,
19-03-2010 באר שבע - שישי בעיר העתיקה, יריד האיכרים בחלוץ 33, צילומים: דנה קונסון, ניקה בק, אדם תורג'מן
חברים בפייסבוק מקבלים יותר, אל תשכחו להתחבר
אהבתם את התמונה? הפיקו פוסטר ענק מתמונה זו!

שישי בעתיקה: מוזיקה, חברים, בירה, והרבה אוכל טוב.

כך היה כתוב על הפלייר-הזמנה של שוק האיכרים בכפר הסטודנטים של עמותת איילים, בעיר העתיקה של באר שבע. שוק איכרים?? כפר סטודנטים??? עמותת איילים????

אז נתחיל מהאחרון, ובקצרה לגמרי. עמותת איילים היא עמותה לעידוד התיישבות בנגב ובגליל, והיא מיישבת כ-500 סטודנטים בנגב ובגליל אשר לוקחים חלק בחיי הקהילות הסובבים אותם.
כפר סטודנטים, ובמקרה זה כפר סטודנטים ואמנים הוא מתחם מהמם בו מתקיימים ארועים מגוונים, החל משוק איכרים (מייד נגיע לביטוי מספר אחת), הופעות, הצגות, ומה לא. והוא אבן דרך בהפיכת העיר העתיקה לא סתם לעוד חלק בבירת הנגב, כי אם גולת הכותרת, המקום בו מתפתחת התרבות הב"שית, קהילת אומנים משגשגת, מיני תל אביב, המקום שעלול עוד להביא את תיירי ארה"ב בהמוניהם... אך הבה לא נגזים, בואו קודם נבין מה הולך שם, בעיר העתיקה. או באופן יותר קונקרטי, מה קרה אתמול, בשוק האיכרים של כפר הסטודנטים "החלוץ 33".

בצהרי יום שישי, בעוד המדרחוב הומה אדם דורס אדם, בושם ב10 ושות', 2 בלוקים דרומה על רחוב החלוץ מתעורר לו חלוץ חדש: שוק איכרים. אחרי שהכרנו בעבר את הקונספט הזה בכפר הסטודנטים ב'אשלים'. אז הפעם לא היינו צריכים לנסוע הרבה: רק עד רחוב החלוץ 33.

הקונספט: דוכנים של איכרים, ללא איכרים. עוגות לשבת, קוסקוס אסלי וכל טוב הארץ. חבל על הזמן היו העוגיות של אסתר. תכשיטים, בגדים, ובקיצור: דוכנים. בר אקטיבי עם מוזלי, שייקים, בירות. מתחם ישיבה מפנק, מול במה המארחת מופיעים צעירים. פינת הפעלה לילדים! כדי שההורים שבינינו יוכלו לנשום קצת...

אז מה צריך עוד לשישי בצהריים, מלבד לשבת ולהתפנן על איזו בירה ומוזיקה טובה, אנשים טובים, בעיר העתיקה התוססת? רק לרקוד. וגם זה לא איחר לבוא, כשדיג'יי ערן עלה ותקלט רגאיי איכותי, ישבנים סטודנטיאלים החלו להתנועע ברחבה.

באר שבע קמה לתחייה.

אז מה עוד ב"חלוץ 33", כפר הסטודנטים של העיר העתיקה?
כל שלישי יש איזו הופעה של יוצר מוכשר, ובקרוב מסיבות עבריות בימי רביעי. הצגות משובחות, סדנאות תנועה וקצב. רוצים להתעדכן? רוצים להופיע בעצמכם? רוצים להרים יוזמה תרבותית משלכם? כנסו לדף הפייסבוק "החלוץ 33" או במייל halotz33@gmail.com!
כן ירבו אירועים שכאלה!!!

כתב: מתן רוזנשטראוך

תגובות
הוספת תגובה
1.מה זה שוק איכרים?
(23/03/2010 08:42 - )

2.דוכנים בחלוץ 33
שכחתם שוקולד שלי שהיה שם, צילמתם אותו ולא קיבל יחס בכתבה. אשמח לקבל עוד תמונות שצילמתן למייל. תודה יובל השוקוהוליק-
www.chocoholic.co.il
(23/03/2010 21:01 - יובל חדד)

3.דוכנים בחלוץ 33
זה יובל והשוקולדים שלו- שוקוהוליק
(23/03/2010 21:08 - יובל חדד)

4.יובל
חח יובל אינלך איזה מבחן בביולוגיה להעביר?
(24/03/2010 00:43 - :])

5.נשמע מעניין ,איך נרשמים ומהי העלות?
(27/01/2013 08:59 - טלי אופה לי)

הוספת תגובה.
מאת:
דואר:
*נושא
תמונה:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
 
מציג תמונות 1 עד 18 מתוך 202
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?