נופר בלילה - משנה קידומת דיאנה, מאפרת ומאוהבת חיית הלילה נטלי אליהו ציפי צפרירי שנהב בוזגלו שיר - חוגגת יומולדת במיראז מריאנה חוגגת יומולדת במיראז' ג'ואל בוויו בר באילת קלאברית - תמר (תמי) רביב נתפס ב-RIVERO עוז זהבי מתן סבג - חוגג יומולדת במיראז' גל בניון - חוגגת 18 חוגגת יומולדת - נטלי פצ'רסקי המון מזל טוב לזוג המאורס ברק טדסה חוגג 26 בבלאק & וואיט עמליה והחבר ב-Black & White שרון לוי חוגג 21 החברות האבודות
   
 
רן יונה וליטל קימיסרוב
 
 
 
 
 
זוג בזיגי בר - רן וליטל  
05/10/2009  
 

רן יונה, בן 24 וליטל קימיסרוב, בת 23, הכירו באילת לפני שנתיים, "זו היתה התאהבות של ממש", חודש שלם של חיבור אמיתי. אבל אחרי חודש הקשר נפסק וכל אחד טס לכיוון אחר הוא לאוסטרליה והיא לארצות הברית, הם דאגו לשמור על קשר גם בטלפון וגם ברשת (און ליין), בכל הזמן שלא התראו הם האמינו והרגישו שיש להם את החיבור ההוא שהיה בהתחלה.

שניהם נתפסו מבלים בזיגי בר, בערב יום רביעי, ערב מסיבת נוסטלגיה בהפקה מושקעת והשקעה רבה של אורטל .

 
   
   
תגובות  
   
1. סקסי
זוג חמוד
(10/10/2009 - סתם מישו)

 
הוספת תגובה.(המערכת אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה)
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?