ביקורת מוזיקה
   
 
 
 
 

מוזיקה Owl City-Ocean Eyes

 
מאת: דולב מורד -  
 

אוקיי,מדובר כאן בבחור צעיר בשם אדם יאנג שבעצם הוא המוח מאחורי הלהקה הזאת ובעצם היחיד מאחורי הלהקה הזאת. אני חייב להודות שאלבום הראשון שלו לא ממש אהבתי הוא קצת חובבני. אבל שהשני יצא הייתי פשוט המום, לפי דעתי אחד האלבומים המצליחים ביותר של השנה, לא מדובר בסתם איזה עוד זמר מצליח, מדובר כאן ביוצר מוצלח ומוכשר מאוד, וגם נשמע שונה מכל סוג מוזיקה ששמעתי בחיים שלי. הייתי מגדיר אותו כ-SWEET TEHCNO, העובדה שהוא ממציא את הכל לבד פשוט הדהימה אותי. כן משמיעה ראשונה האלבום נישמע כמו פרסומות של פלאפון והכול דיי חוזר על עצמו , אבל אחרי כמה שירים אתה פשוט לא יכול להפסיק לשמוע אותו. בסך הכל מדובר במנגינות קצביות וחמודות שמקפיצות לך את הלב

Cave In - השיר שפותח את האלבום, ולפי דעתי אחד השירים המוצלחים ביותר באלבום. המילים שלו מאוד נגעו בי ויש במילים שלו בכלל משהו שונה, משהו חדש, משהו שלא שומעים אצל כל זמר. אני הייתי אומר שיש משהו "צעיר" במילים שלו.

Fireflies- שיר מס' 9 באלבום - ואני לא צריך להסביר לכם יותר מידי על השיר כי אני מסיק מסקנות שאם אתם שומעים רדיו כנראה שמעתם אותו לפחות 100 פעמים ברדיו בחודש האחרון, שיר ממש יפה. אהבתי את המנגינה הקליטה, אתה שומע אותו פעם אחת וזה נידבק לך בראש ואני פשוט לא מתפלא שהוא זכה מקום ראשון במצעד (hot 100)ב"בילבורד".

Vanilla Twilight - שיר מס' 11 באלבום - שיר ממש יפה ועוד פעם ליריקה מאוד יפה ושונה, אבל ההבדל בשיר הזה שהוא שקט, רגוע וזה נחמד לרדת מכל השירים השמחים ולעשות שיר שקט יפה ושלרוב יותר מרגש ויותר נוגע.

טוב לסיכום - אני אהבתי את האלבום אני טיפה מבואס שהכול חוזר על עצמו ונשמע אותו דבר, אבל אני עדיין לא מפסיק לשמוע אותו והוא אפילו נקנה מכספי האישי.

אני נותן על האלבום 4.5 מתוך 5

 
 
 
   
תגובות  
   
1. Vanilla Twilight
אחד השירים היפים באלבום!
(17/03/2010 )

2. כל הכבוד גבר
מישהו חייב להגיב ראשון אז אני יגיב.. אחלה של כתבה אחי תמשיך ככה אוהב אותך..[=
(17/03/2010 שקד)

3. לא הבנתי מה אהבת באלבוןם
איך אפשר לאהוב אלבום שכל השירים חוזרים על עצמם?
(18/03/2010 )

4. לתגובה הקודמת
אלבום אדיר ובכלל נכון מה שאתה אומר השירים בכלל לא חוזרים על עצמם והם בכלל לא דומים אחד לשני אז לא יודע על מה אתה מדבר.. 
(19/03/2010 )

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?