נופר בלילה - משנה קידומת דיאנה, מאפרת ומאוהבת חיית הלילה נטלי אליהו ציפי צפרירי שנהב בוזגלו שיר - חוגגת יומולדת במיראז מריאנה חוגגת יומולדת במיראז' ג'ואל בוויו בר באילת קלאברית - תמר (תמי) רביב נתפס ב-RIVERO עוז זהבי מתן סבג - חוגג יומולדת במיראז' גל בניון - חוגגת 18 חוגגת יומולדת - נטלי פצ'רסקי המון מזל טוב לזוג המאורס ברק טדסה חוגג 26 בבלאק & וואיט עמליה והחבר ב-Black & White שרון לוי חוגג 21 החברות האבודות
   
 
דורון והחברה במנצילה
 
 
 
 
 
דורון חוגג במנצ'ילה  
14/10/2009  
 

דורון חבוב, בן 24 חגג ביום שני יום הולדת עם כל החברים במנצ'ילה, הוא לומד כלכלה שנה א' עובד במכתשים בתור מאבטח ואוהב לבלות בפאבים על הבר ושבא לו מסיבה אז בברקה.

לחברה קוראים שירה שאותה אוהב עד השמים ובחזרה הם ביחד כבר שנה (תפוס חזק משהו), הוא רוצה להודות לכל מי שבא לחגוג עימו.
המון מזל טוב

 
   
   
תגובות  
   
1. דחוף פרטים על כל היפות האלה
דורון נראה לי שאתה נמצא במקום טוב באמצע
(15/10/2009 - )

2. מזל טוב מזל טוב
יאאאא איזה יופי הנה אנחנו חחח :)
דורון מזל טוב!!!
(24/10/2009 - מילה)

 
הוספת תגובה.(המערכת אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה)
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?