נופר בלילה - משנה קידומת דיאנה, מאפרת ומאוהבת חיית הלילה נטלי אליהו ציפי צפרירי שנהב בוזגלו שיר - חוגגת יומולדת במיראז מריאנה חוגגת יומולדת במיראז' ג'ואל בוויו בר באילת קלאברית - תמר (תמי) רביב נתפס ב-RIVERO עוז זהבי מתן סבג - חוגג יומולדת במיראז' גל בניון - חוגגת 18 חוגגת יומולדת - נטלי פצ'רסקי המון מזל טוב לזוג המאורס ברק טדסה חוגג 26 בבלאק & וואיט עמליה והחבר ב-Black & White שרון לוי חוגג 21 החברות האבודות
   
 
יאיר ואלכס
 
שלח לסלולרי
 
 
 
 
יושבים על הבר  
מאת: אדם תורג'מן
26/09/2009
 
 

שני הגברברים הללו, אלכס בן 22 אחרי צבא ויאיר בן 24 סטודנט, נתפסו על הבר ב- COCA, שניהם מעומר ושניהם פנויים לכבוד החורף המתקרב. את המבטים של הבנות במקום היה קצת קשה לפספס.

 
   
   
תגובות  
   
1. רוצה להכיר ואולי יותר
אהלן!
אפשר לקבל יותר פרטים?
מה עם מספר אולי?
(03/10/2009 - ליאל)

2. רוצה להכיר ואולי יותר
אהלן, אפשר יותר פרטים?
במיוחד על הבחור השמאלי
(03/10/2009 - ליאל)

 
הוספת תגובה.(המערכת אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה)
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?