ביקורת מוזיקה
   
 
 
 
 

מוזיקה. הפיל הכחול - מעל המים

 
מאת: דולב מורד -  
 

שוב שלום לכם אני  רוצה קודם לדבר על סיפור הלהקה

מדובר בלהקה שהתחילה  את צעדיה הראשונים ב2005 כשחברם ללהקה  לירון אטיה נפצע בטעונת סנובורד ונהיה  משותק בפלג התחתון של הגוף. במשך האשפוז אחו וחברהו ביקרו אותו והתחילו לכתוב ולהלחין שירים יחד וכך נוצרה הלהקה. שם הלהקה נוצר מהכדורים שלירון אטיה היה לוקח כל בוקר במהלך האשפוז שנקראו "blue pill". הלהקה הוגדרה במקום שלישי כהרכב השנה בגלגל"צ מקום ראשון ב"קול הנגב" וב"קול נתניה" . בנוסף ערוץ שתיים שמע את סיפור הלהקה ואת המוזיקה שלה ורץ לעשות עליה כתבה

אלבום הבכורה של הפיל הכחול להקה שפרצה למצעדים הם "יסמין" שבעניי אחד השירים היפים שיצאו השנה ובאמת להקה ממש מעולה אנשים ישמעו עלים עוד הרבה.האלבום מאוד ריגש אותי מבחינת ליריקה יש באלבום הזה שירים הם מילים ממש יפות ומרגשות וקטעי נגינה מאוד מגוונים בכלל להקה מאוד מגוונת יש להם שירים מכל סגנון אפשרי ממוזיקה ערבית ומוזיקת שנטי ורוק כבד ושילוב של כולם ביחד. ואני יכול להגיד מחוות דעת על הופעות שלהם שהם נותנים בראש מבחינת show . בכלל הקטע של הלהקה הזאת בעיני הוא יותר המילים כי אני יותר התלהבתי מהמילים באלבום הזה אני באמת אוהב את הנגינה אבל המילים באמת ריגשו אותי .אני רק רוצה להגיד שהיה לי מאוד קשה לבחור את השירים כי בעניי כל האלבום הזה מדהים ואני אוהב את כל השירים באותה מידה

3.שיר על הים - שיר יפה באמת אחד השירים המרגשים באלבום המילים שלו פשוט נגוע בי ממש המילים כמעט גרמו לי לבכות ממש.

5.יסמין - שיר ממש יפה עמד כ13 שבועות במצעדים של גלגל"צ ומתוחם 4 שבועות מקום ראשון . אהבתי מאוד את המילים שלו בגלל שהוא אוהב אותה בגלל שהיא מי שהיא ולא בגלל איך שהיא ניראת וכי היא לא עזבה אותו גם שהוא היה במצב הכי קשה.

8.צעקות - שיר כל כך עצוב הנגינה שלו ממש מדכאת וגם המילים זה מהשירים שאתה יכול להיכנס לדיכאון אחרי שאתה שומע אותם. אבל באמת שיר ממש מקסים.

קישורים:
אתר הלהקה

 
 
 
   
תגובות  
   
1. סגנון כתיבה ברמה של כיתה ג'
(05/08/2010 אדי)

 
הוספת תגובה
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?