נופר בלילה - משנה קידומת דיאנה, מאפרת ומאוהבת חיית הלילה נטלי אליהו ציפי צפרירי שנהב בוזגלו שיר - חוגגת יומולדת במיראז מריאנה חוגגת יומולדת במיראז' ג'ואל בוויו בר באילת קלאברית - תמר (תמי) רביב נתפס ב-RIVERO עוז זהבי מתן סבג - חוגג יומולדת במיראז' גל בניון - חוגגת 18 חוגגת יומולדת - נטלי פצ'רסקי המון מזל טוב לזוג המאורס ברק טדסה חוגג 26 בבלאק & וואיט עמליה והחבר ב-Black & White שרון לוי חוגג 21 החברות האבודות
   
 
שרון לוי
 
 
 
 
 
שרון לוי חוגג 21  
מאת: אדם תורג'מן
10/11/2009
 
 

שרון לוי שחגג בשני האחרון את יום ההולדת 21, הגיע לזיגי בר מלווה בחברים וכמובן בחבר שלו, לחבר הוא קורא "תותי" הם ביחד כבר שנה וחצי, והם מתים אחד על השני, שרון הוא חייל שמשרת בחייל האוויר, הוא אוהב לצאת למועדונים מחוץ לעיר והמשקה שלו זה וודקה חמוציות.

נתי אחד ממנהלי הליין בימי שני ב-ZIGI רצה להוסיף ברכה אישית..."המון מזל טוב ושתמשיך להיות מהמם, תעשה רק חיים ותישאר כמו שאתה מס 1'".

 
   
   
תגובות  
   
1. חתיך הורס!!!
אני מכיר אותו ואין לו חבר
(11/11/2009 - אלון)

2. בעעעעעע
מזעזע
(24/01/2010 - צח)

3. ישלי דוד הורסססססס
אוהבת תנסיך הזה :-[
(03/03/2010 - יעל)

4. חתיךךךך הורס מושלם !!!!!!!
יממורמריםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
(01/05/2010 - אלירן)

 
הוספת תגובה.(המערכת אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה)
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?