכנה נחשבת לחלק חשוב מחוויית שתיית האבסינת, עד כדי כך שהיא הפכה לפולחן הכולל אף כפות אבסינת ואבזרים ייעודיים אחרים. טעמו של האבסינת דומה לזה של ליקר-עשבים, מריר קמעא אך מורכב, על שום תוספת עשבים רבים.

 
 
 
   
תגובות  
   
1. כל הברמנים פוטוגנים ככה?
(21/11/2009 סקרנית)

2. זה תלוי גם בצלם
(21/11/2009 צלם)

3. הברמנים תמיד סקסים
ככה בוחרים אותם גם הברמניות תמיד כוסיות זה חוק
(21/11/2009 )

4. לירן אתה יכול יותר
אני מתפלא...אני מכיר את לירן כמשקיען
לנפנף את הכתב באבסנט חחח
(26/11/2009 רועי)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?