נופר בלילה - משנה קידומת דיאנה, מאפרת ומאוהבת חיית הלילה נטלי אליהו ציפי צפרירי שנהב בוזגלו שיר - חוגגת יומולדת במיראז מריאנה חוגגת יומולדת במיראז' ג'ואל בוויו בר באילת קלאברית - תמר (תמי) רביב נתפס ב-RIVERO עוז זהבי מתן סבג - חוגג יומולדת במיראז' גל בניון - חוגגת 18 חוגגת יומולדת - נטלי פצ'רסקי המון מזל טוב לזוג המאורס ברק טדסה חוגג 26 בבלאק & וואיט עמליה והחבר ב-Black & White שרון לוי חוגג 21 החברות האבודות
   
 
גל בניון
 
שלח לסלולרי
 
 
 
 
גל בניון - חוגגת 18  
מאת: דנה קונסון
22/03/2010
 
 

את גל בניון מצאנו בזיגי חוגגת יומולדת 18 עם חבריה המאושרים, כן חברים הילדה כבר אישה והיא חוקית רשמית!
גל המקסימה היא בת מזל דגים,היא אוהבת לצאת לטייל ובעיקר לישון. אוהבת לאכול פיצה ואוכל של אמא, אוהבת לשתות קולה ומהמשקאות החריפים מעדיפה להתפנק בייגר דבש.

סרט אהוב על גל הוא צופן דווינצ'י ולאחרונה היא אוהבת לצפות בסדרה 90210, בנוסף גל המתוקה אוהבת לקרוא ואחד הספרים האהובים עליה הוא "מעשים ושדים"/דן בראון. אוהבת לשיר, לשמוע רוק ולצאת לבלות עם החברים בזיגי – בר ובאינטרפול.
לסקרנים שבינינו תאלצו להתאכזב כי גל כבר תפוסה 9 חודשים ושמו של החבר היקר הוא דור בוחניק.

אסוציאציות:
אהבה = יחסים
שמש = שמחה
ירח = שינה
סקס = בטוח
ביליארד = משחק
ריקודים = אושר
אלכוהול = כייף
עישון = "לא בשבילי"
נרגילה = משהו בשביל החבר'ה
לימודים = שייגמר כבר!!!

 

 
   
   
תגובות  
   
1. גלו'שששש
כן כן היא תפוסה!!!שלייייי
(23/03/2010 - דור בוחניק)

 
הוספת תגובה.(המערכת אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה)
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?