נופר בלילה - משנה קידומת דיאנה, מאפרת ומאוהבת חיית הלילה נטלי אליהו ציפי צפרירי שנהב בוזגלו שיר - חוגגת יומולדת במיראז מריאנה חוגגת יומולדת במיראז' ג'ואל בוויו בר באילת קלאברית - תמר (תמי) רביב נתפס ב-RIVERO עוז זהבי מתן סבג - חוגג יומולדת במיראז' גל בניון - חוגגת 18 חוגגת יומולדת - נטלי פצ'רסקי המון מזל טוב לזוג המאורס ברק טדסה חוגג 26 בבלאק & וואיט עמליה והחבר ב-Black & White שרון לוי חוגג 21 החברות האבודות
   
 
הילה ארמה
 
שלח לסלולרי
הילה ארמה
 
 
 
 
יפה, מקסימה ומתכננת ללמוד תקשורת  
מאת: אדם תורג'מן
08/10/2009
 
 

הבחורה היפיפה היא הילה ארמה, היא בת 22 פנויה ומתכננת ללמוד תקשורת, בינתיים עובדת ב ZIGI BAR כבר שלוש שנים, היא מזל תאומים אוהבת לאכול פסטה (גם אני) , היא יוצאת לברקה ול- ZIGI כמובן, כששאלתי מה היא אוהבת לשתות היא צחקה, אני שותה חצי כוס ואני כבר בראש טוב אבל אני אוהבת ואן גוך אננס וספריט.

רוצה לספר לי על פדיחה שקרתה לך בעבודה...? קרה שהגעתי לשולחן עם 2 כוסות סמירנוף אננס עם ספריט , ובסוף במקום לשולחן הם הגיעו ללקוחה, שלאחר מכן נתפסה בשירותים ממורמרת ומקללת אותי כשהיא מנקה את עצמה, פדיחה, גם אני סיפרתי פדיחה.

ועוד מילה על הזיגי (כבר מזמן לא ביקרתי) חובה לציין שהמתיחת פנים שנעשתה במקום ממש שינתה את כל החזות.

כמובן שהיה DJ והמון מצב רוח בין חברי הצוות משהו שנותן הרגשה טובה לבליינים, משהו אחרון לצוות ה ZIGI.
ועוד משהו קטן, לצוות ה ZIGI הצטרפה יפעת ניתיזני שהיא במחלקת היחסי ציבור פרסום ..בקרוב ראיון עם הבחורה החיכנית והכובשת.

 
   
   
תגובות  
   
1. היי
היי הבחורה בתמונה זו אני ויש פה טעות אני ממש לא פנוי!!
יש לי חבר שלוש שנים!!
(10/10/2009 - הילה)

2. תיקון טעות, והתנצלות
טוב נתחיל מזה שלהילה יש חבר והם ביחד כבר שלוש שנים, והיא אוהבת אותו עד השמים, מגיע להילה התנצלות בשמי, על הטעות "הקטנה", אני מקווה שעד שאני יגיע שוב לזיגי לא תשפכי עלי כוס וודקה. ;)
(10/10/2009 - אדם תור'גמן)

 
הוספת תגובה.(המערכת אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה)
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?