נופר בלילה - משנה קידומת דיאנה, מאפרת ומאוהבת חיית הלילה נטלי אליהו ציפי צפרירי שנהב בוזגלו שיר - חוגגת יומולדת במיראז מריאנה חוגגת יומולדת במיראז' ג'ואל בוויו בר באילת קלאברית - תמר (תמי) רביב נתפס ב-RIVERO עוז זהבי מתן סבג - חוגג יומולדת במיראז' גל בניון - חוגגת 18 חוגגת יומולדת - נטלי פצ'רסקי המון מזל טוב לזוג המאורס ברק טדסה חוגג 26 בבלאק & וואיט עמליה והחבר ב-Black & White שרון לוי חוגג 21 החברות האבודות
   
 
נטלי אליהו
 
 
 
 
 
חיית הלילה נטלי אליהו  
מאת: אלעד ב.
13/11/2010
 
 

בואו נעשה לכם היכרות קצרה עם הדבר היפה הזה, נטלי אליהו בת ה22 היא חיית הלילה הכי חזקה באיזור, את סופי השבוע היא תופרת במועדונים בב"ש והסביבה והיא מאוד אוהבת את הלוק שלה ומה שלא היא דאגה לשנות, האמת גם אנחנו.

הרווקה המבוקשת עובדת בחברת "פלאפון" ובשנת הלימודים הבאה היא תמצאה את עצמה על ספסלי הלימודים, הרבה הצלחה נטלי.

 
   
   
תגובות  
   
1. קוקי
נטלי אנחנו כאן בערב טייסת רואים את זה ורוצים להגיד לך שאנחנו בתור טייסת ממש ממש גאים שגידלנו חייית לילה מטורפת שכמותך אשר מכירה בדברים שהיא צריכה להבליט יודעת בדיוק מה היא רוצה בחיים .
ואין ספק שאת משרת הקופאית הראשית בסופר את יכולה לקבל בלי שום בעיה לאחר מודעה זו אוהבים ומתגעגעים טייסת נשר הזהב הגדולה מכולם
(15/11/2010 - טייסת 140)

2. היא פנויה?
דחוף תענו אם היא פנויה
(18/11/2010 - )

3. לדעתי היא פנויה
אבל לא בטוח
תשאל
(20/11/2010 - )

4. כפררוני על הכפררה שלך נס'יכת גן עדן
בהצלחה כפררע
(03/06/2011 - עבודי)

5. 5. יפה לך
רק שבקושי רואים אותה בעבודה כבר
(04/07/2012 - )

 
הוספת תגובה.(המערכת אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה)
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?