אירועים מיוחדים

 
לגלריה >>> 
ערב להקות צעירות במרכז הצעירים באר שבע
 
 

מסיבה ברחוב סמילנסקי באר-שבע

04-08-2010
צולם ע"י : אוהד א.
לגלריה >>> 
מסיבה ברחוב סמילנסקי באר-שבע
 

ערב להקות צעירות בכפית

14-06-2010
צולם ע"י : אוהד ארידן
לגלריה >>> 
ערב להקות צעירות בכפית
 

באר שבע - שישי בעיר העתיקה, יריד האיכרים בחלוץ 33

19-03-2010
צולם ע"י : דנה קונסון, ניקה בק, אדם תורג'מן

שישי בעתיקה: מוזיקה, חברים, בירה, והרבה אוכל טוב.

כך היה כתוב על הפלייר-הזמנה של שוק האיכרים בכפר הסטודנטים של עמותת איילים, בעיר העתיקה של באר שבע. שוק איכרים?? כפר סטודנטים??? עמותת איילים????

אז נתחיל מהאחרון, ובקצרה לגמרי. עמותת איילים היא עמותה לעידוד התיישבות בנגב ובגליל, והיא מיישבת כ-500 סטודנטים בנגב ובגליל אשר לוקחים חלק בחיי הקהילות הסובבים אותם.
כפר סטודנטים, ובמקרה זה כפר סטודנטים ואמנים הוא מתחם מהמם בו מתקיימים ארועים מגוונים, החל משוק איכרים (מייד נגיע לביטוי מספר אחת), הופעות, הצגות, ומה לא. והוא אבן דרך בהפיכת העיר העתיקה לא סתם לעוד חלק בבירת הנגב, כי אם גולת הכותרת, המקום בו מתפתחת התרבות הב"שית, קהילת אומנים משגשגת, מיני תל אביב, המקום שעלול עוד להביא את תיירי ארה"ב בהמוניהם... אך הבה לא נגזים, בואו קודם נבין מה הולך שם, בעיר העתיקה. או באופן יותר קונקרטי, מה קרה אתמול, בשוק האיכרים של כפר הסטודנטים "החלוץ 33".

בצהרי יום שישי, בעוד המדרחוב הומה אדם דורס אדם, בושם ב10 ושות', 2 בלוקים דרומה על רחוב החלוץ מתעורר לו חלוץ חדש: שוק איכרים. אחרי שהכרנו בעבר את הקונספט הזה בכפר הסטודנטים ב'אשלים'. אז הפעם לא היינו צריכים לנסוע הרבה: רק עד רחוב החלוץ 33.

הקונספט: דוכנים של איכרים, ללא איכרים. עוגות לשבת, קוסקוס אסלי וכל טוב הארץ. חבל על הזמן היו העוגיות של אסתר. תכשיטים, בגדים, ובקיצור: דוכנים. בר אקטיבי עם מוזלי, שייקים, בירות. מתחם ישיבה מפנק, מול במה המארחת מופיעים צעירים. פינת הפעלה לילדים! כדי שההורים שבינינו יוכלו לנשום קצת...

אז מה צריך עוד לשישי בצהריים, מלבד לשבת ולהתפנן על איזו בירה ומוזיקה טובה, אנשים טובים, בעיר העתיקה התוססת? רק לרקוד. וגם זה לא איחר לבוא, כשדיג'יי ערן עלה ותקלט רגאיי איכותי, ישבנים סטודנטיאלים החלו להתנועע ברחבה.

באר שבע קמה לתחייה.

אז מה עוד ב"חלוץ 33", כפר הסטודנטים של העיר העתיקה?
כל שלישי יש איזו הופעה של יוצר מוכשר, ובקרוב מסיבות עבריות בימי רביעי. הצגות משובחות, סדנאות תנועה וקצב. רוצים להתעדכן? רוצים להופיע בעצמכם? רוצים להרים יוזמה תרבותית משלכם? כנסו לדף הפייסבוק "החלוץ 33" או במייל halotz33@gmail.com!
כן ירבו אירועים שכאלה!!!

כתב: מתן רוזנשטראוך

לגלריה >>> 
באר שבע - שישי בעיר העתיקה, יריד האיכרים בחלוץ 33
 

פורים במקיף ו' באר-שבע

26-02-2010
צולם ע"י : אוהד ארידן
לגלריה >>> 
פורים במקיף ו' באר-שבע
 

פורים במקיף 'מבואות הנגב' - קיבוץ שובל

25-02-2010
צולם ע"י : דנה קונסון
לגלריה >>> 
פורים במקיף 'מבואות הנגב' - קיבוץ שובל
 

ביום חמישי 5.6.08 התקיים במקיף ח' קפהסטיבל.

הקפהסטיבל קיבל את חסותו של סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך מר רוביק דנילוביץ' אשר בירך את הבאים לאירוע ואף הבטיח להפוך אותו למסורת.
מטרת הקפהסטיבל הייתה לאסוף כספים לסיוע במלגות לתלמידים המתקשים לממן את הנסיעה לפולין במסגרת הלימודים על השואה ומחנות ההשמדה.
ההיענות הייתה גדולה מאוד ונמכרו כרטיסים לאירוע במחיר של 20 ₪ לאדם כשכמובן כל האומנים הופיעו בהתנדבות.
על הבמה הופיעו להקות והרכבים שונים מכל הארץ , רובם ככולם להקות צעירות.
בין ההרכבים שהופיעו ניתן היה לראות את הלהקות:
צנזורה , הרפס, פאנקי שאסי ,הגברת הראשונה, HACK N' SLASH, החדר הכחול, פינקי, רטלין, בני ישראל, מנציס, רקטום ועוד רבים שלא הספקנו לקלוט

ההרכבים השונים החלו להופיע כבר בשעות הצהריים והמשיכו עד לשעות המאוחרות של הערב.
ואם לומר את האמת הלהקות הפתיעו אותנו לטובה בעודף כשרון מלווה במקצוענות נציין את הלהקה הבאר שבעית HACK N SLASH שנראה היה לנו שהקפיצה את הקהל מיד עם העליה לבמה ונתנה הופעה אדירה עם הנגנים  נוח, עידו, משה, גיא, הזמרת שהדהימה בקולה, אוריאן . והזמרת האורחת, הדר ששרה את השיר The spirit carries on של Dream Theater

מקיף ח' – כל הכבוד על היוזמה.
הרווחנו שתי ציפורים במכה , גם אירוע חינוכי ומבורך (ההכנסות מיועדות למלגות לתלמידים)
וגם גילנו כישרונות צעירים הקיימים בעירנו.

לגלריה >>> 
קפהסטיבל – מקיף ח'
 
לגלריה >>> 
פסטיבל הבירה 2008, מתחם מרכז הצעירים, באר-שבע
 

פורים 2008 במתחם BIG, באר-שבע

20-03-2008
צולם ע"י : אבי פרילוצקי
לגלריה >>> 
פורים 2008 במתחם BIG, באר-שבע
 
דף הבא דף אחרון
גלריות 1 עד 9 מתוך 48
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?