נופר בלילה - משנה קידומת דיאנה, מאפרת ומאוהבת חיית הלילה נטלי אליהו ציפי צפרירי שנהב בוזגלו שיר - חוגגת יומולדת במיראז מריאנה חוגגת יומולדת במיראז' ג'ואל בוויו בר באילת קלאברית - תמר (תמי) רביב נתפס ב-RIVERO עוז זהבי מתן סבג - חוגג יומולדת במיראז' גל בניון - חוגגת 18 חוגגת יומולדת - נטלי פצ'רסקי המון מזל טוב לזוג המאורס ברק טדסה חוגג 26 בבלאק & וואיט עמליה והחבר ב-Black & White שרון לוי חוגג 21 החברות האבודות
   
 
מתן סבג
 
 
 
 
 
מתן סבג - חוגג יומולדת במיראז'  
מאת: דנה קונסון
22/03/2010
 
 

היום יום הולדת היום הולדת היום יום הולדת למתן סבג שנמצא חוגג את יום הולדתו ה-21 עם החברים במיראז' בעומר.

מתן הוא בן למזל דגים. הוא אוהב לבלות ולרכב על סוסים (ממש אביר על סוס לבן). אוהב לאכול הכל מהכל אבל בעיקר שווארמה, אוהב לשתות גרגוס ולשמוע כל מוזיקה אפשרית חוץ מרוק. את מתן תמצאו מבלה בעיקר בבלג'יו.
עד הגיוס הקרב ובא של מתן המקסים הוא עובד בתור מכונאי במוסך.

מתן החמוד שיתף אותנו בפאדיחה שקרתה לו בים: " נסענו בבוקר לים ולפני שעלינו לאוטו רציתי ללכת להשתין אז התקרבתי לאיזשהו אוטו בחניון והשתנתי לו על הגלגל ובו זמנית קלטתי שיושב זוג באוטו והם מתחילים לצפור לי ואני בשלי ממשיך את עיסוקיי...חחח " משהו כזה זוכרים לכל החיים – זה טוב שיש זיכרון שמעלה חיוך על הפנים.

לבנות הסקרניות שבינינו אני אשמח לבשר שהבחור פנוי אז קדימה בנות רוצו כי אני בטוחה שהוא לא יהיה פנוי עוד להרבה זמן.

אסוציאציות:
אהבה = מילה משמעותית
שמש = ים
ירח = לישון
סקס = כייף
ריקודים = כייף
ביליארד = בילוי
אלכוהול = בחורות
עישון = גועל נפש
נרגילה = סבבה
צבא = בכייף

 
   
   
תגובות  
   
1. לא מעניין
(26/04/2010 - mopul)

 
הוספת תגובה.(המערכת אינה מתחייבת לפרסם כל תגובה)
מאת:
דואר:
*נושא:
תוכן:
 
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. אין לפרסם מספרי טלפון מכל סוג. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. עם זאת הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתה ושומרת לעצמה את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו.
 
   
   
   
   
   
סגור אותי
מה? עוד לא לחצתם לייק?