נופר בלילה - משנה קידומת דיאנה, מאפרת ומאוהבת חיית הלילה נטלי אליהו ציפי צפרירי שנהב בוזגלו שיר - חוגגת יומולדת במיראז מריאנה חוגגת יומולדת במיראז' ג'ואל בוויו בר באילת קלאברית - תמר (תמי) רביב נתפס ב-RIVERO עוז זהבי מתן סבג - חוגג יומולדת במיראז' גל בניון - חוגגת 18 חוגגת יומולדת - נטלי פצ'רסקי המון מזל טוב לזוג המאורס ברק טדסה חוגג 26 בבלאק & וואיט עמליה והחבר ב-Black & White שרון לוי חוגג 21 החברות האבודות
   
 
יפעת ניצני, אני ויצ'יק ושלי מסילתי
 
 
 
 
 
החברות האבודות  
מאת: אדם תורג'מן
10/11/2009
 
 

את "יפעת ניצני" כולם מכירים, מנהלת שיווק ופירסוום בזיגי בר, השבוע היא קיבלה אורחת חשובה שהפתיעה אותה בביקור, האורחת היא "אני ויצ'יק" בת 26.5 שלמדה איתה מכיתה ט', לביקור הצטרפה עוד חברת ילדות, "שלי מסילתי" וגם היא בת 26.5, כשניסיתי לשאול שאלות ולדלות קצת מידע....כל הזמן היו מבטים בשולחן וציחקוקים מבדיחות פרטיות, הן סיפרו על הטיול לאיביזה ולסיני,יפעת ואני גרו ביחד באילת ובשבת אחת החליטו לעשות מסיבה רק מי שהרסה אותה ועוד הכניסה את יפעת לריתוק בבסיס הלא היא החברה "שלי".

"אני" בדיוק חזרה לביקור קצר ולהתחמשות בציוד היא כבר אחרי חצי שנה בים על יאכטה שביקרה בטורקיה יוון איטליה וסיציליה, ההתחמשות למטרת טיול מסביב לעולם שכבר הכול סגור ובעוד שבועיים היא כבר לא פה שוב. צוות NOL ואני מאחלים לך בלי מחלות ים והמון דגים.... חחח איזה כיף לך תעשי חיים גם בשבילי.

שלי שנשואה כבר חודש וחצי בדיוק חזרה אחרי שלושה שבועות מירח דבש בקוסטה ריקה, למה לא שלושה שבועות ירח דבש....בכייף. אז בהצלחה בחיי הנישואים וכמובן המון ילדים.

 
   
   
   
 
הוספת תגובה.(המערכת אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה)
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?