נופר בלילה - משנה קידומת דיאנה, מאפרת ומאוהבת חיית הלילה נטלי אליהו ציפי צפרירי שנהב בוזגלו שיר - חוגגת יומולדת במיראז מריאנה חוגגת יומולדת במיראז' ג'ואל בוויו בר באילת קלאברית - תמר (תמי) רביב נתפס ב-RIVERO עוז זהבי מתן סבג - חוגג יומולדת במיראז' גל בניון - חוגגת 18 חוגגת יומולדת - נטלי פצ'רסקי המון מזל טוב לזוג המאורס ברק טדסה חוגג 26 בבלאק & וואיט עמליה והחבר ב-Black & White שרון לוי חוגג 21 החברות האבודות
   
 
 
 
 
 
 
נתפסו מפרגנות  
04/10/2009  
 

3 העלמות הללו, עדן, פאני ואנה, נתפסו על הבר בערב מוצ"ש ב-Blakc&White כשהן נהנות מכל רגע ומפרגנות בגדול לאלינור שבדיוק הופיעה על הבמה. בין שיר לשיר הספקנו לגלות שעדן היא גם אחותה של אלינור ושהן אוהבות אחת את השניה כמו... כמו שתי אחיות.

מה שנשאר לנו זה לפרגן למפרגנות.

 
   
   
תגובות  
   
1. יפותתתתתתת שלייייייי
יצאתן מדהיםםם........באמת אלינור חסרה בתמונה!
(14/10/2009 - קרינה)

2. מדהימותתתתתתתת
(15/10/2009 - קרינה)

 
הוספת תגובה.(המערכת אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה)
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?